دلار هنگ کنگ, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — NetDragon Websoft Holdings Limited (“NetDragon” و یا “شرکت” هنگ کنگ سهام کد: 777) یک رهبر جهانی در ساختمان اینترنت جوامع خواسته تا اعلام کند که با در نظر گرفتن اختلال در آموزش و پرورش با توجه به گسترش COVID-19 coronavirus, Edmodo, خود, جهانی, آنلاین پیشرو, آموزش و پرورش, جامعه, انتخاب شده است, در یک اقدام بی سابقه توسط وزارت آموزش و پرورش در جمهوری عربی مصر (“MoE”) به تعیین پلت فرم آموزش آنلاین برای K12 سیستم آموزش و پرورش در مصر. از امروز شروع Edmodo خواهد شد نورد از به بیش از 22+ میلیون دانش آموز و بیش از 1 میلیون معلم در کشور به ارائه آموزش از راه دور پشتیبانی در این دوره از مدرسه تعلیق و به منظور افزایش یادگیری پس از آن.

پس از شیوع COVID-19 ویروس دولت مصر گرفته قابل توجهی اقدامات پیشگیرانه برای به حداقل رساندن گسترش این بیماری از جمله بسته شدن موقت از مدارس و دانشگاه ها است که منجر به قریب الوقوع نیاز برای موثر پلت فرم آنلاین برای اطمینان از يادگيری دانشجويان ادامه خواهد داد برای پیشرفت در مدرسه بسته شدن. Edmodo انتخاب شده است توسط وزارت معارف به عنوان تعیین شده پلت فرم یادگیری از مصربه دلیل توانایی و آمادگی برای ارائه یک محیط غنی برای حمایت از یادگیری مشارکتی فعال معلمان برای برقراری ارتباط با دانش آموزان و به اشتراک گذاری مواد کلاس آنلاین و در نهایت یادگیری در دسترس در هر نقطه برای دانش آموزان است. این سریع و در مقیاس بزرگ استقرار Edmodo در سراسر کشور است که برای شروع بلافاصله با این رول است هر دو نقطه عطف مهمی در پیشرفت فناوری آموزش و پرورش در مصرو همچنین به عنوان یک نتیجه از آمادگی از طریق سال از سرمایه گذاری در آموزش و پرورش تکنولوژی و محتوای دیجیتال توسط وزارت معارف است.

جناب دکتر طارق Shawkiوزیر آموزش و پرورش و ویژگی های آموزش و پرورش مصر نظرات: “بی سابقه بار است که ما باید خودمان را در این معنی است که تمام دولتها در سراسر جهان نیاز به پیدا کردن راه حل های نوآورانه برای اطمینان از ادامه آموزش و پرورش از تمام زبان آموزان. در مصر ما شده اند سرمایه گذاری در آموزش دیجیتال استراتژی برای مدت سه سال به عنوان بخشی از اصلاحات آموزشی پروژه. پیدا کنیم و خودمان را در موقعیت خوبی قادر به پشتیبانی از آموزش از راه دور و اجرای سریع از Edmodo به عنوان پلت فرم برای اطمینان حاصل شود که دانش آموزان و والدین می توانند همکاری و یادگیری در طول این دوره است.”

Innovera, خاورمیانه شریک NetDragon و طولانی مدت تکنولوژی شریک معارف خود را شرکت منابع در دسترس برای حمایت از معارف مدارس و معلمان با آموزش و helpdesk برای اطمینان از صاف پیاده سازی و استفاده طولانی مدت از Edmodo در مصر مدارس.

به عنوان بخشی از این رول Edmodo نیز پیوستن به دست با ابتکاری مصر دانش بانک (“EKB”) یکی از بزرگترین کتابخانه دیجیتال آموزشی را در یک حجم عظیم از تعاملی مطالب از جمله مجلات تحقیقاتی و دیگر منحصر به فرد منابع آموزشی برای دانش آموزان و معلمان. ادغام Edmodo و EKB زبان آموزان فراهم می کند یک فرصت استثنایی برای دسترسی به با کیفیت بالا, آموزشی, منابع و همکاری با همسالان خود آنلاین.

