بیس بال جدید فیلم کوتاه تواریخ Elmora Troopers ” سفر به 2019 کمی لیگ جهانی سری

واشنگتن, مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — در چه بوده است باز روز آخر هفته هنگامی که هزاران نفر از طرفداران شده اند که بسته بندی می ایستد و میلیون ها نفر دیگر به تماشای بیس بال در تلویزیون ایالات متحده همایش شهرداران (USCM) در همکاری با لیگ اصلی بیس بال است که با انتشار یک فیلم کوتاه در این شهر پشت سر ما: داستان Elmora Troopers. این فیلم برجسته Elmora Troopers ” سفر به 2019 Little League World Series – هدف هرگز قبل از زمانی در شهر الیزابت نیوجرسی.

بسیاری از Elmora Troopers بازیکنان برای اولین بار در شرکت USCM بازی توپ برنامه یک ابتکار مشترک راه اندازی در سال 2015 با لیگ اصلی بیس بال است که به تشویق شهرداران به تعامل با شهروندان و خانواده های مربوطه شهرستان بخش به سازماندهی فرد و جامعه “توپ بازی” حوادث. بیش از 350 شهرداران شرکت کننده در برنامه در سال 2019.

فقط دیروز در نامه ای به طرفداران MLB کمیسر رابرت مانفرد گفت: “در حالی که ما نیستند در این زمینه امروز هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از بیس بال برای شما به تماشای.” این شهر پشت سر ما را به طرفداران در سراسر کشور فرصتی برای تماشای یک داستان است که نشان می دهد که چگونه تیم لیگ کوچک مورد توجه و عشق خود را در شهر و در نهایت کل کشور. در طول این تیم قهرمانی را اجرا لیگ برتر بازیکنان مانند آنتونی ریزو از توله شیکاگو به تصویب رسید “نیوجرسی لرزش” را به عنوان یک پست-صفحه اصلی اجرای جشن در شناخت از تیم و ESPN شروع به پخش بازی های خود را در طول اوج رتبه بندی ساعت.

این مستند را می توان در اینجا مشاهده کرد.

“من نمی تواند هر خودمان افتخار ما و تیم ما و مربیان و پدر و مادر و یا کل الیزابت جامعه گفت:” الیزابت نیوجرسی شهردار J. مسیحی Bollwage. “این Elmora سربازان به ما نشان داد چه بیس بال است همه چیز در مورد, و آن را بیش از آنچه می گیرد در این زمینه است. من مشتاقانه منتظر بودن قادر به پخش خود ادامه داد و موفقیت و برای شهرداران بازی توپ برنامه به ادامه رشد و الهام بخشیدن به جوانان برای شرکت در آمریکا تفریح و سرگرمی است.”

شهردار Bollwage شده است یکی از بزرگترین حامیان توپ بازی حوادث پس از برنامه آغاز به کار. بسیاری از Elmora Troopers بازیکنان شرکت کننده در شهردار Bollwage اولین بازی توپ رویداد.

“این فیلم به ما یادآوری می کند که بیس بال هنوز توانایی منحصر به فرد به ما همه با هم حتی در زمانی که ما باید از لحاظ فیزیکی از هم جدا گفت:” تام کوکران, USCM مدیر عامل و مدیر اجرایی. “این Elmora Troopers 2019 فصل در خدمت به عنوان یک نور در تاریکی در طول این دوران سخت و من افتخار است که شهرداران بازی توپ ابتکار بود قادر به بازی در چنین نقش مهمی در پرورش عشق از بیس بال در میان جوانان در الیزابت نیوجرسی و در سراسر کشور است. ما امیدواریم که این فیلم الهام بخش جوانان به بازی بیس بال و به یک جامعه تجمع در اطراف آنها به عنوان شهر الیزابت بود.”

در سال 2019 شهرداران بازی توپ ابتکار درگیر بیش از 37,303 جوانان در USCM گزارش رویدادهای برگزار شده در سراسر ایالات متحده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کنفرانس را بازی توپ ابتکار اینجا کلیک کنید.

در مورد ایالات متحده همایش شهرداران — ایالات متحده در کنفرانس شهرداران رسمی حزبی سازمان از شهرستانها با جمعیت از 30 ، 000 یا بیشتر. وجود حدود 1,400 شهرستانها از جمله امروز در کشور و در هر شهر نشان داده شده است در این کنفرانس توسط رئیس آن انتخاب مقام شهردار. Like us on Facebook at facebook.com/usmayors یا ما را در توییتر دنبال twitter.com/usmayors.

منبع ایالات متحده در کنفرانس شهرداران

لینک های مرتبط

www.usmayors.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>