NBA اعلام تعلیق فصل بعد از بازیکن تست مثبت برای COVID-19

– در یک اقدام بی سابقه و تاریخی حرکت NBA اعلام کرد شب چهارشنبه آن است که تعلیق در آن فصل بعد از یک بازیکن در یوتا جاز آزمایش مثبت برای COVID-19 یک بیماری ناشی از قرار گرفتن در معرض یک رمان coronavirus.

لیگ اعلام نشده است که آن را در سر فصل اما در عوض در انتشار اخبار گفت که این امر “با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به کرونا-ویروس همه گیر.”

آخرین بازی شنبه شب شش بازی تخته نیواورلئان در ساکرامنتو نامیده می شد به عنوان به خوبی به خاطر یکی از داوران اختصاص داده شده به کار است که بازی کورتنی کرکلند کار یوتا بازی در روز دوشنبه.

مدت کوتاهی قبل از لیگ برتر در اطلاعیه ای برنامه ریزی شده بازی بین Oklahoma City Thunder و یوتا جاز به تعویق افتاد فقط قبل از tipoff. با توجه به ESPN عضو تندر کادر پزشکی آمد بر روی دادگاه برای صحبت با مقامات و پس از مدت کوتاهی که این بازی به تعویق افتاد. جاز بازیکن که تست مثبت بود مرکز رودی Gobert با توجه به گزارش های متعدد.

رعد و برق و جاز بودند قرنطینه در چساپیک انرژی آرنا. گرگ ها برنامه ریزی شده بود به بازی در شهر اوکلاهما در روز جمعه به عنوان آنها همچنان شش بازی سفر جاده ای.

اما برای آینده قابل پیش بینی آنها نمی تواند بازی است که بازی در حالی که — اگر تا کنون.

حتی اگر گرگ ها ” بازی بعدی در این جاده سفر قرار بود در شهر اوکلاهما این تیم را پرواز وجود دارد پس از بازی روز سه شنبه. به جای آنها باقی مانده است در هوستون. آنها تا به حال یک روز خاموش وجود دارد چهارشنبه و قرار بود برای تمرین در هوستون در روز پنج شنبه قبل از پرواز به شهر اوکلاهما در بعد از ظهر.

“تیمبرولوز به طور کامل پشتیبانی NBA امشب تصمیم به تعلیق بازی تا اطلاع ثانوی” این گروه در بیانیه ای گفت. “ایمنی از طرفداران ما بازیکنان و کارکنان از اهمیت زیادی برخوردار است. ما خواهد شد که این وقفه به کار با لیگ و مینه سوتا وزارت بهداشت در مراحل بعدی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

لیگ در اطلاعیه ای که حدود 8:30 بعد از ظهر دربسته در محیط یک روز طولانی از لیگ بحث در مورد آنچه در آن باید در میان نصب همه گیر.

پیش از آن در روز ESPN گزارش داد که لیگ پس از مشاوره با صاحبان و آن حکام بود و با توجه به وقفه در این فصل اما تکیه داده بود نسبت به بازی با طرفداران.

اما خبری از بازیکن تست مثبت به سرعت تغییر است. لیگ اجازه بازی های دیگر که هنوز هم در جریان است را به پایان برساند.

در روز سه شنبه, گرگ بازی تحت لیگ نونما رسانه های پروتکل های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش ویروس. وجود دارد بدون باز کردن قفل اتاق و به جای گرگ ها استفاده می شود چه زمانی بود, رسانه های اتاق ناهار خوری خود را به عنوان موقت, اخبار اتاق کنفرانس. چند بازیکن تاسف امکان داشتن به بازی بازی های خالی در عرصه.

“من نمی خواهد لذت بردن از آن در همه” گارد d’angelo راسل گفت. “می توان آن را سخت به برای که. من حتی نمی دانم که چه می خواهم نگاه به صداقت. من فکر می کنم شما خواهد شنیدن مفسران بیش از وجود دارد ، این امر می تواند عجیب و غریب است.”

مربی Ryan ساندرز گفت که او تا به حال تیم پزشکی و پرسنل آدرس بازیکنان و بیش از علائم این ویروس چگونه گسترش آن است و بهترین اقدامات پیشگیرانه برای محافظت در برابر آن مانند شستن مکرر دست و امضای امضا برای طرفداران.

ساندرز نیز مذهب در لیگ به انجام آنچه که بهترین برای همه درگیر.

“بدیهی است که اقدامات احتیاطی باید گرفته شود و یک دلیل وجود دارد NBA و کمیسر [آدم] نقره هستند تا تفکر رو به جلو” ساندرز گفت.

“این دلیل است که آنها اگزوز همه گزینه ها و در همه شرایط و آنچه باید انجام شود و چه بهترین موقعیت [است] برای قرار دادن ما طرفداران بازیکنان ما و کارکنان ما و همه درگیر با NBA در.

“بنابراین … هر گونه تصمیم گیری ساخته شده است که ما می دانیم آن برای بهترین برای ما سلامت عمومی است.”

حتی اگر این بدان معناست که توقف فصل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im