نزدیک به نیمی از نیویورک درآمد بالا با توجه به ترک

چهل و چهار درصد از ساکنان شهر نیویورک که ۱۰۰ هزار دلار یا بیشتر می ساختند، حرکت از پنج منطقه را از زمان آغاز شیوع رمان کروناویروس در نظر گرفته اند که نزدیک به سه چهارم با استناد به هزینه های زندگی، یک نظرسنجی جدید پیدا شد.

موسسه تحقیقاتی کالج سینا یافته های خود را روز چهارشنبه از یک نظرسنجی به سفارش موسسه منهتن منتشر کرد.

آن را در بر داشت 37٪ از کسانی که ساخت شش رقم – که پرداخت 80٪ از مالیات بر درآمد و 22٪ از درآمد مالیات کلی – به احتمال زیاد در نیویورک در عرض دو سال زندگی نمی کند.

این نظرسنجی اطلاعاتی را از ۷۸۲ بزرگسال جمع آوری کرد که بین ۱۳ ژوئیه تا ۳ اوت ۱۰۰٬۰۰۰ دلار یا بیشتر درآمد کسب می کردند که شامل ۷۱٪ دموکرات ها، ۱۱٪ جمهوری خواهان و ۱۴٪ مستقلان بود. حاشیه ای از خطا را ۴ درصد امتیاز ذکر کرد.

شصت و نه درصد به هزینه زندگی در شهر نیویورک به عنوان دلیل اولیه در نظر گرفتن ترک اشاره کردند، اما این بر اساس سن متفاوت است. سه چهارم (۷۶٪) از آن 65 و مسن تر در نظر گرفته نشده اند ترک در حالی که نزدیک به نیمی (49٪) ۱۸ تا ۴۴ ساله آن را در نظر گرفته اند.

با این حال، صرف نظر از سن، ۸۹٪ هزینه را یک مشکل زنده می بینند.

در مورد کار، 53 درصد به طور کامل از خانه کار می کنند و تنها 11 درصد به طور کامل خارج از خانه کار می کنند و 65 درصد باور دارند که وضعیت «عادی جدید» است و بعید است شرایط تغییر کند.

نزدیک به یک سوم (۳۰٪) که ترک را در نظر گرفته اند گفته اند کار از خانه دلیلی برای نقل مکان به خارج از شهر خواهد بود. یک نمونه حکایتی از 50 پاسخ دهنده که از قبل ترک کرده اند، 24 درصد گفته اند به این دلیل است که از خانه کار می کردند.

بیش از دو سوم (۶۹٪) “مطمئن نیستید که شهر نیویورک خواهد شد به حالت عادی در هر زمان به زودی.” برعکس، ۲۸٪ بر این باورند که شهر «این بحران را آب و هوا خواهد کرد و اوضاع به زودی به حالت عادی برمی گردد.»

بیش از نیمی (۵۳٪) می گویند شهر در مسیر درست به رهبری است، اما این با 62٪ از دموکرات های با درآمد بالا موافق با این بیانیه سیخ شده است، اما 76٪ از جمهوری خواهان اعتقاد دارند که شهر در مسیر اشتباه است.

تنها ۳۸٪ نیویورکی ها که کیفیت زندگی را در حال حاضر عالی یا خوب در نظر گرفته اند، نیمی از ۷۹٪ که معتقد بودند قبل از آن قبل از شیوع کروناویروس است. در مجموع بزرگترین نگرانی نیویورکی های پردر آمد گسترش کروناویروس بود که ۹۰٪ می گفتند این یک مشکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account