نتانیاهو آینده هنوز نامشخص پس از انتخابات اسرائیل

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر آینده سیاسی باقی مانده در هوا سهشنبه به نتایج اولیه و نظرسنجی های خروج از اسرائیل انتخابات در کمتر از یک سال نشان داد بحرانزده رهبر خواهد سقوط کوتاه از تامین امنیت مجلس اکثریت مورد نیاز برای تشکیل یک دولت جدید است.

نتانیاهو را برای رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی در دو هفته ادعا کرد پیروزی پس از خروج سنجی پیش بینی شده حزب لیکود خود را به عنوان بزرگترین جناح در پارلمان در روز دوشنبه انتخابات. اما در حالی که نظرسنجی های خروج و نتایج اولیه به نظر می رسد به او را افزایش می دهد آنها همچنین نشان داد که در یک بن بست سیاسی به مراتب بیش از.

با 93 درصد آرا شمارش اولیه رسمی نتایج نشان داد که حزب لیکود و مذهبی و ملی متفقین به حال 59 از 120 کرسی در پارلمان دو صندلی کوتاه از امید برای اکثریت. خروج سنجی در اسرائیل ایستگاه های تلویزیونی نیز نشان داد که حزب لیکود به رهبری بلوک را ضبط 59 کرسی است.

نتایج نهایی انتظار می رود روز شنبه مقامات پس از شمارش چند صد هزار رای توسط سربازان اسرائیلی و برخی از 4000 برگه بازیگران توسط اسرائیلی ها محدود به خانه قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

اورلی Ades رئیس کمیته مرکزی انتخابات گفت: آن را قادر به پیدا کردن داوطلبان مایل به تعداد coronavirus برگه های رای.

او گفت: 13 کانال تلویزیون که او و دیگر اعضای “گرفته اند و آن را بر خود” به شمارش آراء شنبه در ویژه چادر بنا در خارج از کنست ، اعضای کمیته را پوشیدن دنده محافظ.

حتی اگر نتانیاهو می افتد کوتاه از اکثریت او به نظر می رسد برای نگه داشتن دست بالا به عنوان رقیب سیاسی اردوگاه سعی کنید برای پایان دادن به بن بست که فلج کرده است نظام سیاسی برای بیش از یک سال است.

با توجه به نتایج اولیه و خروج نظرسنجی ها حزب لیکود شد و پرسشگری دارد پیش بینی شده برای برنده شدن 35 تا 36 کرسی قرار دادن آن و جلوتر از 32 کرسی های پیش بینی شده برای رفتن به رقیب آبی و سفید حزب به رهبری او رقیب اصلی سابق ارتش Benny Gantz.

اگر چه نتانیاهو مخالفان همراه شد پیش بینی شده برای برگزاری 61-صندلی اکثریت آنها عمیقا تقسیم شده است. آنها عبارتند از: عمدتا عرب و سکولار ملی گرایان افراطی جناح است که حکومت از هر گونه اتحاد با عرب سیاستمداران و آن را بعید است که آنها را متحد.

آیا نتانیاهو می تواند با استفاده از این مزیت برای تشکیل یک دولت جدید باقی مانده است دیده می شود.

به سرعت در حال حرکت نتانیاهو ملاقات روز شنبه با او کوچکتر متحدان به پروژه سعی کنید کسب و کار به عنوان معمول است. حزب لیکود گفت: احزاب مختلف توافق برای هم باقی می ماند به عنوان یک داد اما همچنین در سمت چپ درب باز به دیگر همکاران.

اگر نتایج نهایی مسابقه نظر سنجی خروج نتانیاهو را چندین گزینه.

جاناتان Urich یک مشاور نتانیاهو گفت: نتانیاهو در حال حاضر کار به تجاوز کردن defecting قانونگذاران از مخالفان. “من انتظار دارم که نسبتا مدت کوتاهی ما باید رای از دست رفته” گفت: اسرائیل به رادیو ارتش.

Yohanan Plesner رئیس جمهور اسرائیل دموکراسی موسسه اتاق فکر و خودش سابق مجلس گفت: قانع کردن مخالفان به نقص خواهد بود آسان نیست. قانونگذاران که سوئیچ طرف می تواند در صورت تحریم و در نتیجه ائتلاف خواهد بود به احتمال زیاد محدود و ناپایدار است.

“آقای نتانیاهو مسیر به معرفی یک دولت جدید است که نه روشن است و نه امن” Plesner گفت.

یکی دیگر از راه خواهد بود برای حزب لیکود و آبی و سفید را به کنار گذاشتن اختلافات خود را و به شکل گسترده دولت وحدت. آنها پیش بینی شده برای کنترل جامد اکثریت.

