نزدیک به 30 درصد از اتانول گیاهان idled از جمله چهار در مینه سوتا

چهار مینه سوتا اتانول گیاهان idled و بسیاری از باید متوقف شده تولید به عنوان COVID-19 است sapped بنزین تقاضا خرد کردن صنعت سوخت زیستی.

ایالات متحده تولید اتانول آمار پایین تمام وقت. نزدیک به 30 درصد از ملت 204 سوخت های زیستی از گیاهان شده است idled از مارس 1, در حالی که بسیاری از دیگران کاهش تولید.

“بازار سوخت فقط گفتن ما را تعطیل و نه عمل” گفت: Randall Doyal مدیر عامل شرکت Al-ذرت سوخت پاک در جنوب ایالت مینه سوتا در شهر کلرمونت. “از لحاظ اقتصادی خود را بی پایان.”

Al-ذرت نگه داشته است درهای باز در حال اجرا در 38 درصد از ظرفیت و انجام برخی از جزئی گیاه rejiggering برای تولید اتانول برای دست-ضد عفونی کننده سازندگان. “ما ممکن است به اندازه کافی کسب و کار در دست-ضد عفونی کننده های جانبی به حداقل تامین برخی از ضرر و زیان” Doyal گفت.

اتانول صنعت گلایه همچنین طلسم مشکل برای کشاورزان در مینه سوتا و در سراسر غرب میانه. اتانول سازندگان مصرف 36 درصد از مینه سوتا را برداشت محصول ذرت در سال 2019 با توجه به مینه سوتا سوخت زیستی انجمن.

با خیلی سوخت زیستی تقاضا پاک متحده ذرت قیمت در حال نزدیک 10 سال کم است.

مینه سوتا است که این کشور چهارمین اتانول-تولید دولت با 18 گیاهان. توسط قانون فدرال بیشتر سوخت به فروش می رسد به عنوان بنزین مورد نیاز است که 10 درصد اتانول است. اما بنزین تقاضا کاهش یافته است از یک صخره به دلیل COVID-19 اجتماعی محدودیت.

وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) گفت که از هفته پایان مارس 10, چهار-هفته میانگین متحرک ایالات متحده مصرف بنزین, آمار کم نیست دیده می شود در 29 سال است که چنین داده های جمع آوری شده.

تولید اتانول برای هفته پایان مارس 10 ضربه پایین ترین سطح خود پس از EIA شروع گزارش اتانول خروجی در سال 2010 با توجه به سوخت های تجدید پذیر انجمن تجارت ،

تنها 60 از کشور 204 اتانول گیاهان در حال اجرا بودند پر شیب که از دوشنبه این انجمن گفت. یکی دیگر از 71 شد در حال اجرا در زیر ظرفیت و 58 بوده است idled پس از آوریل 1. (15 دیگر گیاهان شده بود idled قبل از آن تاریخ).

این Denco دوم اتانول گیاهی در موریس بسته به طور نامحدود در مارس 30; روز بعد Gevo به طور موقت بسته تسهیلات خود را به Lynn که باعث می شود اتانول و زمینه های استفاده isobutanol برای سوخت جت. Denco و Gevo شاغل 35 و 30 نفر بود و هر دو در حال کوچکتر تولید سوخت های زیستی.

نگهبان انرژی در جنوب ایالت مینه سوتا در شهر رکین دولت بزرگترین اتانول کارخانه (با ظرفیت 149 میلیون گالن) و آن را بسته آوریل 2 طریق ممکن است.

بازگشایی این کارخانه که به طور معمول حدود 50 بستگی به “COVID-19 منحنی” و تقاضای بازار برای اتانول و بنزین با توجه به یادداشت نگهبان ارسال شده در وب سایت.

“در حال حاضر ما در حال تماشای بازار نزدیک گفت:” جین McCaherty مدیر عامل شرکت سرپرست مدیریت انرژی. “ما واقعا می خواهم برای باز کردن در ژوئن 1 — این هدف ما است.”

گرانیت فالز انرژی بسته آوریل 3 و پیش بینی کرده بود شروع مجدد تولید اتانول در آوریل 17. اما این تاریخ تمدید شده است به مارس 30 به دلیل COVID-19-مرتبط با: “بازار ریسک و عدم قطعیت” شرکت روز جمعه گفت در فدرال اوراق بهادار تشکیل پرونده.

چند مینه سوتا اتانول گیاهان از جمله چهار عمل Sioux Falls, S. D. مبتنی بر شاعر در حال اجرا هستند در کاهش سطح تولید. شاعر یکی از بزرگترین ایالات متحده اتانول تولید شده idled دو نیروگاه در آیووا و داکوتای جنوبی.

بسیاری از اتانول صنعت شده است دست و پا زدن در جوهر قرمز برای بیش از یک سال است توسط یک عرضه بیش از تقاضا و کاهش تقاضای ناشی از محدودیت های تجاری و سیل فدرال معافیت در اتانول استفاده از کوچکتر پالایشگاه های نفت.

یکی مینه سوتا اتانول ساز ذرت به همراه co-op در Winnebago بسته در ماه سپتامبر آن را از دست دادن در حدود $100,000 در هفته است.

در حال حاضر با COVID-19 ضربه زدن از تقاضای اتانول قیمت چهار, هم, ضربه پایین ضبط همراه با قیمت نفت است.

“شما بهتر است نه عامل از آنجا که شما در حال از دست دادن پول عامل” گفت: Al-ذرت Doyal. “اما من hardheaded و من نمی خواهم [بستن] به عنوان پاسخ. ما متعلق به کشاورزان و آنها دوست ندارند که پاسخ هر دو.”

Al-ذرت که در استخدام 51, یکی از دولت های قدیمی ترین و بزرگترین تولید اتانول گسترش ظرفیت آن در سال 2017 از 50 میلیون گالن به 120 میلیون گالن.

برای کمک به بحران کنونی Al-ذرت شروع به تولید اتانول برای دست-ضد عفونی کننده بازار حدود سه هفته پیش. این حرکت پس از سازمان غذا و دارو آرام تولید الکل قوانین ضد عفونی کننده دست.

قبل از FDA حرکت Chippewa Valley اتانول در بنسون بود تنها در مینه سوتا اتانول ساز تولید الکل صنعتی که ملاقات استانداردهای فدرال برای ضد عفونی کننده دست. Chippewa است پیاده تولید برای ضد عفونی کننده بازار است.

به دیدار حتی آرام استانداردهای فدرال Al-ذرت تا به حال به نصب جدید لوله کشی و اجاره مخازن ذخیره سازی به روند برگزاری اتانول تعیین شده برای دست-ضد عفونی کننده سازندگان که نیست درمان با مواد افزودنی است که به اتانول برای سوخت بازار.

“این کمک به ما در حمل و نقل تانکر بازگشایی,” Doyal گفت.

“حداقل ما نگه داشته اند همه در محل کار,” او اضافه شده است. “من بسیار استخوان عمیق باور است که شما لازم نیست مردم غیر روحانی.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im