استوارت, Fla., مارس 16, 2020 /PRNewswire/ — نپتون نرم افزار پیشرو در ارائه دهنده پایین کد سریع, نرم افزار, نرم افزار, خود را اعلام کرد ارجاع با همکاری CloudAdmin. این همکاری خواهد اجازه می دهد نپتون نرم افزار مشتریان را به کنترل خود ابر هزینه با CloudAdmin را بهینه سازی پلت فرم. در مقابل CloudAdmin مشتریان می توانند تجدید نظر راه آنها ساخت و توسعه برنامه های کاربردی با حذف باطن fragmentations و برش توسعه و هزینه های آموزش.

Powel Gieniecمدیر عامل بنیانگذار CloudAdmin, اظهار نظر “CloudAdmin و نپتون نرم افزار در حال همکاری برای ارائه لبه برش ما بهترین در کلاس ابر بهینه سازی هزینه پلت فرم به نپتون نرم افزار مجموعه ای از مشتریان. نپتون نرم افزار و نپتون DX پلت فرم فراهم می کند سریع تر توسعه کد استفاده مجدد و به مراتب بهتر مدیریت تغییر. ما مفتخر به خودمان چین با نپتون نرم افزار برای ارائه سبک تر و سریع تر بهینه سازی راه حل. نپتون نرم افزار کم-کد توسعه سریع نرم افزار پلت فرم همراه با ما ابر بهینه سازی پلت فرم به معنی ارزشمند ارائه برنامه های کاربردی, در حالی که حفظ آنها در کاهش هزینه و بدون تأثیر عملکرد.”

“ما بسیار هیجان زده در مورد این همکاری استراتژیک با CloudAdmin,” مارتین گفت: Beringer, مدیر عامل شرکت, شمال امریکا, نپتون نرم افزار. “نپتون DX قرار می دهد پلت فرم مشتری در صندلی راننده وقتی که می آید به کنترل خود ابر استراتژی و CloudAdmin اضافه خواهد شد بیشتر ارزش با اجازه دادن به مشتریان برای بهینه سازی محاسبات ابری هزینه.”

در مورد نپتون نرم افزار
نپتون نرم افزار توسط یک شرکت جهانی با بیش از 550 مشتریان و بیش از 2,000,000 کاربران نهایی است که اختصاص داده شده به توانمند سازی سازمانی این تیم تنها با یک تجربه دیجیتال ابزار که از آن به درایو نتایج کسب و کار. نپتون نرم افزار کمک می کند تا سرعت بخشیدن به خود در شرکت توسعه نرم افزار و پروژه های خود را تحقق استراتژی های دیجیتالی—همه برای افزایش رضایت کارکنان و بهره وری و بازده کسب و کار. نپتون نرم افزار و مدرن آن توسعه سریع نرم افزار پلت فرم (نپتون DX پلت فرم) به شما اجازه می دهد حتی غلبه بر دلهره آور ترین آن مناظر را به سرعت فعال کردن کاربران با برش لبه برنامه های است که تغییر راه آنها انجام کسب و کار.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
کارینا Belyeaمدیر بازاریابی – آمریکای شمالی
[email protected]
www.neptune-software.com

در مورد CloudAdmin
CloudAdmin ارائه می دهد یک ابر بهینه سازی پلت فرم است که با این نسخهها کار با Azure و AWS تحویل از طریق همکاران به مشتریان در سراسر جهان. برخی از ویژگی های منحصر به فرد از CloudAdmin راه حل شامل توانایی برای مدیریت پیچیدگی محفوظ موارد دید به سرما منابع برای بهینه سازی و صرفه جویی تجسم ابر صرف اطلاعات به درک که در آن هزینه ها در زمان واقعی هشدار برای صرفه جویی در, که بیش از تعریف شده توسط کاربر آستانه و گزارشهای هفتگی.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
دیو شپرد, EVP فروش و بازاریابی
[email protected]
www.cloudadmin.io

منبع نپتون نرم افزار

لینک های مرتبط

http://neptune-software.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im