ملت ناواهو مجموعه مقررات منع رفت و آمد اصرار نوجو مردم به ماندن در خانه به عنوان COVID-19 مورد تصویب 100

ملت ناواهو مقامات تنظیم مقررات منع رفت و آمد برای ساکنان به عنوان تعدادی از شناسایی مثبت COVID-19 موارد در ملت ناواهو افزایش به 115 با دو تایید مرگ در روز یکشنبه. منع رفت و آمد به اثر می رود دوشنبه ،

“وقت آن است که به یک حکومت نظامی,” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت: در طول یک تاون هال نشست به صورت زنده در Facebook. “ما نیاز به کم کردن مردم به سفر در اطراف ما ملت است.”

حکومت نظامی خواهد بود از 8 p. m. به 5 صبح شروع مارس 30. هیچ جزئیات در مجازات های مربوط به نقض مقررات منع رفت و آمد شده اند ارائه شده است.

نيز گفت: او هنوز هم از دیدن تعداد زیاد از مردم سفر در سراسر ملت ناواهو و او خواسته است مردم را به فکر می کنم از خود را به پدربزرگ و مادربزرگ و مردم با شرایط بهداشتی زیرا آنها آسیب پذیر هستند.

“نمی خودخواه,” او گفت:. “ما نیاز به کمک شما. دولت فقط می تواند انجام دهد بسیار است.”

ملت ناواهو را در سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در حال غرق

115 موارد عبارتند از شهرستانهای استان در سه ایالت: 57 در Navajo County, 18 در آپاچی شهرستان و 19 در Coconino County در آریزونا; 12 در San Juan County شش در McKinley شهرستان و یکی در Cibola شهرستان در نیومکزیکو; و دو در سن ژوئن کانتی در ایالت یوتا است.

نیاز به پرسنل محافظ می پوشند تخت بیمارستان و دیگر منابع مهم و لوازم در همه مراکز بهداشت و درمان در نوجو ملت همچنان به افزایش است.

“ما به یک نقطه رسیده ایم که در آن ما امکانات پزشکی و مراقبت های بهداشتی کارگران در نیاز مبرم به بیشتر تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان تخت و بحرانی دیگر منابع” Nez گفت.

ملت ناواهو سیستم مراقبت های بهداشتی نمی تواند مقاومت در برابر و یا مراقبت از بالا بودن تعداد افرادی که در بیمار Nez گفت.

“ما پرستاران و پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال شفاعت همه ما را به ماندن در خانه و منزوی است,” او اضافه شده است.

تجمع بیش از 10 نفر شده اند به حالت تعلیق در توجه به بهداشت عمومی و نيز خواسته است تمام کلیساها و تشریفاتی شیوه به رعایت.

“در حال حاضر زمان. من می دانم که وجود دارد این است که جدایی کلیسا و دولت است اما ما در حال تلاش برای کاهش گسترش این ویروس” Nez گفت.

او گفت: افراد هنوز برگزاری این نوع از تجمع جرم ممکن است مسئول اگر کسی که حضور بیمار شود.

موارد انتظار می رود به اوج خود در اواسط ماه مه

نيز گفت که شروع به گسترش در نوجو ملت آغاز شده و در Chilchinbeto اما او می خواهد به مردم یادآوری کند که این ویروس در آمد از ملت ناواهو.

“آن سرچشمه نیست در Chilchinbeto,” او اضافه شده است. “ما تحت فشار قرار دادند واقعا سخت به نگه داشتن اشکال از ملت ناواهو.”

تعداد موارد مثبت خود ادامه خواهد داد به افزایش نوجو ملت و اوج را احتمالا به اواسط ماه مه با توجه به Nez.

“ما هنوز حتی شروع به بالا رفتن در این منحنی” Nez گفت. “ما می خواهیم که قادر به پهن کردن این منحنی.”

نيز گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای استفاده از امکانات در سراسر ملت ناواهو را در نوجو ساکنان که بیمار هستند. این کمک خواهد کرد که آنها را منزوی برای بازیابی قبل از ارسال آنها را به خانه.

“ملت ناواهو شماره یک در میان همه قبایل سازمان ملل (برای موارد مثبت) گفت:” دکتر جیل جیم, مدیر اجرایی, برای ملت ناواهو وزارت بهداشت. ملت ناواهو دوم پرجمعیت ترین قبیله بومی آمریکا در این کشور پس از چروکی ملت است.

یک “در خانه ماندن” منظور این است که هنوز هم در اثر که نیاز به همه ساکنان ملت ناواهو به باقی می ماند خانه و خاتمه تمام غیر ضروری کسب و کار. قبیله ای دولت های توریستی, مکان های قبیله ای پارک ها و مدارس سراسر ملت ناواهو هنوز بسته است.

تابلوهای تبلیغاتی قرار داده تا در سراسر ملت ناواهو تبلیغات “در خانه ماندن” سفارش و همچنین اجتماعی فاصله.

ملت ناواهو رئیس جمهور: ما در حال رفتن به سختگیرانه تر

با تعداد مثبت COVID-19 موارد بر ملت ناواهو پس از گذشت 100 Nez گفت: آنها خواهد بود reevaluating دستور اجرایی صادر شده در هفته گذشته و ایجاد تنظیمات که در آن مورد نیاز است.

“ما در حال رفتن به شروع به سخت تر در این چند روز آینده,” او گفت:. “ما برای صبر و شکیبایی شما.”

ملت ناواهو در حال حاضر پذیرش کمک های مالی از خارج از سازمان. نيز گفت که تمام کمک های مالی باید از طریق نوجو سلامت مرکز فرماندهی عملیاتی.

آنها نمی خواهند گروه توزیع اقلام میان نوجو مردم بدون رفتن را از طریق مرکز فرماندهی برای اولین بار.

نيز گفت که به دلیل دستور مقامات آموزش دیده اند به درستی رسیدگی کالا به طوری که آنها در حال گسترش ویروس.

ملت ناواهو راه اندازی یک وب سایت ساخته شده است که, گزارش, پیشگیری, نکات و سایر منابع در مورد COVID-19 در دسترس عموم است. وب سایت www.ndoh.navajo-nsn.gov/COVID-19. پیشگیری از اطلاعات در دسترس در هر دو زبان انگلیسی و زبان ناواهو.

ناواهو سلامت مرکز فرماندهی عملیاتی را می توان در رسید (928) 871-7014.

ساکنان ملت ناواهو می توانید ثبت نام برای اورژانس متن هشدار از طریق پیام کوتاه “NavajoNation” به 888777 و یا در www.alertnn.com.

خبرنگار Shondiin نقره را پوشش می دهد مردم بومی و جوامع در آریزونا. رسیدن به او را در [email protected] و او را دنبال کنید توییتر @DiinSilversmith.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>