همسایگان تقاضا شهرستان آدرس encampments نزدیکی ققنوس پناهگاه بی خانمان

یک گروه از ساکنان و صاحبان کسب و کار است که زندگی در اطراف خدمات انسانی پردیس — بی خانمان ها سرپناه و منابع دانشگاه در مرکز شهر فینیکس — در تماس رهبران شهر برای رسیدگی به افزایش در خیابان کمپینگ در منطقه است.

این یک اورژانس آنها می گویند و از آن بدتر با گذشت هر روز.

حدود 400 نفر تعیین کرده اند تا چادر و برزنت در خیابان مدیسون و برخی از اطراف آن طرف بین خیابان نهم و 13th راه.

اردوگاه شروع به عنوان یک مجموعه کوچک از مردم که یا نمی تواند به یک تخت در نزدیکی پناهگاه و یا نمی خواهید به ماندن در پناهگاه.

اردوگاه رشد قابل ملاحظه ای چند ماه پیش. همسایه گفت که به عنوان اردوگاه رشد آن جلب و جذب افراد دیگر به این منطقه که بازی موسیقی با صدای بلند همه شب, فروش مواد مخدر در خیابان و انجام دیگر فعالیت های جنایی.

“آن را مانند Thunderdome ملاقات مردی Gras هر شب سال گفت:” آنجلا Ojile یک صاحب کسب و کار که انبار مجاور به خدمات انسانی دانشگاه.

این اردوگاه نیز به ارمغان آورد انبوه زباله و فضولات انسانی (بدون وجود امکانات توالت باز کردن یک شبه) به خیابان ها. Ojile گفت: آن را تبدیل به یک مسئله بهداشت عمومی با اشاره به او را به خلاص شدن از مدفوع انسانی از اموال خود را هر روز.

گروهی از صاحبان کسب و کار در این نزدیکی هست و همسایه ها با تشکیل یک گروه به نام مدیسون پیشگامان ائتلاف چند ماه پیش برای حمایت ققنوس به گام و رسیدگی به موضوع در حال رشد در محله خود را.

اعضای گفت: آنها در حال از دست دادن مشتریان به خاطر مردم حاضر به درایو در منطقه و کارکنان خود نگران هستند برای ایمنی خود را.

روز چهارشنبه گروه ارسال یک شهروند دادخواست به ققنوس شورای شهر درخواست برای شهرستان به انجام چند چیز است:

  • تمیز کردن این منطقه روزانه و هفتگی از جمله بهداشت برای جلوگیری از گسترش بیماری است.
  • نصب توالت های عمومی و دفع زباله امکانات.
  • انجام یک ایمنی و بهداشت محیط زیست ارزیابی.
  • باز اضطراری سرریز پناهگاه.
  • ارائه اضافی پلیس و آتش پشتیبانی برای اجرای قانونی فعالیت است.

هر ققنوس منشور شهرستان باید وزن در دادخواست ظرف 15 روز.

شهرستان سخنگوی طمرة Ingersoll شهر گفت: مدیریت در حال بررسی پیشنهادات و هنوز می تواند نظر خود عملی است.

جدید سرریز پناهگاه ؟

بزرگترین درخواست توسط ائتلاف برای مواقع اضطراری سرریز پناهگاه.

Ojile گفت: او می داند که شهر و خدمات انسانی پردیس در حال مذاکره برای اضافه کردن تخت به پناهگاه در پردیس, اما که می تواند ماه ها یا سال ها به هش کردن. پناهگاه می رسد ظرفیت تقریبا هر شب است و به نوبه خود به دور افراد به دنبال یک تخت خواب برای شب.

“این یک بحران است. ما نیاز اضطراری و موقت سرریز تا آن را نمیفهمد” او گفت:.

برای سال های ساختمان و پارکینگ در سراسر خیابان مدیسون از دانشگاه و خدمت به عنوان یک سرریز منطقه برای افرادی که نمی تونه به 470 تخت مرکزی آریزونا پناهگاه خدمات سرپناه در محوطه دانشگاه.

اما آتش مارشال تلقی ساختمان غیرقابل سکونت و آن را بسته بود چند سال پیش. حدود 500 نفر خواب در ساختمان ها و پارکینگ هر شب.

عدم سرریز سرپناه حداقل تا حدی منجر به افزایش در خیابان کمپینگ در نزدیکی پناهگاه.

خدمات انسانی پردیس, مدیر اجرایی, امی Schwabenlender گفت: سرریز ساختمان سوخته است و نه امن برای استفاده به عنوان موقت سرریز. او گفت: وجود مناطق دیگر در پردیس — سنت وینسنت د پل اتاق ناهار خوری و Lodestar در بعد منابع مرکز — که استفاده شده است به عنوان سرپناه موقت در گذشته است.

