ناوارو: پلوسی ‘قمار’ در اقتصاد برای ارائه بایدن برنده

پيتر ناوارو مشاور تجاری روز پنجشنبه گفت بسياری از دموکرات ها هستند که می خواهند نانسی پلوسی رئيس مجلس نمايندگان اقدامی در مورد امداد رسانی به کروناویروس انجام دهد، اما او در مورد بد بودن اقتصاد «قمار» می کند تا دونالد ترامپ رئيس جمهوری آمريکا انتخابات ماه نوامبر را از دست بدهد و او قدرت را به دست خواهد آورد.

ناوارو در شبکه فاکس نیوز در “اتاق خبری آمریکا” گفت: «افراد زیادی در حزب او هستند که می خواهند با آنها برخورد کنند زیرا درد و رنج مردم در این کشور را درک می کنند، چه شغل ندارد و چه مجبور به اخراج یا سلب حق اقامه دعوی شود.»

اما «حقیقت غم انگیز» این است که پلوسی در حال قمار بر اقتصاد است و اگر این اتفاق بیفتد، «در این کشور بزرگ جایی ندارد.»

هنگامی که نشان می دهد همکاری میزبان ساندرا Smtih گفت : پلوسی را به عقب رانده است که استدلال برای نگه داشتن لایحه کروناویروس ، ناوارو retorted که “او را به عقب رانده در انواع مسائل است.”

در همین حال آمریکا «سوالی» وجود ندارد که از کاهش های اقتصادی به عقب صعود می کند.

ناوارو می گوید: «ما اجازه می دهیم مردمی مثل لری کودلو در مورد کلان بزرگ صحبت کنند.» “کاری که من برای رئیس جمهور انجام می دهم این است که روی چیزهای خرد کار کنم. امروز اون داره ميره ويسکانسين فردا مينسوتا و در سطح خرد توضیح می دهم که چرا در هر دوی آن ایالت ها این کار را به خوبی انجام خواهیم داد.»

وی افزود: اگر به ویسکانسین نگاه کنید از اوشکوش شروع می کنید، رئیس جمهور افزایش بودجه دفاعی عظیمی انجام داد. “یکی از کارخانه های خودروهای رزمی دولتی در نزدیکی منطقه خلیج سبز وجود دارد. کارخانه کشتی سازی آنجا زمانی رونق دارد که همه چیز جز مرده در زمان دولت اوباما و بایدن بود.»

وی افزود: در وائوسو «تمام محدوده آهنی آن بالا رونق دارد.»

ناوارو گفت ترامپ همچنین برای دیدارهای بیشتر ایالت سوینگ به کارولینای شمالی و اوهایو سفر خواهد کرد.

ناوارو می گوید: «همه می فهمند که ایالت های نوسان واقعاً چیزی خواهند بود که این انتخابات را تعیین می کنند اما درست به قدرت دونالد ترامپ بازی می کنند.» “همه چیز در مورد رئیس جمهور یقه آبی و حزب جمهوری خواه حزب طبقه کارگر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im