نوادا بیشتر از لحاظ سیاسی قدرتمند اتحادیه کازینو کارگران آشپزی, اتحادیه اروپا است که تا کنون ماندن آرام در مورد اینکه آیا آن را تایید یک به عنوان نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری نوسانات غرب اما از سوی دیگر ، برنی ساندرز من-Vt., به نظر می رسد بعید است.

آشپزی اتحادیه توییتی بیانیه ای از آن وزیر خزانه دار Geoconda Argüello-کلاین:

“این ناامید کننده سناتور ساندرز’ حامیان وحشیانه حمله آشپزی اتحادیه و کار خانواده ها در میهن به سادگی از آنجا که ما ارائه حقایق در طرح های پیشنهادی است که ممکن است غذای آماده چه ما ساخته شده است بیش از 8 دهه است.”

شک و تردید در مورد اینکه آیا به شدت لاتین اکثریت زنان اتحادیه خواهد پشت یک نامزد ظهور ژانویه هنگامی که آشپزی را پدر و مادر, سازمان, متحد اینجا اعلام آن را تایید نکرده و در اصلی.

آشپزی است و به طور معمول به دنبال متحد در اینجا منجر شود و با رای گیری اولیه در نوادا قفقاز مجموعه ای برای شروع صبح روز شنبه که مشخص نیست چه مقدار از پشتوانه و قدرت سازماندهی آنها ارائه می دهند و در زمان کوتاه.

جو بایدن شمارش نیست در این گروه کار خود را کمک کند.

معاون سابق رئیس جمهور کمپین گفت: اهدا کنندگان بالا در یک روز شنبه که تماس بایدن انتظار ندارد آشپزی اتحادیه به یک نامزد اما گفت که او روابط خوبی با رهبران اتحادیه و انتظار دارد که حمایت قوی از اعضای اتحادیه در نوادا با توجه به یکی از شرکت کنندگان در این تماس که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد داخلی مبارزات انتخاباتی بحث.

Bethany خان یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت این اتحادیه هنوز هم بدانند که آیا آن را تایید قبل از Feb. 22 قفقاز.

در حالی که اتحادیه است نه اوج دست خود را در هر یک نامزد به نفع آن نمی ماند از مسابقه. هفته گذشته و این هفته اتحادیه توزیع جزوات به اعضای خود هشدار سنسور. برنی ساندرز’, I-Vt., و الیزابت وارن D-Mass., مدیکر برای همه پیشنهاد می end اتحادیه باارزش برنامه های بیمه درمانی.

ترین اشاره جزوه منتشر شد سه شنبه شب و توزیع به کارکنان اتاق ناهار خوری در قمار در مقایسه با دموکرات ها و مواضع در بهداشت و درمان گفت: بایدن, پیت Buttigieg دیابت ctq D-Mass., و تام Steyer خواهد “محافظت از آشپزی بهداشت و درمان.” این جزوه می گوید ساندرز خواهد “End آشپزی بهداشت و درمان” و “نیاز به ‘مدیکر برای همه “” در حالی که وارن خواهد بود “جایگزین آشپزی بهداشت و درمان” پس از سه سال انتقال یا پایان قراردادهای معامله.

جزوه توزیع شده در هفته گذشته نبود نام هیچ یک از نامزدهای اما گفت که به طور کلی “نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد مجبور میلیون ها نفر از مردم کار خود را بهداشت و درمان ایجاد بخش های غیر ضروری بین کارگران خواهد شد و به ما چهار سال بیشتر از [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن.”

با انتشار سه شنبه بروشور اتحادیه شروع به دریافت واکنش از برخی ساندرز حامیان آنلاین و از طریق ده ها تن از تماس های تلفنی و ایمیل های یکشنبه, با توجه به خان. اتحادیه رهبر Geoconda Argüello کلاین در بیانیه ای گفت که این واکنش بود “ناامید کننده” و اتحادیه بود به سادگی با ارائه حقایق است.

“ما استقبال بهداشت ، برنی ساندرز به اتحادیه ما برای تاون هال آشپزی با اعضای اتحادیه و ما میزبان تورهای آشپزی مرکز بهداشت و آشپزی آکادمی لاس وگاس با سن. ساندرز برای نشان دادن آنچه که ما جنگیدند و برنده” او گفت:.

آشپزی رتبه و فایل و رهبری بارها و بارها هشدار داد نامزدهای آنها نمی خواهند به رها کردن برنامه های خود را. اتحادیه باارزش سلامت طرح از طریق سال از سخت چانه زنی ارائه می دهد اعضای آن قوی برای مراقبت از هیچ حق بیمه ماهانه هزینه و بدون معافیت.

Buttigieg که ساخته شده است یک نقطه برجسته آشپزی سلامت بیمه هنگامی که فرشهای خود را طرح نام-بررسی اتحادیه روز شنبه در MSNBC را “صبح جو.”

“اگر در انتخاب بین سن. ساندرز گفتن آنها را آنها در حال رفتن به به که و به من گفت که ما می تواند به بهبود و افزایش انتخاب بدون درخواست آنها را به قربانی کردن آنچه که آنها خیلی سخت کار کرده اند برای من فکر می کنم که بسیار خوب بحث برای ما و من به دنبال به جلو به داشتن که بحث” Buttigieg گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su