مرور coronavirus همه گیر می تواند جداسازی و ترسناک برای شهروندان ارشد

برای 50 سال 91-سال رز Yozzo زندگی می کردند در همان تک-داستان خانه tucked دور در جنوب تمپه cul-de-sac.

این خانه که در آن او خانواده اش و تماشای بچه های خود را رشد. این خانه که در آن زندگی می کردند با شوهرش برای چند دهه تا زمانی که او درگذشت. آن را به احتمال زیاد از خانه که در آن او خواهد مرد.

Yozzo صرف هر روز تمیز کردن و کتاب خواندن است. از حیاط بزرگ است که استفاده نشده و استخر پر شده است در. او داد تا ماشین سال پیش.

او صاحب دو فرزند زندگی می کنند در کشورهای دیگر. آنها مایل مادر خود را حرکت می کند اما Yozzo حاضر به ترک خانه او زندگی خود را صرف در. فرزندان او هماهنگ بسیاری از زندگی خود را از راه دور. Yozzo متکی بر مواد غذایی تحویل. یک داوطلب خدمات درایوهای خود را به و از انتصاب دکتر را در علاوه بر این به ارائه خود را با یک حس همراهی در غیر این صورت جدا وجود دارد.

“آن را به سخت برای او” Yozzo دختر نیکول DeLisle گفت. DeLisle تماس مادر او هر روز فقط چت و مطمئن شوید که او را خوب انجام می دهند به تنهایی در آن خانه بزرگ است. DeLisle متوجه هست که فقط او می تواند انجام دهد از هزاران مایل دورتر. مادر او همیشه موفق ،

اما قبل از coronavirus.

مواد غذایی خدمات به نام روز پیش و به او گفت که آنها دیگر نمی خواهد تحویل داده می شود این زمان بیماری همه گیر. او شگفتی چگونه او را دریافت مواد غذایی خود را و نیازهای پس از او دیگر درایوهای.

“من پیدا کردن یک راه” Yozzo گفت.

Yozzo تنها یکی از بی شمار آریزونا سالمندان مجبور به دست و پنجه نرم کردن با همیشه بیشتر منزوی واقعیت به عنوان تهدید از کروناویروس که باعث COVID-19 رشد می کند. برخی از شهروندان ارشد چپ با هیچ چاره ای اما برای قرار دادن خود را در به خطر انداختن موقعیت به منظور زنده ماندن.

جدا شده و به تنهایی

آریزونا است که پیری دولت و در بسیاری از راه های آن محل ایده آل برای یک فرد. دره خورشید بوده و مورد علاقه هر دو از بازنشستگان و snowbirds سال با هکتار از سبز گلف و زمستان های معتدل. دولت بیش از 1.2 میلیون نفر بیش از سن 65 با توجه به 2019 جمعیت تخمین می زند.

دولت موظف به تعطیلی کتابخانه ها و جامعه مراکز کلیساها و دیگر شایع لکه های اجتماعی برای بزرگان را ترک کرده اند و بسیاری با هیچ جایی برای رفتن اما به خود خالی خوابگاه. عادی قرار ملاقات های پزشکی و لغو گردهمایی های اجتماعی هستند و در میان همه گیر می تواند در سلامت آنها به سرعت رو به کاهش خود خسته شده اید به عنوان ساکنان مسن به طور ناگهانی خود را به تنهایی اکثریت از آن زمان.

مرکز کنترل بیماری ها خواستار کسانی که بیش از سن 65 به عمل خود انزوای اجتماعی و فاصله برای محافظت از خود. اما همین انزوا است که می تواند صرفه جویی در سالمندان از coronavirus می تواند از دیگر عوارض نامطلوب بهداشتی. یک 2015 مطالعه دریافتند که انزوای طولانی مدت می تواند همان اثر را به عنوان سیگار کشیدن 15 نخ سیگار در روز است.

