ملت ناواهو رسما تمدید آن 57-دقیقه های آخر هفته حکومت در طول دو باقی مانده تعطیلات آخر هفته از آوریل نیاز ساکنان در خانه بمانند و برخی از ضروری کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس جدید, قبیله اعلام کرد در روز پنج شنبه.

گذشته از کارمندان ضروری است و مردم با شرایط اضطراری ملت ناواهو ساکنان دستور به ماندن در خانه بین 8 p. m. در مارس 17 و 5 صبح در آوریل 20, آزادی مطبوعات گفت. همان مقررات منع رفت و آمد اعمال می شود به آخر هفته از مارس 24 مارس 27 با توجه به آزادی مطبوعات.

علاوه بر این برخی از ضروری کسب و کار شدند و دستور یا توقف عملیات در طول تعطیلات آخر هفته حکومت آزادی مطبوعات گفت. ضروری کسب و کار شامل رستوران درایو از طریق مواد غذایی, موسسات و فروشندگان کنار جاده ای فروش یونجه یا سایر موارد مطبوعاتی گفت:.

بسته شدن و بس-عملیات مورد نیاز انجام نمی شود به مراقبت های بهداشتی عملیات ضروری دولت توابع و ضروری زیرساخت های فعالیت های مطبوعاتی گفت:. آن را نیز صدق نمی کند به ایستگاه های گاز و فروشگاه های مواد غذایی است که رعایت شرایط زیر:

  • ایستگاه های گاز عمل ممکن بین 7 صبح و 5 بعد از ظهر در طول تعطیلات آخر هفته حکومت.
  • ایستگاه های گاز ممکن است بیش از پنج مشتریان در هر زمان در داخل خرده فروشی مناطق و بیش از یک نفر در هر خانواده با استثنا به یک همراه و مراقب برای سالمند یا معلول خریدار.
  • فروشگاه های مواد غذایی ممکن است در عمل بین 7 صبح و 3 بعد از ظهر در طول تعطیلات آخر هفته حکومت.
  • بیش از 10 مشتریان در یک زمان ممکن است در داخل یک فروشگاه مواد غذایی و بیش از یک نفر در هر خانواده با استثنا به یک همراه و مراقب برای سالمند یا معلول خریدار.

ایستگاه های گاز و فروشگاه های مواد غذایی دستور داده شد به مانیتور اشغال محدودیت های اجتماعی حفظ فاصله و به طور مرتب ضد عفونی کردن همه بالا لمس سطوح و پاک کردن خرده فروشی و کار کارمند مناطق مطبوعاتی گفت:.

قبیله اشاره کرد که ایستگاه های گاز و فروشگاه های مواد غذایی داده می شد به کار به صورت محدود برای کارمندان ضروری است و مردم با شرایط اضطراری.

ساکنان می تواند هنوز هم تمایل به دام, در طول تعطیلات آخر هفته حکومت اما توصیه به خرید علوفه و خوراک جلوتر از زمان با توجه به آزادی مطبوعات. آنها همچنین نیاز به باقی می ماند در داخل خانه در همه زمان ها در طول تعطیلات آخر هفته حکومت اما دستور به محدود کردن جنبش به صفحه اصلی سایت مطبوعاتی گفت:.

در اولین حرکت در نوع خود در آریزونا ملت ناواهو اعلام کرد در مارس 6 آن اول 57-ساعت منع رفت و آمد بیش از آخر هفته عید پاک, تلاش مقامات قبیله ای را از تلقی موثر است. قبیله در اولین آخر هفته مقررات منع رفت و آمد نمی کند نیاز به هر گونه ضروری کسب و کار ،

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez اول اعلام کرد این قبیله قصد دارد به تکرار آن 57-دقیقه های آخر هفته حکومت در روز سه شنبه در زندگی آنلاین سالن شهر. بعد از آن روز او در آزادی مطبوعات اعلام کرد که این قبیله بود “در حال توسعه یک نظم جدید برای پیاده سازی شبیه حکومت به صورت سه بعدی تعطیلات آخر هفته برای کل ملت ناواهو.”

“قبلی 57-دقیقه های آخر هفته مقررات منع رفت و آمد موثر بود در امن نگه داشتن مردم در خانه و ما خوشبین است که آخر هفته آینده حکومت را تولید کند حتی نتایج بهتر” نيز گفت: در آزادی مطبوعات در روز پنج شنبه. “هر کس نیاز به برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته, حکومت, خرید آنچه شما نیاز دارید در طول هفته اما انجام این کار در یک شیوه ای امن.”

“پیش بینی هشدار دهنده هستند اما تصمیمات و اقدامات عمومی بزرگترین عامل وقتی که می آید به تعداد موارد مثبت. ما در حال مبارزه سخت, اما آن را بسیار دلسرد کننده هنگامی که ما دریافت گزارش از تعداد زیادی از مردم خود ما سفر و ازدحام فروشگاه در شهرهای مرزی” او ادامه داد. “هر کس نیاز به انجام بخشی خود را برای آموزش به عزیزان خود و به یکدیگر را پاسخگو نگه دارید اگر ما می خواهیم برای پایین آوردن اعداد است.”

ضروری کارکنان معاف از تعطیلی در طول تعطیلات آخر هفته حکومت باید شناسایی رسمی و یا یک نامه از کارفرمای خود. هر کسی که نقض قبیله حکومت نظامی ترتیب می تواند با صدور تقدیر نامه از جمله جریمه تا 1000 $و 30 روز در زندان مقامات قبلا اعلام شده.

ناواهو اداره پلیس اجرا قبیله اول 57-ساعت منع رفت و آمد با راه اندازی ایستگاه های بازرسی در جوامع مختلف و صدور بیش از 170 استناد به متخلفان. از مارس 30 نوجو ملت نیز تا به حال مقررات منع رفت و آمد شبانه نیاز ساکنان به ماندن صفحه اصلی را بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح هر روز.

همانطور که از عصر روز چهارشنبه قبیله تا به حال 921 شناخته شده COVID-19 مورد و 38 تایید مرگ.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im