زمانی که NCAA بخش شورا رای جمعه به دانشجو-ورزشکاران در بهار ورزش دوم رفتن بسیاری از احساس آن چیزی که حق انجام دهد.

اما این بدان معنا نیست که از آن آسان بود.

“کامل نیست” Gophers مربی بیس بال جان اندرسون گفت. “اما وجود دارد هیچ پاسخ کامل در اینجا.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور کالج دو و میدانی به توقف دو هفته پیش. به اصلاح آن NCAA تصمیم به مدارس اجازه می دهد به ارائه اضافی فصول و واجد شرایط بودن پسوند برای بهار ورزشی که تا به حال فقط شروع فصل خود را. در زمستان, ورزش, ورزشکاران, که از دست رفته خود را postseasons هستند را شامل نمی شود.

چگونه این تصمیم در واقع بازی خواهد کرد هر چند پیچیده است.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از بیش از 30 Gophers بهار, ورزش سالمندان ممکن است انتخاب کنید برای بازگشت از مدارس فردی می تواند تصمیم به گرفتن کمک هزینه تحصیلی هر ورزشکار به حال در 2019-20 به طور کامل تا حدودی و یا نه در همه. بنابراین برخی از ورزشکاران ممکن است در صورت افزایش بار مالی را به بازی دوباره.

NCAA حذف موانع مانند فهرست و کمک هزینه تحصیلی حدود, در حالی که همچنین اجازه دادن به مدرسه با استفاده از لیگ دانشجویی و کمک به صندوق به پرداخت returners’ بورسیه. اما اندرسون گفت: در جلسه ای که Gophers مدیر ورزشی علامت Coyle برگزار شد با بهار-ورزشی مربیان دوشنبه شب آنها متوجه شدند که این صندوق می تواند به کاهش 70% به دلیل NCAA درآمد از دست رفته از این سال را لغو مردان مسابقات بسکتبال.

اندرسون همچنین گفت Coyle که نمی تواند از نظر اطلاع مربیان آنها نمی توانند خود تجاوز بورس محدود است که 11.7 اندرسون در این مورد. اندرسون تنها یک ارشد خود را در فهرستی پنجم-سال infielder اردن Kozicky. اندرسون گفت: او حتی نمی تواند کشف کردن چقدر کمک های مالی او را مجبور به پرداخت تا در این تابستان MLB پیش نویس که می تواند کوتاه از 40 دور به عنوان چند به عنوان پنج معنی اندرسون می تواند از دست دادن به مراتب کمتر از چهار به شش بازیکن او انتظار می رود.

یک بازیکن به طور بالقوه بازگشت کمتر بازیکنان ترک اولیه و ورودی دانشجویان سال اول در حال حاضر یک پازل برای کمک هزینه تحصیلی و زمان پخش. و پس از همه بازیکنان حاضر در این فهرست باید شانس خود را در یک سال دیگر که به معنی انشعابات می چکه پایین حتی 2022 تعهدات.

اندرسون گفت: “سوار” زمانی که او برای اولین بار شنیده می شود این تصمیم به عنوان او می دانست که چگونه گیج کننده و تصویب آن خواهد بود. او گفت: در آن زمان NCAA “کردن قلاب” قرار دادن تعهد در مدارس به شکل تدارکات.

او همچنین نگران برابری به عنوان تیم خود را از 35 با 11.7 کمک هزینه تحصیلی می تواند در نهایت تیم رو از 45 با 15 اگر آنها را به بازگشت 10 سالمندان به دلیل یا مدارس و یا ورزشکاران تا به حال به معنای مالی است.

“The haves and the have-nots دورتر از هم جدا در حالی که اینجا” اندرسون گفت.

در حالی که آن را قطعا می شده اند و کمتر پیچیده برای هیچ پاداش اندرسون گفت: جوهر از این حکم خوب است حتی اگر او مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از ورزشکاران را در واقع از آن استفاده کنید.

“این است که حداقل یک فرصت برای افرادی که می خواهید به عقب می آیند و می توانیم به عقب می آیند و می خواهند برای رفتن به مدرسه بیشتر” اندرسون گفت. “… این چیزی است که ما همه در اینجا در پایان روز: به دانشجو-ورزشکاران فرصت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im