WEST COLUMBIA, S. C., ژوئیه 10 سال 2020 /PRNewswire/ — یکی از سریعترین رشد شرکت های داروسازی در کشور مستقر در شهرستان لکزینگتونامروز اعلام کرد چند عمده گسترش و پروژه های سرمایه گذاری.

Nephron, داروسازی, شرکت, برنامه های جدید $215 میلیون دلار سرمایه گذاری در شهرستان لکزینگتونآوردن 380 جدید شغل تمام وقت به منطقه تا سال 2024 و اضافه کردن جدید, دفتر, انبار و واکسن تولید فضا در شهرستان Saxe-گوتا پارک صنعتی.

آب و هوا برای توسعه کسب و کار در کارولینای جنوبی بهتر از همیشه است چرا که فرماندار هنری مک مستراعضای مجمع عمومی و رهبران کسب و کار مانند S. C. اتاق بازرگانی و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تد پیتز کار کرده اند با هم گذاشته و یک بنیان قوی برای رشد اقتصادی است.

تیم Nephron به نظر می رسد به جلو به کار با فرماندار قانونگذاران و رهبران کسب و کار برای ساخت در توسعه اقتصادی حرکت است که باعث می شود کارولینای جنوبی یک دولت به شرکت های که می خواهید به حرکت می کند و که در آن کسب و کار موجود می تواند شکوفا شود.

“ما تیم فوق العاده است ممنون از این فرصت برای رشد در کارولینای جنوبی” گفت: Nephron مدیر عامل لو کندی. “با تشکر از همکاری با دولت و مقامات محلی و اعتماد آنها قرار می گیرد در ما شده اند قادر به تامین زندگی-صرفه جویی در مصرف داروها به بیماران در سراسر جهان و ایجاد خودمان را به عنوان رهبر جهانی در آنچه که ما انجام دهد. ما افتخار می کنیم از این دستاوردها و بیشتر ما می دانیم که ما بهترین روز جلوتر از ما. این چیزی است که باعث می شود این آخرین اطلاعیه بسیار ویژه است.”

این پروژه های حیاتی خواهد بود اضافه شده به Nephron اولیه $313 میلیون سرمایه گذاری آورده است که این شرکت دفتر مرکزی و مرکز تولید به کارولینای جنوبی, تولید بیش از 1800 کامل و زمان قسمت شغل در طول پنج سال گذشته.

“ما مفتخریم به Nephron دارویی در کارولینای جنوبی” گفت: فرماندار هنری مک مستر. “پس از آمدن به اینجا آنها را تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از جامعه و به تازگی شده اند حیاتی در مبارزه با COVID-19. این سرمایه گذاری بیش از $215 میلیون ایجاد 380 شغل جدید در شهرستان لکزینگتون یک پیروزی بزرگ برای تیم کارولینای جنوبی است.”

یک West Columbia, S. C.مبتنی بر شرکت Nephron توسعه و تولید ایمن و مقرون به صرفه generic استنشاق راه حل ها و سیستم تعلیق محصولات از جمله کسانی که مورد استفاده در درمان شدید زجر تنفسی علائم مرتبط با COVID-19.

این شرکت همچنین یک صنعت پیشرو 503B برون سپاری تسهیلات بخش تولید است قبل از پر استریل سرنگ و چهارم کیسه های برای بیمارستان ها در سراسر آمریکا در تلاش برای کاهش کمبود دارو نیاز دارد.

Nephron پر نیازهای بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی به عنوان آنها بوجود می آیند در سراسر کشور و به تازگی افتتاح یک CLIA-گواهی تشخیص آزمایشگاه.

“ما هیجان زده به ادامه همکاری با چنین ابتکاری و رو به جلو فکر شرکت مانند Nephron داروسازی” لگزینگتون شهرستان رئیس شورای اسکات محک گفت. “ما می دانیم که Lexington شهرستان است که یک محل عالی برای ایجاد و رشد یک کسب و کار و Nephron است ادامه داد: موفقیت یک عهد به دولت-روابط کسب و کار.”

رسانه های تماس:
راب Godfrey
(803) 807-7144
[email protected]

منبع Nephron داروسازی شرکت

لینک های مرتبط

http://www.nephronpharm.com

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im