رقیب اصلی نخست وزیر بنیامین نتانیاهو برنده حمایت از اسرائیل عرب روز یکشنبه برای تشکیل یک دولت به طور بالقوه تضعیف نتانیاهو برنامه ریزی برای باقی ماندن در قدرت بالای پیشنهادی کابینه وحدت برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

پس از یک سوم کشیده شد در کمتر از یک سال و چپ نتانیاهو هنوز سه کرسی از تشکیل یک اکثریت نخست وزیر خواسته است خود را رقیب اصلی, general Benny Gantz به توافق برسند به یک “اضطراری دولت” برای مبارزه با جهانی همه گیر.

اما Gantz شده است سرد به این پیشنهاد نشان می دهد او هنوز هم می تواند تلاش برای تشکیل یک دولت اقلیت خود را برای برکناری اسرائیل طولانی ترین خدمت رهبر.

صحبت در جلسه با رئیس جمهور رئوبن ریولین که برگزاری بحث و گفتگو با احزاب بر سر تشکیل یک دولت جدید عربی, فهرست سر Ayman عوده گفت: رای دهندگان آن گفته بود “یک قاطعانه” نه ” به یک جناح راست و دولت بنیامین نتانیاهو.”

حدود یک پنجم از شهروندان اسرائیلی در حال اعراب اما دولت اسرائیل تا کنون شامل یک حزب سیاسی. عرب لیست در حال حاضر سوم بزرگترین حزب در پارلمان اسرائیل پس از دستیابی به یک رکورد در مارس 2 انتخابات.

عوده به نام نتانیاهو “سریال inciter” در برابر اسرائیل اقلیت عرب. حزب خود را برای پیوستن به یک دولت به رهبری Gantz اما به طور بالقوه می تواند با ارائه آن به اندازه کافی رای به حکومت.

حزب لیکود نتانیاهو را محکوم کرد هر گونه طرح می کند: “در حالی که نتانیاهو دست زدن به یک جهانی و بحران ملی مسئول ترین راه Gantz مسابقه برای تشکیل یک دولت اقلیت بسته به حامیان ترور” حزب گفت: در توییتر.

با نتانیاهو در مواجهه با اتهامات جنایی در سه مورد فساد – محاکمه او قرار بود برای شروع روز سه شنبه بود اما به تعویق افتاد تا 24 مه در میان بحران بهداشت و درمان – رقبای سیاسی باید شک و تردید در انگیزه های خود را برای ارائه یک وحدت کابینه.

Gantz گفت: نتانیاهو نه به نظر می رسد صمیمی داشتن و در عین حال به ارسال یک مذاکره تیم به Gantz آبی و سفید ، “هنگامی که شما در حال جدی ما بحث” Gantz نوشت.

Gantz را چشم انداز سرنگونی نتانیاهو می تواند بستگی دارد وزیر دفاع سابق آویگدور لیبرمن که ریاست راست Yisrael Beiteinu ،

لیبرمن که با توجه به دیدار Rivlin بعد در روز یکشنبه است خودداری کردند در حمایت از یک دولت حمایت عرب قانونگذاران متهم آنها را از خیانت به اسرائیل است. اما او نیز به نام برای بنیامین نتانیاهو به ترک قدرت در حالی که تحت کیفرخواست.

نتانیاهو 70, متعهد حمایت از 58 عضو مجلس سه کوتاه از حکم اکثریت 120 کرسی کنست ، او با رد هر گونه تخلف در تحقیقات. اتهامات او شامل رشوه, نقض اعتماد و تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im