دکتر سیمون لئونگمعاون رئیس NetDragon نظرات: “آن است که هر دو یک امتیاز و یک افتخار برای پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش مصر در ارائه عملی و راه حل های نوآورانه است که در نهایت کمک به بهبود آموزش و پرورش در سراسر کشور به خصوص در طول این زمان به چالش کشیدن. استقرار Edmodo در سراسر مصر را برای ایجاد یک تحول مثبت در استفاده از نوآورانه و روش های موثر برای آموزش. ما قصد داریم به طور کامل پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در آن پررنگ و رویایی رویکرد به وضعیت فعلی و آینده آموزش و یادگیری در مصر.”

استقرار Edmodo در مصر ارائه خواهد شد قابل توجه بنیاد به سرعت بخشیدن به تصویب آموزش و پرورش فناوری در کشور در راه است که هرگز قبل از انجام شده است در نهایت با بهره گیری دانش آموزان, معلمان و مربیان بیش از دراز مدت است. با این بیماری همه گیر در ادامه به گسترش در سراسر جهان NetDragon همچنان به سرعت عمل و مسئولانه برای اطمینان از یادگیری دانش آموزان در سراسر جهان ادامه خواهد داد و در جذاب ترین و شیوه ای موثر.

در مورد NetDragon Websoft Holdings Limited

NetDragon Websoft Holdings Limited (HKSE: 0777) یک رهبر جهانی در ساخت جوامع اینترنت با سابقه طولانی در حال توسعه و پوسته پوسته شدن های متعدد اینترنت و سیستم عامل تلفن همراه است که تاثیر صدها میلیون ها نفر از کاربران. این شامل چین شماره یک بازی آنلاین پورتال 17173.com و چین با نفوذ ترین گوشی های هوشمند فروشگاه نرم افزار پلت فرم 91 بی سیم که فروخته شد به بایدو برای US$1.9 میلیارد دلار در سال 2013 به عنوان بزرگترین اینترنت M&A معامله در چین.

تاسیس در سال 1999 NetDragon یکی از معتبر ترین و شناخته شده توسعه دهندگان بازی های آنلاین در چین با سابقه ای موفق عناوین بازی از جمله Eudemons Online قهرمانان تکامل یافته و تسخیر آنلاین. در سال های اخیر NetDragon نیز آغاز شده به مقیاس آن آموزش آنلاین کسب و کار در مدیریت چشم انداز برای ایجاد بزرگترین جهانی آنلاین یادگیری جامعه و به “کلاس درس آینده” به هر مدرسه در سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.netdragon.com.

در مورد Edmodo

Edmodo جهانی یادگیری مادام العمر پلت فرم فراهم می کند که پشتیبانی از ابزار و مربیان باید به طور کامل درگیر آموزان. در سال 2008 تاسیس و در حال حاضر با بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر 400,000 مدارس در سراسر جهان به اشتراک گذاری بیش از 618 میلیون منابع Edmodo طراحی شده است برای محافظت از حریم خصوصی دانش آموزان و معلمان با ارائه یک پلت فرم امن برای برقراری ارتباط و همکاری. دفتر مرکزی این شرکت در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا. یافتن ما در Edmodo و منابع بیشتر برای کمک به شما شروع به کار با آموزش از راه دور.

برای سرمایه گذار سوالات با ما تماس بگیرید:

NetDragon Websoft Holdings Limited

خانم مگی ژو
مدیر ارشد روابط سرمایه گذار
تلفن.: +852 2850 7266 / +86 591 8390 2825
ایمیل: [email protected]
وب سایت: ir.netdragon.com

منبع NetDragon Websoft Holdings Limited

لینک های مرتبط

http://www.netdragon.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im