نوجو مقامات وزن برنامه های فدرال برای کمک به کمک به مقابله با این بیماری همه گیر

ملت ناواهو مقامات جمعه صحبت در مورد چگونه آنها ممکن است صرف 60 درصد از فدرال کمک های که ایالات متحده قبایل شده اند در انتظار برای دریافت چند هفته گذشته.

در نزدیکی بالای لیست برای برخی از رهبران پول برای بد زیرساخت های مورد نیاز از جمله خدمات آب و برق و مسکن و کمک به توسعه کسب و کار جدید را جایگزین درآمد از دست رفته منابع که گفته می تواند کمک به جلوگیری و یا کاهش در آینده بیماری های همه گیر.

“سلامت یک ملت در دست ما است در حال حاضر گفت:” معاون رئیس جمهور مایرون Lizer.

اما به نظر میرسد اختلاف نظر در مورد چگونه بودجه را می توان به آدرس یک بیماری همه گیر است که آمار قبیله سخت با 2,757 موارد مثبت COVID-19 به عنوان جمعه و 88 مرگ و میر.

پول فدرال مجاز در مراقبت عمل می کنند و سه مربوط به صورتحساب بودند که به قانون امضا شده در مارس 6, اما آن را تا زمانی که ممکن است 6 که اولین پرداخت از $600 میلیون به نظر می رسد در نوجو بانک ملت حساب.

ملت ناواهو کنترل Pearline Kirk گفت: در گزارش ارائه شده در نوجو و انگلیسی که این کشور باید مطابق با وزارت خزانه داری ایالات متحده دستورالعمل در مورد چگونه به صرف پول است.

کسانی که شامل هزینه های درمانی و بهداشت عمومی هزینه های حقوق و دستمزد و هزینه های کارگران خط مقدم و دیگر هزینه های مرتبط با COVID-19 pandemic, او گفت:.

قبایل شده اند دریافت مشاوره و راهنمایی از وزارت کشور, وزارت خزانه داری و دیگر آژانس های فدرال در مورد COVID-19 صندوق.

کرک اضافه شده که ملت ناواهو شورای معرفی یک لایحه به طور مستقیم هزینه های مطابق با دستورالعمل های فدرال.

آب مسکن باند پهن در میان نیازهای

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez تاکید کرد که بودجه نیست, به معنای بی اهمیت پروژه.

“این است که برای صرف ولگردی و قانونی شکنی اما دلار به منظور کمک به با COVID-19 امداد,” او گفت: در یک کنفرانس خبری livestreamed از پنجره سنگ ناواهو سرمایه است.

در میان نیازهای دیگر که بودجه اختصاص داده شده برای, او گفت:, “ما در حال تلاش برای دریافت لوازم مورد نیاز برای ما خط مقدم رزمندگان و ارائه منابع بیشتر برای جمع آوری داده ها و به اپیدمیولوژی تیم است.”

اگر موج دوم COVID-19 Nez گفت: کشور نیاز به آماده می شود به خصوص از آنجا که هنوز هیچ واکسن در افق.

“ناواهو در حال حاضر صحبت در مورد آنچه آنها نیاز دارند” گفت: Nez. برخی از کمک های مالی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر ساختمان مدتها در انتظار آب سیستم های تحویل و بسیار مورد نیاز مسکن به روز رسانی و اضافه کردن پهنای باند ارتباطات و تقویت اقتصادی و توسعه گردشگری. او همچنین گفت نوجو مردم نیاز به تبدیل شدن به مواد غذایی بیشتر-ایمن ساختن کشاورزی و پروژه های انرژی تجدیدپذیر.

نيز گفت: قانون معرفی شده توسط ملت ناواهو شورای “unworkable” در شکل کنونی آن و جلوگیری از کشور با استفاده از پول برای آنچه که مردم آن را واقعا نیاز دارید.

“شما در حال قرار دادن فدرال زیرساخت به یک نوجو لایحه,” او گفت:. Nez همچنین گفت که این لایحه خواهد بی جهت محدود کردن توانایی های قبیله ای دولت را به بهترین استفاده از این وجوه است. او گفت که او قصد دارد به سه شاخه از نوجو دولت هم برای تعیین چگونه به دوباره این لایحه را به خدمت بهتر به ملت نیاز دارد.

بایرون خپله موقت مدیر ارتباطات برای ملت ناواهو شورای اداری سخنران گفت: این شورا در حال کار بر روی تدارکات برای برگزاری سالن های شهر برای شهروندان به درجه افکار خود را در قانون و دعوت از رسانه ها برای ارسال سوالات.

“ما باید این پول را به آن را انجام دهد”

معاون رئیس جمهور Lizer گفت: بودجه ارائه شده فرصت را به قبیله تا به ملی زیرساخت های استاندارد.

“ما از یک تعاملی بیشتر روش کار با وزارت خزانه داری ایالات متحده,” او گفت:. “ما نیاز به آماده شدن برای آینده همه گیر.”

Lizer اضافه شده است که قبیله نیاز به صاف کردن فرایند برای کارآفرینان برای شروع کسب و کار با اشاره به بسته شدن مرز شهرها که بیشتر نوجو مردم برای به دست آوردن منابع خود را.

توسعه اقتصادی و همچنین معاون رئیس جمهور, ذهن, رفتن به جلو.

“منطقه ما در معرض خطر از دست دادن طبقه متوسط” با توجه به بسته شدن نوجو تولید ایستگاه و آینده تعطیل از دیگر گیاهان قدرت که حلقه قبیله اراضی و ارائه شده اند به خوبی پرداخت شغل پایدار گفت: Lizer.

“در حال حاضر ما باید 600 میلیون دلار,” او گفت:. “هر پروژه ما می خواستم به کار در ما پول برای انجام آن است.”

Lizer همچنین خطاب به دیدار خود با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در یک قبیله ای میزگرد که در آن تهمت امضا بیانیه نامگذاری ممکن است 5 عنوان از دست رفته و به قتل سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا روز آگاهی 2020 و اعلام کرد که قبایل پرداخت.

Lizer گفت: او گفت: تقریبا هیچ به کاخ سفید دعوت برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما زمانی که او آموخته است که تهمت می خواستم به بحث در مورد این موضوع از دست رفته و به قتل بومی زنان Lizer گفت که او موافقت کرد که به دعوت برای او و همسرش ملت ناواهو دوم بانوی Dottie Lizer.

“من ترس در مورد آنچه که مردم فکر می کنم از من آنچه آنها انجام می دهند و می گویند” گفت: Lizer. “اگر چه من بیشتر ترس در مورد آنچه که دیگران می گویند؟”

اما Lizer گفت که او خوشحال بود که او و Dottie دعوت را پذیرفته است.

“تا به حال ما نمی رفته من فکر کردن که این دولت خواهد نگاه بسیار احمقانه و گفت:” ما دعوت نوجو اما آنها نمی آمد.’ شاید آنها را داده اند ما پول به Gila River, قبیله,” او گفت:.

قبیله ای در انتخابات گفت: آنها را به سمت نهایی مجموعه ای از اولویت ها برای پول است.

“همانطور که ما به جلو بروید ما می کنید این ویژگی در چگونه پول در حال مستقر” Kirk گفت. “است که به معنی تلاش ملت به عنوان یک کل و هر سه شاخه از ملت ناواهو.”

دبرا Utacia Krol را پوشش می دهد مسائل مربوط به جوامع بومی در آریزونا و intermountain West. رسیدن به او را در [email protected] یا در 602-444-8490. او در توییتر دنبال کنید در @debkrol.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de