NCAA رئیس جمهور: هیچ ورزشی مگر اینکه دانشگاه ها باز به همه دانش آموزان

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert اعلام دانشگاهی ورزش نمی خواهد سر در پاییز اگر دانشگاه باقی می ماند بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور علامت Emmert سادگی گفت: جمعه شب NCAA نمی خواهد بازی سقوط ورزش اگر بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای مدارس به بستن دانشگاه ها در ماه های آینده.

“کالج ورزشکاران و دانشجویان و شما نمی توانید کالج ورزشی اگر شما لازم نیست که کالج [دانشگاه] باز کردن و داشتن دانش آموزان در آنها” Emmert در مصاحبه ای گفت: ارسال شده در NCAA حساب توییتر. “شما نمی خواهید برای همیشه دانشجو-ورزشکاران در معرض خطر بیشتری نسبت به بقیه دانشجو بدن.”

فردی همایش در NCAA شده اند تضاد در مورد اینکه آیا برای راه اندازی مجدد ورزش در پاییز اگر بسته هستند و تنها برگزار می شود آنلاین.

بزرگ شرق کمیسر وال Ackerman اعلام کرد سقوط ورزش خواهد بود همچنین اگر در کلاس های دانشگاه مجاز نمی باشد. در مقابل بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby دو و میدانی می تواند رزومه در پاییز اگر کلاس بودند تنها حاضر با توجه به New York Post.

Ackerman همچنین گفت کالج رئیس جمهور را با توجه به ضرب الاجل اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای به تصمیم می گیرید که آیا به بازی سقوط ورزش و بالقوه مهلت سپتامبر. 1 برای ورزش های زمستانی است.

Emmert تاکید جمعه پردیس شرایط باید امن اجازه می دهد تا دانش آموزان به بازگشت.

“این بدان معنی نیست [مدارس] به بالا و در حال اجرا در حالت عادی از مدل اما شما رو به درمان و سلامت و رفاه ورزشکاران حداقل به همان اندازه به عنوان به طور منظم دانش آموزان” Emmert گفت. “پس اگر مدرسه نمی بازگشایی و سپس آنها در حال رفتن به بازی های ورزشی. واقعا که ساده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net