نتانیاهو چلنجر Gantz انتخاب شده به شکل جدید اسرائیل Gov نمی

رئيس جمهور اسرائیل روز یکشنبه گفت که او تصمیم گرفته است به رهبر مخالفان Benny Gantz اولین فرصت برای تشکیل یک دولت جدید پس از بی نتیجه انتخابات این ماه است.

پرزیدنت رئوبن ریولین را اعلام کرد تصمیم خود را در اواخر روز یکشنبه پس از مشورت با رهبران همه احزاب منتخب به مجلس.

تصمیم پرسش در مورد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر آینده سیاسی.

نتانیاهو حزب لیکود به عنوان بزرگترین حزب در مارس 2, انتخابات, اسرائیل سوم در کمتر از یک سال. اما با کوچکتر مذهبی و ملی متحدان او موفق به دریافت حمایت از تنها 58 نمایندگان مجلس در روز یکشنبه مشاوره ترک حزب لیکود سه کرسی کمتر از اکثریت لازم در پارلمان.

Gantz آبی و سفید دریافت حمایت از احزاب به نمایندگی از 61 کرسی اکثریت باریک است. این احزاب نیز تقسیم شده و مشخص نیست که آیا Gantz موفق خواهد شد در کنار هم قرار دادن یک ائتلاف.

او در حال حاضر یک ماه به سنگ فرش با هم ائتلاف حاکم.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

رئيس جمهور اسرائیل روز یکشنبه احضار نخست وزیر بنیامین نتانیاهو و رقیب Benny Gantz به یک جلسه اضطراری به امید شکستن این بن بست که فلج کرده است نظام سیاسی سال گذشته و تهدید می تواند پاسخ این کشور به coronavirus بحران است.

پرزیدنت رئوبن ریولین اعلام کرد این نشست یک روز پس از رایزنی با این کشور احزاب سیاسی پیش از تصمیم گیری خود را که باید منجر میکنند”. با رقیب طرف به طور مساوی تقسیم زیر را به کشور سوم کشیده شد در کمتر از یک سال یک دولت وحدت ممکن است تنها راه خروج از این بن بست که می آید به عنوان دولت مواجه و به طور فزاینده ای جدی coronavirus تهدید.

رئیس جمهور مسئول است برای تعیین نامزد او فکر می کند بهترین شانس بودن قادر به تشکیل یک دولت تامین اکثریت مجلس.

که وظیفه شده است پیچیده با نتایج حاصل از 2 مارس انتخابات. نتانیاهو و حزب لیکود به عنوان بزرگترین حزب واحد اما از 61 کرسی اکثریت مجلس با متحدان خود کوچکتر مذهبی و ملی ،

نتانیاهو مخالفان نمایندگی باریک 62-صندلی اکثریت توصیه می شود به Rivlin روز یکشنبه که Gantz نام نخست وزیر. مخالفان عمیقا تکه تکه — با پیامک مشترک لیست و فوق العاده ملی Yisrael Beitenu در میان آنها — دادن Gantz باریک شانس بودن قادر به سنگ فرش با هم یک دولت است.

Yisrael Beitenu را در رهبری آویگدور لیبرمن و دو نفر از اعضای Gantz خود آبی و سفید می گویند که آنها خواهد شد حاضر به عنوان بخشی از دولت که متکی بر حمایت از مفصل لیست. یکی دیگر قانونگذار در اصل حمایت از Gantz حاضر به تایید هر دو طرف است.

لیبرمن گفت: رئیس جمهور که او از Gantz, اما, نیز نامیده می شود برای شکل گیری یک “اورژانس” دولت وحدت ملی برای مقابله با کروناویروس تهدید.

نتانیاهو در خود سرپرست, نقش دعوت کرده است Gantz به پیوستن به او در مواقع اضطراری دولت است. Gantz اتحاد چپ درب باز به چنین آرایش بلکه رد ارائه می دهد به عنوان مانور.

