Coronavirus شیوع لغو کالج, رویدادهای ورزشی را از طریق فصل بهار اما انتظار می رود به تاخیر سنت توماس ” از تلاش برای حرکت از بخش سوم به D-I.

NCAA Division من هنوز شورای برنامه ریزی شده است برای دیدار با مارس 23-24 با سنت توماس ” پیشنهاد حرکت در دستور کار است. اجلاس لیگ کمیسر تام Douple که دعوت Tommies به کنفرانس گفت: جدول زمانی تغییر کرده است.

سنت توماس است که مجبور بودن از MIAC پس از 2020-21 سال تحصیلی می خواهد به حرکت به طور مستقیم به بخش من دور زدن استاندارد پنج سال دوره گذار در بخش II. مدرسه دریافت دعوت نامه در پاییز گذشته برای پیوستن به اجلاس لیگ. Douple گفت: پس از یک ژانویه جلسه NCAA چشم انداز استراتژیک و برنامه ریزی کمیته که او “بسیار خوشبین” NCAA خواهد ایجاد یک راه برای سنت توماس به حرکت از بخش سوم به بخش I. NCAA است و با توجه به اجازه می دهد هر گونه واجد شرایط مدرسه به حرکت به طور مستقیم از D-III به D-من یک قانون تغییر است که نیاز به تایید شده توسط Division I شورای.

“ما همچنان امیدوار و خوشبین در مارس جلسه شورای که آن را به ما ارائه برخی از راهنمایی و پاسخ برای آینده” Douple گفت: از طریق تلفن از قله لیگ دفاتر در Sioux Falls, S. D.

“ما در حال کار بر روی این فرایند برای یک سال,” او اضافه شده است. “این گام های کوچک در یک زمان بسیار دشوار نبرد. آن را دلهره آور اما ما می خواهیم به نگه داشتن سر ما و حرکت رو به جلو است.”

اجلاس لیگ رقابت در هشت ورزشی مردانه و نه زنان ورزش با بسکتبال که برجسته ترین اما ارائه نمی کند فوتبال است.

“در این جا برای ما عضویت” Douple گفت: سنت توماس. “… آن را در جای پای ما و آنها یک مدرسه بزرگ علمی. آنها انجام یک کار فوق العاده از قرار دادن خود در موقعیت در نظر گرفته شود برای بخش I.”

سنت توماس است که به بررسی هر دو پیشگام لیگ و Missouri Valley, فوتبال, کنفرانس برای, فوتبال, ورزشی, مدیر فیل Esten گفت استار تریبیون در ماه اکتبر. علاوه بر این Tommies مردان و زنان هاکی تیم به دنبال کنفرانس خانه اگر من بخش حرکت تایید شده است. Esten کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

Douple اعتبار NCAA خود را برای همکاری در پتانسیل حرکت می کند.

“این یک چالش بسیار بزرگ و چالش بزرگ است. این است که بپرسید. آن را هرگز انجام شده است,” او گفت:. “… خوب وجود دارد مردم در NCAA کارکنان. آنها را حل کرده ایم و خطاب بسیاری از مسائل در طول چند هفته گذشته. همین دلیل است که ما همچنان امیدوار و خوش بینانه است. آن را فقط خوب مردم که درک کسب و کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im