نزدیک به 30000 نفر ثبت برای مزایای بیکاری در آریزونا برای اولین بار در هفته گذشته باعث خارجه-اجرای سایت به سقوط روز جمعه به عنوان حدود هشت برابر تعداد متقاضیان از قبل هفته با عجله به اعمال می شود.

این ارقام در حال تعجب آور نیست با توجه به گسترده تعطیلی کسب و کار هم داوطلبانه و دولت به کارگردانی برای مبارزه با گسترش coronavirus.

آریزونا دولت دانشگاه و اقتصاددان در هفته گذشته گفت: ادعا می کند به احتمال زیاد به افزایش برای هفته ها به عنوان آنها در حال حاضر در ایالات نوادا و واشنگتن است که کسب و کار تاثیر از خاموش شدن ناگهانی قبل از آریزونا.

گروه اقتصادی سخنگوی امنیت روز جمعه گفت که این وب سایت که در آن افرادی که درخواست برای مزایای آن “تجربه سیستم اشتباهات امروز به عنوان یک نتیجه از افزایش حجم بیکاری در برنامه های کاربردی.”

پردازنده گسترش ظرفیت سیستم برای رفع این مشکل گفت: Tasya پترسون مدیر ارتباطات برای پردازنده.

“آریزونا وزارت امنیت اقتصادی متعهد به انجام همه چیز را می تواند به ارائه خدمات به کسانی که در نیاز مبرم به خدمات در طول این زمان” پترسون گفت. “این بخش به طور مستمر نظارت بر عملکرد و تنظیم به عنوان لازم است.”

Arizonans که قرار داده شده از طریق هیچ گسل از خود را می توانید واجد شرایط برای حداکثر 240 دلار در هفته 26 هفته از طریق وزارت امنیت اقتصادی است. یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. mlb هفته گذشته گسترش آن ارائه شده به مردم متاثر از این بیماری همه گیر.

سفارش خود را به یکی از چند اقدامات صورت گرفته برای رسیدگی به همه گیر waives یک هفته دوره انتظار پس از یک کارمند از دست می دهد یک کار قبل از آنها می توانید برای درخواست مزایای بیکاری.

همچنین waives نیاز است که گیرندگان جستجو برای کار به آنها پرداخت.

و آن را تضمین می کند واجد شرایط بودن برای افراد مشغول به کار در شرکت هایی که بسته شده اند و یا کاهش ساعت به دلیل شیوع; کارگران که به قرنطینه به دلیل COVID-19; و کارگران که برای مراقبت از بیمار و اعضای خانواده با این ویروس.

آریزونا حداکثر پرداخت دوم پایین ترین در کشور پشت سی سی پی 235 دلار در هفته و به مراتب پایین تر از کشورهای همسایه از جمله نوادا 439 دلار/هفته حداکثر و جدید مکزیک $397.

اما آنها هنوز هم مهم هستند به کارگران مانند تروی Deckert, 57, از کولیج که مشغول به کار به عنوان یک ضیافت سرور در دو هتل های مختلف تا یک هفته پیش هنگامی که کسب و کار خشک کردن.

او گفت: او یک نامه از اولیه کارفرما جمعه به اطلاع او او بود که اجازه رفتن و واجد شرایط برای مزایای بیکاری اما هنگامی که به سیستم وارد شده, بر روی پردازنده سایت آن را به طور مستمر او را لگد کردن. او روز دوشنبه گفت او قادر به دریافت بیشتر طول فرایند نرم افزار است که معمولا بیش از 10 دقیقه اما این سیستم در ادامه به اشتباهات.

“است که آن را قصد کشتن من به از دست دادن 240 دلار هست اما این عادلانه نیست,” Deckert روز دوشنبه گفت:. “چگونه بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از مردم ما در حال حاضر (گذاشته). که می داند که چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار گرفت.”

Deckert گفت: مشکل این بود که به وضوح در DES سایت و نه خود ارتباط. او گفت: او را آشنا با پردازنده برنامه چرا که او به طور موقت از کار چند سال پیش که به هتل او با این نسخهها کار در درجه اول تحت بازسازی است.

پردازنده مقامات کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر این وب سایت مسائل. در پیگیری پیام دوشنبه, DES, معاون دبیر مطبوعاتی برت Bezio گفت: “افراد برای استفاده از بیمه بیکاری در روز جمعه ممکن است تجربه کرده اند جدا حوادث بر اساس افزایش ترافیک و یا اتصال به اینترنت.”

اما وب سایت توفنده در ترافیک سنگین است یک داستان قدیمی. در طول آشفته اقتصاد از ماه اوت سال 2009 در مورد 46,000 مردم برای استفاده از مزایای بیکاری قطع شد و با مشکلات سرور در دس.

در اوایل همان سال در ماه مه سال 2009 دیگر قطعی مانع از 30000 نفر از آنها مزایای بیکاری. و در ماه جولای آن سال به سمت بالا از 60 adjudicators افرادی که مقابله با مشکل بیکاری موارد نمی تواند کار را برای حداقل نیمی از روز به دلیل یک کامپیوتر سرور سقوط کرد.

اقتصاددانان پیش بینی شده در هفته گذشته است که آریزونا و کشورهای دیگر شروع به دیدن خاموش شدن ناگهانی از coronavirus خواهد خروش در برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری.

Deckert گفت: دولت باید پیش بینی افزایش حجم کار در آن وب سرور.

“آنها فکر نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد شروع دوشنبه هفته گذشته است ؟” او گفت:. “این یک مقدار زیادی از پول در جامعه است که بیرون رفتن ندارد.”

بیشتر: چگونه به درخواست برای مزایای بیکاری و کسی که واجد شرایط?

رسیدن به خبرنگار Ryan Randazzo در ryan.randazzo@arizonarepublic.com یا 602-444-4331. او را دنبال کنید در توییتر @UtilityReporter.

اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de