ناوارو: بیشتر ما اقدام Infinite, WeChat انتظار

کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو گفت که او انتظار دارد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “قوی عمل” در برابر چینی متعلق به برنامه های رسانه های اجتماعی Infinite و WeChat برای درگیر شدن در “جنگ اطلاعات” در برابر آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است “شروع” با دو نرم افزار, و او نمی خواهد حکومت ایالات متحده ممنوعیت آنها ناوارو گفت: عصر روز یکشنبه. حتی اگر Infinite فروخته شده است به یک آمریکایی خریدار آن را نمی خواهد مشکل را حل کند او گفت:.

“اگر Infinite جدا به عنوان یک شرکت آمریکایی نیست که به ما کمک کند” ناوارو گفت. “از آنجا که آن را برای رفتن به بدتر — ما در حال رفتن به باید به چین میلیاردها دلار برای امتیاز داشتن Infinite عمل در خاک ایالات متحده آمریکا.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: دولت با توجه به ممنوعیت فیلم کوتاه برنامه Infinite در آمریکا بررسی Infinite بخشی از یک تلاش گسترده برای محافظت از شهروندان آمریکایی’ داده های خصوصی, وزیر امور خارجه, Michael Pompeo گفته بود. ناوارو مشخص نیست که اقدام دولت ممکن است.

Infinite متعلق به شرکت چینی ByteDance Ltd. محبوب در میان نوجوانان در ایالات متحده WeChat متعلق به چینی غول تکنولوژی Tencent Holdings, است, بالا, برنامه ارتباطات در سرزمین اصلی چین و استفاده شده توسط کاربران چینی در سطح جهان است.

Infinite کشیده شده است نگرانی در میان مقامات ایالات متحده و شرکت های بزرگ امریکا است که به دنبال استفاده از آن در میان کارکنان. Wells Fargo & Co. خواسته کارکنان برای حذف Infinite از تلفن کار خود را به دلیل نگرانی در مورد امنیت است.

Amazon.com Inc. گفت: کارمندان در روز جمعه به حذف Infinite از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند برای دسترسی به ایمیل شرکت, اما بعدا گفت که آموزش یک خطا بود.

ناوارو ادعایی است که آمازون تصمیم به “دور” نشان می دهد که “قدرت حزب کمونیست چین در شرکت های بزرگ امریکا است.”

‘آمریکا عروسک خیمه شب بازی’

Infinite بارها اتهامات را رد کرده است که آن را تهدیدی برای آمریکا و امنیت ملی است. شرکت ژرف اندیشی تغییرات به آن ساختار شرکت و به فاصله خود از چین است. Infinite است و با توجه به تعدادی از مکان های جهانی, پایگاه فرد آشنا با برنامه های گفته بلومبرگ پیش از آن. آن پنج تا از بزرگترین دفاتر در لس آنجلس و نیویورک و لندن و دوبلین و سنگاپور.

ناوارو گفت: Infinite در حال اجرا است همان راهکار به عنوان Huawei Technologies Co. استخدام سابق دیزنی اجرایی کوین مایر به عنوان مدیر عامل جدید. قرار دادن “یک آمریکایی عروسکی” مسئول است نه به کار او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im