در مبارزات انتخاباتی Gantz بارها و بارها حکومت یک دولت وحدت ملی به رهبری نتانیاهو گفت: نخست وزیر نالایق است به حکومت در زمانی که او در حال رفتن به دادگاه. نتانیاهو اصرار دارد او سر هر آشتی.

Gantz و دیگر ضد نتانیاهو نیروهای هنوز هم می تواند اضافه کردن یک باریک “مسدود کردن اکثریت” و زور و در عین حال یکی دیگر از انتخابات. اما خسته است و تا حد زیادی در برابر این گزینه.

آبی و سفید و مقامات ملاقات اواخر روز سه شنبه برای بحث در مورد گزینه های خود را. پس از آن Gantz گفت: آنها هنوز در انتظار نتایج نهایی و آنها را “همه چیز که نتایج و قانون اجازه می دهد برای تغییر دولت است.”

نتانیاهو مشتاق به تشکیل یک دولت قبل از محاکمه اش آغاز می شود 17 مارس است.

او شده است به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه برای اقدامات خود را در یک سری از رسوایی که شامل پذیرش اسراف هدیه از دوستان ثروتمند و گفته ارائه نفع به رسانه های مقتدر در ازای مثبت پوشش خبری. نتانیاهو را رد می کند تخلف است.

نتانیاهو که انتظار می رود برای استفاده از موقعیت خود برای ضربه زدن به خود دادستان و حمایت. اگر او به شکل یک دولت جدید او همچنین ممکن است به دنبال راه هایی برای به تاخیر انداختن و یا از خط خارج شدن رسیدگی است.

در ضمن زمان دادگاه می تواند پیچیده تشکیل دولت بعدی.

تحت قانون اسرائیل, رئیس جمهور مسئول تعیین یک نخست وزیر انتخاب کاندیدای فرض را بهترین فرصت برای تشکیل یک ائتلاف پس از چند روز رایزنی با احزاب سیاسی مختلف.

انتخاب خود است که معمولا ولی نه همیشه رهبر بزرگترین حزب. پرزیدنت رئوبن ریولین را گفت که شروع فرآیند مشاوره در مارس 10, معنی تصمیم خود را بر روی یک نخست وزیر می تواند فقط به عنوان به نتانیاهو آزمایشی آغاز شده است.

در حالی که وجود دارد هیچ چیز از نظر قانونی برای جلوگیری از او را از بهره برداری از نتانیاهو اپتیک از انتخاب یک سیاستمدار در دادگاه به اتهام فساد می تواند ایجاد برخی ناراحتی.

دیوان عالی کشور نیز انتظار می رود به خواسته می شود به نگاهی به این سوال که آیا یک متهم سیاستمدار است و حتی مجاز به تشکیل یک دولت ائتلافی با اضافه کردن یکی دیگر از پتانسیل مانع روند.

خطاب به حامیان او در اوایل روز سه شنبه نتانیاهو هیچ اشاره ای قانونی او گلایه. او اعلام کرد یک “پیروزی بزرگ” و قول داد که به مطبوعات در آستانه با خط دستور کار است. که شامل الحاق بخش بزرگی از کرانه — یک گام که میگیرد خیلی از جامعه بین المللی و تضعیف هر گونه باقی مانده امیدوار است که با ایجاد یک دولت فلسطینی.

صرف نظر از نتیجه نهایی انتخابات به نظر می رسید به علامت ویرانگر شکست Gantz آبی و سفید و متحدان آن در مرکز و چپ که تا به حال grand جاه طلبی برای سرنگونی نتانیاهو پس از بیش از یک دهه در قدرت است.

Maverick سیاستمدار آویگدور لیبرمن که پیش بینی شده است برای برنده شدن در هفت کرسی یک بار دیگر بافندگی را به عنوان یک بازیکن کلیدی است. سخن روز سه شنبه او تکرار مبارزات انتخاباتی خود تعهد که وجود خواهد داشت یک چهارم انتخابات داد اما هیچ نشانه ای که طرف او را پشتیبانی می کند.

مشترک لیست های ائتلاف عربی به رهبری احزاب نیز به عنوان یک بازیکن.

این حزب پیش بینی شده است برای کنترل 15 کرسی است که آن را به سومین فراکسیون در مجلس و جایگاه آن سر Ayman عوده به رهبر مخالفان اگر Gantz و نتانیاهو با تشکیل یک دولت وحدت. این اولین باری خواهد بود که یک سیاستمدار اتحاد برگزار میشود.

“ما باید اخلاقی جایگزین برای کل سیاسی اسرائیل نقشه” عوده روز سه شنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im