Neiman Marcus گروه بدست می آوریم تصویب دادگاه برای روز اول حرکات

دالاس, آوریل 8 سال 2020 /PRNewswire/ — Neiman Marcus گروه با مسئولیت محدود LLC (“شرکت”) امروز اعلام کرد که آن را دریافت کرده است موقت تایید از ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه جنوب تگزاسهوستون بخش برای همه از روز اول حرکات مربوط به آن داوطلبانه فصل 11 مجموعه مقالات ثبت شده در آوریل 7 سال 2020.

دادگاه را تایید کرده است Neiman Marcus گروه دسترسی به بدهکار در اختیار داشتن (“غوطه”) تامین مالی از $675 میلیون از وام را قادر خواهد ساخت که تداوم کسب و کار در مجموعه مقالات. دادگاه نیز تایید شده حرکت که حمایت از ادامه عملیات از جمله اجازه شرکت به ادامه پرداخت دستمزد و مزايای کارمندان و حفظ های مختلف مشتری-برنامه های مرتبط از جمله تجلیل آن برنامه های وفاداری به هدیه, کارت, کارت های اعتباری و سیاست بازگشت. با دسترسی به اضافی تامین مالی تایید شده توسط دادگاه این شرکت را افتخار تعهدات خود با فروشندگان و خوبی قرار به پرداخت فاکتور برای کالا و خدمات پس از این شرکت در تاریخ تشکیل پرونده عادی شرایط پرداخت.

Geoffroy ون Raemdonckرئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی Neiman Marcus, گروه اظهار داشت: “ما را خوشحال و برای دریافت دادگاه مصوبات ما روز اول حرکت که به ما ارائه با نقدینگی کافی برای راه اندازی کسب و کار و اجازه می دهد اختصاص داده شده ما همکاران ما با نام تجاری همکاران به ادامه به ارائه تجربیات جادویی به ما وفادار لوکس مشتریان. این اطمینان خواهد داد هر دو ما در کوتاه مدت و دراز مدت موفقیت به عنوان یک رابطه و دیجیتال رهبر در لوکس فروشی و خرده فروشی.”

“ما از همه ما فوق العاده همکاران برای تعهد تزلزل ناپذیر خود را به Neiman Marcus گروه بی سابقه ای در طول این زمان. من هر روز هستم با الهام از ادامه تلاش ها برای رفتن بالا و فراتر از آن به لذت و مشتریان و جوامع و یکدیگر را با عشق و مراقبت منحصر به فرد است که به ما” ادامه داد: آقای ون Raemdonck.

در 7 مه سال 2020این شرکت اعلام کرد که آن را وارد یک اتصال تجدید ساختار پشتیبانی می کند (“RSA”) با دارندگان نمایندگی بیش از دو سوم از این شرکت بدهی های برجسته. RSA شامل تعهدات از دارندگان بیش از 77 درصد از بدهکاران تمدید وام های بلند مدت بیش از 99 ٪ از بدهکاران دوم رهن یادداشت و بیش از 69 درصد از بدهکاران سوم رهن یادداشت به equitize بدهی های خود را و به backstop مبلغ پیشنهادی $675 میلیون شیب تامین مالی تسهیلات و $750 میلیون خروج از تسهیلات تامین مالی.

پس از ظهور این شرکت برنامه ریزی شده و ساختار سرمایه است و پیش بینی می شود در بلند مورخ با هیچ کوتاه مدت سررسید و برای از بین بردن حدود 4 میلیارد دلار از بدهی های موجود خود را. برای پیاده سازی RSA این شرکت آغاز شده است و داوطلبانه فصل 11 دادرسی در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوب تگزاسهوستون را بدست آورد.

کرکلند & Ellis LLP است که در خدمت به عنوان مشاور حقوقی به شرکت Lazard, Ltd. است که در خدمت به عنوان شرکت سرمایه گذاری بانک و برکلی گروه تحقیقاتی است که در خدمت به عنوان شرکت مشاور مالی.

تمدید مدت وام دهندگان ارائه شده توسط Wachtell, لیپتون روزن & Katz به عنوان مشاور حقوقی و Ducera Partners LLC به عنوان بانکدار سرمایه گذاری.

این Noteholders توسط پل وایس Rifkind, وارتون & پادگان LLP به عنوان مشاور حقوقی و Houlihan Lokey به عنوان بانکدار سرمایه گذاری.

دادگاه براده و سایر اسناد و مدارک مربوط به فصل 11 مجموعه مقالات موجود در یک وب سایت جداگانه اجرا توسط این شرکت ادعا می کند عامل Stretto. برای سوالات در مورد بازسازی لطفا https://cases.stretto.com/NMG.

در مورد Neiman Marcus, گروه

Neiman Marcus, گروه, لوکس است, چند مارک omni-کانال مد, خرده فروش, انجام, مجتمع فروشگاه و آنلاین عملیات زیر Neiman Marcus, Bergdorf گودمن, Neiman Marcus آخرین تماسو Horchow نام های تجاری. برای اطلاعات بیشتر http://www.neimanmarcusgroup.com.

به دنبال اظهارات

Neiman Marcus گروه شامل اظهارات در این اطلاعیه مطبوعاتی که تشکیل “اظهارات به جلو نگاه. به عنوان یک به طور کلی موضوع به دنبال اظهارات کسانی هستند که با تمرکز بر آینده و یا پیش بینی حوادث و یا روند انتظارات و اعتقادات از جمله در میان چیزهای دیگر این شرکت انتظارات با توجه به آن فصل 11 رسیدگی است. چنین اظهاراتی در نظر گرفته شده برای شناسایی شود و با استفاده از کلماتی مانند “ايمان” “انتظار” “قصد” “برآورد” “پیش بینی” “را” “پروژه” “طرح” و عبارات مشابه در ارتباط با هر گونه بحث در مورد آینده عامل و یا عملکرد مالی. هر گونه اظهارات به جلو نگاه خواهد شد و بر اساس این شرکت در آن زمان در حال حاضر انتظارات برآوردها و مفروضات در مورد حوادث آینده و قابل اجرا تنها به عنوان از تاریخ از چنین اظهارات. خوانندگان هشدار داد که قرار نیست بی تکیه بر چنین اظهارات به جلو نگاه. چنین اظهارات به جلو نگاه نمی تضمین آینده عملکرد و شامل ریسک و عدم قطعیت و نتایج واقعی ممکن است مادی از آن پیش بینی شده در این آزادی مطبوعات به دلایل متعدد از جمله عوامل خارج از شرکت را کنترل کنید. این شرکت متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

منبع Neiman Marcus Group, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im