ملت ناواهو در حال تهیه پیش نویس یک سفارش است که گسترش آن 57-دقیقه های آخر هفته مقررات منع رفت و آمد به دو تعطیلات آخر هفته از مارس و در اولین آخر هفته ماه مه مقامات اعلام کرد در روز سه شنبه.

در اولین حرکت در نوع خود در آریزونا ملت ناواهو اعلام کرد در مارس 6 57-ساعت منع رفت و آمد بیش از آخر هفته عید پاک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز اعلام کرد این قبیله قصد دارد به گسترش آن مقررات منع رفت و آمد در روز سه شنبه در زندگی آنلاین سالن شهر.

ملت ناواهو سخنگوی Jared Touchin تایید کرد که قصد دارد به آریزونا جمهوری بیان کرد که هنوز در حال تدوین و نهایی خواهد بود در روزهای آینده.

نيز گفت: در آزادی مطبوعات که “57 دقیقه آخر هفته مقررات منع رفت و آمد بود و موثر در کاهش تعداد افراد که رفت به عموم” و است که آنها “در حال توسعه یک نظم جدید برای پیاده سازی شبیه حکومت به صورت سه بعدی تعطیلات آخر هفته برای کل ملت ناواهو.”

گذشته از کارمندان ضروری است با شناسایی رسمی است و مردم با شرایط اضطراری ملت ناواهو ساکنان دستور داده شد تا در خانه بمانند بیش از آخر هفته. هر کسی که نقض قبیله حکومت نظامی ترتیب می تواند با صدور تقدیر نامه از جمله جریمه تا 1000 $و 30 روز در زندان مقامات قبلا اعلام شده.

ناواهو اداره پلیس اجرا قبیله 57-ساعت منع رفت و آمد با راه اندازی ایستگاه های بازرسی در جوامع مختلف و صدور بیش از 170 استناد به متخلفان. از مارس 30 نوجو ملت نیز تا به حال مقررات منع رفت و آمد شبانه نیاز ساکنان به ماندن صفحه اصلی را بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح هر روز.

اداره پلیس گفت: پنج نفر از کارکنان آن از جمله چهار افسر حال آزمایش مثبت برای COVID-19 روز سه شنبه. گروه مطلع شد از آن دو COVID-19 مثبت کارکنان در روز دوشنبه آن را گفت.

در روز سه شنبه, ملت ناواهو گزارش 838 شناخته شده COVID-19 موارد — افزایش 25 موارد مثبت از دوشنبه. آن را نیز اعلام کرد 33 مرگ و میر بود که بیش از پنج شنبه.

این گزارش شامل 3,107 منفی نتایج آزمون از روز سه شنبه.

نيز گفت: جمهوری روز دوشنبه که آنها نمی دانند در حالی که اگر حکومت نظامی بود و موثر در مهار گسترش این کروناویروس جدید, در بخشی به دلیل, به دلیل, تست قبیله داده ها در تعدادی از موارد نشان دهنده چه درست بود در مورد دو روز پیش از آن. همچنین می توانید آن را تا 14 روز علائم COVID-19.

ناواهو منطقه هند خدمات سلامت در این هفته بود اجرای سریع COVID-19 تست که تولید سریعتر نتایج با توجه به آزادی مطبوعات از ملت ناواهو. نيز گفت: در طول تاون هال انتظار سنبله در قبیله تعداد مثبت COVID-19 موارد به دلیل نتایج سریعتر.

“شماره افزایش خواهد یافت اما ما نیز افزایش را به چالش. آن را به دریافت بیشتر به چالش کشیدن قبل از آن بهتر می شود” معاون رئیس جمهور مایرون Lizer در بیانیه ای گفت از جمله در آزادی مطبوعات.

“هر چه زودتر مردم را انتخاب کنید به ماندن در خانه بیشتر هر چه زودتر ما را مورد ضرب و شتم ویروس و هر چه زودتر ما می توانید شروع به درمان,” او گفت:. “ما همچنان به دعا برای همه به خصوص آن دسته از خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده. ما از خدا بخواهید به راحتی از همه شما و به شما قدرت است.”

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im