ناوارو: مغلوب ساختن پیشی جستن به حرکت به سرعت در حال گسترش دفاع تولید عمل

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال “حرکت سریع” به سطح شیب دار تا با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به منظور توسعه تجهیزات پزشکی واشنگتن پست گزارش شده است.

ناوارو که اشاره به خود را به عنوان “DPA سیاست هماهنگ کننده” رئیس جمهور می خواهد به استفاده از این قانون برای ارائه بودجه فدرال به مین بر اساس پیوریتن محصولات پزشکی به تولید 20 میلیون اضافی سواب برای تست در هر ماه.

این می آید و چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او می خواست به استفاده از DPA به دریافت بیشتر سواب تولید شده برای coronavirus تست.

ناوارو نیز گفت: این دولت در فکر تهیه پیش نویس سیاست های که افزایش تولید لوازم پزشکی در ایالات متحده حتی فراتر از این بیماری همه گیر. کسانی که شامل حکم برای خرید تجهیزات پزشکی در این کشور است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن برای اجرای DPA به شرکت ها به اندازه کافی سریع است که, او گفت:, منجر به کمبود در مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

“به کنگره می افزاید: بودجه به DPA عنوان سوم این ابزار ارزشمند را می توان استراتژیک مورد استفاده قرار گیرد به ارائه هر دو افزایش ظرفیت و اجرا دیگر قابلیت های از طریق کمک های مالی پروژه های کلید” ناوارو گفت واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de