Schwabenlender گفت که او مایل به در نظر گرفتن باز کردن این مناطق به عنوان موقت سرریز اما پردیس خواهد نیاز به خرید از این شهر و شهرستان.

برای مشترکین: ققنوس بیمارستان و پناهگاه شریک زندگی به بیماران بی خانمان یک مکان امن برای بازیابی

پردیس منطقه بندی فعلی اجازه نمی دهد آنها را به خانه هر بیشتر مردم در محوطه دانشگاه پس ققنوس مقامات را به دانشگاه اجازه. علاوه بر این دانشگاه را ندارد و بودجه و یا منابع به کار سرریز.

Schwabenlender همچنین گفت که در حالی که او می خواهم نظر سرریز او می خواهم می خواهم به اطمینان حاصل شود آن را تنها در مواقع اضطراری وضعیت موقت.

یک راه حل دائمی — اضافه کردن تخت به موجود خود را پناهگاه — نیز باید به دنبال او گفت:.

“(ما نیاز) پناهگاه تخت در ساختمان به معنای پناهگاه و نه یک اتاق ناهار خوری و اتاق در روز به پناهگاه مردم” Schwabenlender گفت.

هفتگی پاکسازی برای منطقه

در حال حاضر ققنوس انجام یک خیابان پاکسازی منطقه هر چهارشنبه Ingersoll گفت.

پلیس شروع به یادآوری مردم از قریب الوقوع پاکسازی در سه شنبه شب. مردم در این منطقه هستند انتظار می رود به حذف آیتم های خود را از خیابان ها و پیاده رو تا خدمه می تواند تمیز.

بی خانمانی نزدیک: دیدار با 16 نفر و شنیدن داستان های خود را

به طور معمول, آنها نمی باید به طور کامل حذف وسایل خود را فقط چادر خود را به طوری که زباله تر است قابل مشاهده است.

شهرستان کارکنان رفت و برگشت خیابان ها آورد و در پیمانکاران رسیدگی به فضولات انسانی اگر لازم Ingersoll گفت. این شهرستان را فراهم می کند چهار dumpsters برای منطقه و کارکنان خالی dumpsters پنج بار در هفته.

در اوایل این ماه در این شهرستان انجام شده عمیق تر تمیز کردن با biohazard پاک کننده که مورد نیاز مردم از خواب در خیابان به حذف تمام اموال خود و خروج از این منطقه برای چند ساعت.

در علاوه بر این به شهرستان پاکسازی این خدمات انسانی پردیس نیز کمتر فشرده خیابان پاکسازی هر دوشنبه و پنج شنبه. افرادی که اقامت در پناهگاه می تواند داوطلب برای کمک به تمیز کردن این منطقه در اطراف پردیس در ازای پاداش های کوچک مانند یک front-of-the-line عبور برای وعده های غذایی و یا لباس های شسته شده کوپن Schwabenlender گفت.

Schwabenlender گفت: پردیس خواهد بود مایل به انجام مکرر پاکسازی اما سازمان های غیر انتفاعی در دانشگاه نیاز به منابع بیشتری برای انجام این کار.

مدیسون پیشگام ائتلاف معتقد است که زمان پاکسازی به اندازه کافی نیست. هنوز هم وجود دارد مسائل عمده بهداشت و گروه تماس در شهر برای تعیین بهتر برنامه بهداشت.

مبارزه برای پناهگاه تخت

در حالی که این محله گروه تماس در شهر به عمل انسان خدمات دانشگاه است درخواست ققنوس شورای شهر به تصویب منطقه بندی تغییر است که اجازه خواهد داد که حدود 500 تخت اضافی موجود در محوطه دانشگاه.

سرنوشت منطقه بندی تغییر ناشناخته است.

شهردار کیت Gallego گفت: Arizona Republic که او ترجیح می دهند کوچکتر پناهگاه های ساخته شده در دسترس در سراسر Maricopa.

او گفت: ققنوس — و به طور خاص این محله در نزدیکی خدمات انسانی پردیس — انجام بار از بی خانمانی بحران برای کل شهرستان است.

“بی خانمانی است که یک نگرانی است که یک محله و یک شهر باید حل کند. واقعا باید یک منطقه همکاری” Gallego گفت.

او به نام دولت و سایر شهرستانها به گام تا.

Schwabenlender گفت: پردیس نیز علاقه مند در ترکیب خدمات در سراسر منطقه است. اما او گفت که این یک بحث است که زمان می برد و نیاز است که در حال حاضر وجود دارد.

“در حالی که ما با داشتن برنامه ریزی مکالمات … به نظر نمی رسد انسانی به مردم ترک در خارج از زمانی که ما می تواند اجرای راه حل های کوتاه مدت,” Schwabenlender گفت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de