آریزونا دانش آموزان دبیرستان در یک برنامه آشپزی در Mohave County, در حال برداشتن مواد از مدرسه به طوری که آنها می توانید تمرین مهارت های پخت و پز در خانه.

در یک مدرسه منشور در توسان اول 10 دقیقه از کلاس مجازی تعیین شده برای معاشرت.

و یک مدرسه در منطقه شمال بخشی از دولت است پخش شبانه bedtime stories بیش از Facebook شامل Dr. Seuss و جورج کنجکاو.

نزدیک به 700 آریزونا مناطق آموزش و پرورش و مدارس به اشتراک گذاشته اند برنامه های خود را برای آموزش از راه دور با دولت است. آریزونا دولت هیئت آموزش ایجاد یک فرم برای مدارس به مشخص کنید که چگونه آنها در حال آموزش کودکان و نوجوانان در طول coronavirus تعطیلی مدارس. آریزونا جمهوری به دست آمده خود را پاسخ.

اینجا را کلیک کنید برای مشاهده برنامه های منحصر به فرد به اشتراک گذاشته شده توسط مناطق و مدارس.

برخی از مدارس در حال انجام کلاس همه آنلاین. برخی در مواجهه با چالش های شیب دار به دانش آموزان دسترسی به اینترنت تقریبا به طور انحصاری توزیع کاغذ بسته است. بسیاری از مدارس در حال انجام هر دو.

برنامه نشان دادن چگونگی coronavirus تعطیلی مدارس باید به شکل آموزش در آریزونا خروج مدیران مدرسه با ظاهر بی پایان لیستی از مشکلات را حل کند — بلکه با تعداد زیادی از ابزارهای جدید است.

جدید سیستم شکننده به عنوان مدارس انطباق با چالش های مطرح شده توسط اجتماعی فاصله متکی آنلاین برنامه نرم افزار ویدئو کنفرانس و از مد افتاده تماس های تلفنی.

غلبه بر چالش ها

اکثر مدارس و مدارس در ایالت آریزونا در پاسخ به این دولت آموزش آنلاین بررسی.

حدود 80 درصد گزارش شده است که خود را از راه دور آموزش برنامه شامل ترکیبی از کار آنلاین کاغذ بسته و برخی از تماس های تلفنی بین خانواده ها و معلمان با توجه به یک جمهوری و تحلیل پاسخ.

حدود 16 درصد پاسخ دادند که برنامه های خود بودند منحصرا آنلاین و 3 درصد گزارش شده است که برنامه های خود نیست در همه.

مدارس روستایی به ویژه در مواجهه با موانع در اخذ دانش آموزان آنلاین به یاد بگیرند.

روستایی شهرستانهای باید به مراتب کمتر از دسترسی به اینترنت با سرعت بالا در آریزونا از دولت پرجمعیت ترین شهرستان Maricopa. نزدیک به 60 درصد از خانه ها در Maricopa شهرستان باید اینترنت با سرعت بالا قادر به ویدئو کنفرانس با توجه به تحقیقات توسط مایکروسافت است. در روستایی Cochise County حدود 25 درصد از خانه ها دارای اینترنت با سرعت بالا.

“اگر ما نبودند و روستایی جدا شده ما خواهد بود قادر به استفاده بیشتر آنلاین فرمت” براد فروش, سرپرست پارکر واحد مدرسه در منطقه روستایی La Paz county نوشت. “از آنجایی که ما نمی تواند ما را به بهترین که ما می توانیم.”

مقامات دولتی در حال اجرا لپ تاپ و نقطه داغ درایوهای به فن آوری به دانش آموزان نیازمند است.

آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان نیز به خصوص در معرض از دست دادن مهارت در حالی که مدارس تعطیل هستند ، و آموزش از راه دور برای آن دسته از برنامه هایی است که به راحتی توسعه یافته است. بسیاری از مدارس شامل طرح ویژه آموزش و پرورش بلکه مشترک موانع به ارائه آموزش های ویژه خدمات.

Telleny Gilliam, مدرسه رهبر در سان ولی در مسا نوشت که او می کند باید معلم آموزش و پرورش ویژه, بنابراین, خورشید, دره مشاور رسیدن به خانواده ها در مورد ویژه برنامه های آموزش و پرورش.

این Balsz مدرسه منطقه در مرکز شهر فینیکس در حال انجام ویژه کلاس های آموزش و پرورش و خدمات از طریق گوگل کلاس درس نوشت: Daniela Robles, مدیر آموزش و یادگیری است.

راه حل های خلاق

این تعطیلی را ساخته اند راه را برای راه حل های مبتکرانه و روحیه بوستر.

مقامات در زندگی حرفه ای و ویژگی های مدارس به عنوان مثال به دنبال راه هایی برای تکرار دست ها را در کلاس برای دانش آموزان در خانه.

برنامه های آشپزی در غرب آریزونا فنی و حرفه ای آموزش و پرورش منطقه در کینگمن است اجازه دادن به دانش آموزان انتخاب کنید تا مواد تشکیل دهنده برای حفظ تمرین مهارت های آشپزی خود را. خود را capstone پروژه را شامل شام پخت و پز برای یک خانواده چهار امی غرب سرپرست منطقه نوشت.

علامت Tregaskes, سرپرست در پیزان متحد نوشت که آنها در حال کار برای جفت مسن تر دانش آموزان با دانش آموزان جوان برای کمک به classwork.

پادگان مدرسه در توسان است اختصاص 10 تا 15 دقیقه از کلاس آنلاین برای دانش آموزان به معاشرت. مدرسه نیز برگزاری “سفرهای مجازی بنیادی اردوگاه ها و مدل سازمان ملل متحد بحث” نوشت: سرپرست تری Garza.

دانش آموزان در پادگان همچنین فرصت های عملکرد با توجه به Garza: “دانش آموزان می توانند رکورد خود را انجام رقص/کونگ فو حرکت و ارسال ویدئوها به خود معلمان است.”

چگونه است که خود دانش آموز شرکت کننده در آموزش از راه دور? به اشتراک گذاری عکس های مورد علاقه خود و یا فیلم ها را با ما. رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im