این کمبود در خانواده ملزومات و ناگهانی حس وحشت گرفته اند تلفات در افراد مسن بیش از حد. بسیاری مانند Yozzo تکیه داوطلبان برای کمک به آنها حرکت جهان است. و کسانی که داوطلب ممکن است به آسانی در دسترس به عنوان پدر و مادر باید خود را مدیریت فرزندان خود مراقبت بعد از این مدارس بسته شده است.

برخی از برنامه ها ظهور کرده اند در پاسخ به COVID-19 همه گیر با گروه های داوطلب متعهد به گام و کامل مواد غذایی سفارشات و دیگر کارهای, برای جمعیت های آسیب پذیر. گروه های متعدد به طور خاص غذا به سالمندان گفت: Arizona Republic آنها “کاملا غرق” با درخواست.

‘کاملا در معرض’

Collette کمپ اندود شده با صدها نفر از دیگر شهروندان ارشد در خارج ققنوس فروشگاه مواد غذایی در ساعات اولیه صبح. 68 ساله در مسا مقیم فکر خرید در فروشگاه های تعیین شده ارشد ساعت خواهد بود امن تر برای او از تلاش برای شجاع جمعیت. خط پر بود از افرادی که فکر می کردم همین طور محکم به واکر و عصا قبل از غروب آفتاب ،

کمپ می دانستم که او در معرض خطر با توجه به این واقعیت است که او 68 و کشت موجود و شرایط بهداشتی. کسانی که بیش از 65 به ویژه مستعد ابتلا به این ویروس به خصوص کسانی که در حال حاضر رنج می برند از وضعیت موجود و ممکن است قادر به مقابله با حتی جزئی پزشکی شکست. یک coronavirus تشخیص می تواند کشنده باشد.

کمپ هیچ خانواده در آریزونا و هیچ کس به تماس برای اجرا به فروشگاه برای او. او احساس مانند تعیین سالمندان-تنها خرید ساعت شد او بهترین گزینه است.

“من 98% مطمئن باشید که اگر من coronavirus من قصد ندارم به مرگ” کمپ گفت. “من قصد ندارم در هر نقطه اما یکی جای من را coronavirus است که انتظار در خط با تمام این سالمندان تلاش برای بدست آوردن آنچه که من نیاز به در فروشگاه و در حال حاضر من یک انتخاب نیست.”

او سمت چپ اولین فروشگاه دست خالی پس از انتظار برای بیش از حد طولانی است. مشابه در فروشگاه بیش از حد. قفسه ها خالی شد حتی اگر این فروشگاه ها انجام همه چیز آنها می تواند کمپ گفت. او به خانه رفت با هیچ چیز تعجب که چگونه او موفق به دریافت مواد غذایی مورد نیاز برای زنده ماندن را بدون به خطر انداختن بهداشت و درمان خود او.

سو Fulton, 65, تا به حال تجربه مشابه. مردم در خط ایستاده بود بیش از حد نزدیک به هم در حالی که او منتظر برای ورود به ققنوس Basha را یک ساعت قبل از آن را به باز کردن به سالمندان Fulton اشاره کرد. او به تماشای این خط به سرعت محول به هرج و مرج به عنوان جمعیت تحت فشار قرار دادند به فروشگاه برای گرفتن دست خود را در موارد ضروری.

فولتن تا به حال تنها چند جزء اصلی آیتم در لیست خود مانند کره بادام زمینی خامه قهوه و لوبیا. هیچ چیز او نیاز بود در انبار. به جای او در سمت چپ با نگرانی که او ممکن است خودش قرار داده و او را در معرض خطر بی ارزش.

“من احساس می کنم کاملا در معرض” Fulton گفت.

فولتن شده است اجتناب از بیرون رفتن در طول نرمال فروشگاه ساعت با توجه به بالا بودن خطر, او گفت:. در حال حاضر او را به سمت چپ با هیچ چاره ای جز به او شانس.

رسیدن به امنیت عمومی خبرنگار بری Burkitt در [email protected] یا در 602-444-8515. او در توییتر دنبال کنید در @breeburkitt.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>