در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار Rivlin احضار این دو نفر به محل اقامت خود را اواخر روز شنبه به امید شکستن بن بست. زودتر او التماس برای قدرت های وحدت مقابله.

“هر کسی که به تماشای اخبار در روزهای اخیر می داند که این زمان محاکمه است و این نه به طور منظم مشاوره,” او گفت:. “ما باید در حال حاضر مقابله با تشکیل دولت در اسرع وقت … در این مجموعه ،

در طول هفته گذشته coronavirus ترساندن است تحت الشعاع این کشور را متزلزل بن بست سیاسی — که می آید به نتانیاهو آماده برای رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی.

نتانیاهو کردم مهم تاخیر در یکشنبه هنگامی که اورشلیم دادگاه رسیدگی به پرونده به تعویق افتاد محاکمه او برای دو ماه به دلیل محدودیت های متصل به شیوع کروناویروس.

نتانیاهو برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه به صورت اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در ارتباط با یک سری از رسوایی. اما پس اضطراری بهداشت اقدامات دولت تصویب محدود کردن تجمع مردم در مکان های عمومی, دادگاه اعلام کرد که آن را عقب هل دادن شنوایی تا زمانی که ممکن است 24.

نتانیاهو متهم به دریافت هدایای گران قیمت از دوستان ثروتمند و ارائه ارز به نفع قدرتمند با رسانه های مقتدر. طولانی-حکم رهبر اسرائیل را انکار هر گونه تخلف و می گوید: او قربانی یک رسانه-هماهنگ شکار ساحره.

نتانیاهو وکلا قبلا درخواست برای تاخیر گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای بررسی مدارک و شواهد. اما آن را به سرعت رد بر این اساس که در مارس 17 جلسه یک رویه خواندن اتهامات تنها و که متهم پاسخ بود نه مورد نیاز است.

پس از نتانیاهو اعلام کرد سری جدیدی از کروناویروس مربوط به محدودیت اواخر شنبه از جمله محرومیت از تجمع بیش از 10 نفر به وزارت دادگستری اعلام وضعیت اضطراری در دادگاه به عنوان به خوبی.

خیلی از کشور زمین به یک وقفه پنج شنبه با مدارس و مراکز و مکان های سرگرمی و تعطیل. کارکنان تشویق به کار از خانه و سخت محدودیت قرار داده شده اند و در تعاملات شخصی.

این ویروس به بیش از 100 کشور آلوده بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 5700. در اسرائیل برخی از 200 نفر آلوده شده اند با هیچ تلفات هنوز به عنوان شدید به نظر می رسد اقدامات را ثابت کرده اند موثر است.

نتانیاهو مشکلات قانونی بود در مرکز اسرائیل اخیر انتخابات پارلمانی سوم چنین رای در کمتر از یک سال. همانطور که در انتخابات قبلی در ماه آوریل گذشته و در ماه سپتامبر به آوریل 2 رای نیز به پایان رسید inconclusively.

نتانیاهو حریف Gantz حاضر به نشستن با او در دولت شده است و به دنبال فشار برای تصویب قانون در ورودی مجلس که بار هر کسی تحت تعقیب به جرم از رهبری یک دولت — در اثر رد صلاحیت نتانیاهو از نخست وزیر باقی مانده.

اما coronavirus بحران مطرح شده برای تماس های اضطراری دولت وحدت ملی به جای. نتانیاهو به طور رسمی تمدید یک پیشنهاد پنج شنبه به Gantz برای پیوستن به یک دولت با هدف در متوقف کردن گسترش ویروس نشان می دهد دو frameworks از جمله یکی که دیدن متناوب رهبری بین آنها در طول دوره چهار سال است.

Gantz را میانه رو آبی و سفید حزب به نظر می رسد به در نظر گرفتن توسعه و در عین حال یکی دیگر از نیرنگ پس چه شده است بسیار acrimonious کمپین که شامل بی اساس اسمیر در برابر Gantz.

اگر بن بست همچنان ادامه دارد و اسرائیل می تواند خود را به سمت یک چهارم مستقیم انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر