ملت ناواهو سفارشات دیگری 57-دقیقه های آخر هفته مقررات منع رفت و آمد; صادر کرده است 250+ حکومت نظامی استناد

ناواهو ملت اعلام کرد که روز شنبه آن را پیاده سازی یکی دیگر از 57-ساعت منع رفت و آمد بیش از آخر هفته به تعداد آن از موارد شناخته شده جدید کروناویروس در ادامه به صعود.

از روز شنبه وجود دارد 1,873 فتح کرد گرفته شد شناسایی COVID-19 موارد بر ملت ناواهو و 60 تایید مرگ, با توجه به آزادی مطبوعات. از 1,873 فتح کرد گرفته شد موارد 1,138 شامل ساکنان قبیله ای در زمین در آریزونا, شهرستان, آزادی مطبوعات گفت.

ملت ناواهو دستور ساکنان خانه بماند 57 دقیقه بیش از هر یک از سه مورد آخر تعطیلات آخر هفته به سرعت گسترش جدید کروناویروس. هر کسی که نقض قبیله حکومت نظامی ترتیب می تواند با صدور تقدیر نامه از جمله جریمه تا 1000 $یا 30 روز در زندان مقامات قبلا اعلام شده.

ملت ناواهو دهانه قطعات از سه متحده — آریزونا و یوتا و نیومکزیکو.

جدید 57-دقیقه های آخر هفته مقررات منع رفت و آمد خواهد بود و در اثر بین 8 p. m. در مارس 1 و 5 صبح در مارس 4, با توجه به آزادی مطبوعات. گذشته از کارمندان ضروری است با شناسایی رسمی است و مردم با شرایط اضطراری ملت ناواهو ساکنان دستور به ماندن در خانه در طول مقررات منع رفت و آمد مقامات قبلا اعلام شده.

والنتینا Blackhorse: او تا به حال رویاهای پیشرو او نوجو مردم است. سپس او درگذشت COVID-19

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز اظهار داشت: در آزادی مطبوعات است که قبیله پناهگاه در محل سفارش باقی مانده است در اثر هر روز محدود کردن ساکنان از تجمع در فضاهای عمومی و محدود کردن جنبش خود را فقط به آدرس های ضروری نیاز دارد. از مارس 30, قبیله نیز تا به حال مقررات منع رفت و آمد شبانه نیاز ساکنان به ماندن صفحه اصلی را بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح هر روز.

بیش از 250 حکومت نظامی-نقض تقدیر نامه صادر شده طی سه آخر هفته

نزدیک به نیمی از 550 تقدیر نامه صادر شده توسط پلیس در طول نوجو کشور سه 57-دقیقه های آخر هفته حکومت در این ماه بودند برای نقض مقررات به گفته مقامات.

از 194 تقدیر نامه صادر شده در مارس 24 مارس 27 آخر هفته حکومت نظامی, 105 بودند برای نقض مقررات و 89 بودند برای نقض ترافیک نوجو سخنگوی اداره پلیس کریستینا Tsosie گفت: آریزونا جمهوری در روز سه شنبه.

اضافه شده به 177 تقدیر نامه صادر شده توسط پلیس در اولین 57-دقیقه های آخر هفته مقررات منع رفت و آمد و 179 استنادهای زیر صادر آخر هفته در مجموع 550 تقدیر نامه صادر شده در طول سه تعطیلات آخر هفته. از 550 مجموع 271 شد برای نقض مقررات و 279 شد برای نقض ترافیک با توجه به اعداد قبلا گزارش شده توسط پلیس.

این گروه قبلا توضیح داده شده است که ترافیک آن تیم اجرای عمل موانع در غرب و شرق بخش هایی از ملت ناواهو در حالی که خود را پلیس ولسوالی اداره امنیت عمومی اعلام پست های بازرسی در جوامع مربوطه خود. هر دو گروه نیز انجام اشباع گشت به معنی تعداد زیادی از اجرای قانون گشت منطقه برای افزایش دید در بخش گفت.

با توجه به Tsosie, آخر, آخر هفته, ترافیک اجرای تیم صادر 61 استناد در روز شنبه و پس از 28 روز یکشنبه. او گفت: پلیس ولسوالی زیر صادر استناد:

  • Socorro, New Mexico – 12
  • Crownpoint, New Mexico – 6
  • طوبی شهرستان آریزونا – 49
  • Chinle آریزونا – 12
  • Kayenta آریزونا – 8
  • Dilkon آریزونا – 18

“ما می توانیم احتیاط های عمومی در تمام طول روز و مسئله به عنوان بسیاری از دستورات بهداشتی را به عنوان ما می خواهیم اما در نهایت انتخاب را به ماندن در خانه و یا بیرون رفتن به باقی می ماند در دست هر فرد” معاون رئیس جمهور مایرون Lizer اظهار داشت: در آزادی مطبوعات.

“لطفا بحث را به اعضای خانواده خود و دوستان و همکاران و دیگران و به آنها بگویید به ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی” او ادامه داد. “ما نمی خواهید برای دیدن هر مطلب زندگی از دست رفته و ما نمی خواهیم برای دیدن ما دینه مردم بیمار — این غم و آن را ویرانگر برای بسیاری از خانواده ها. لطفا دعا کنید و لطفا دیدار با دعاهای شما نیمی از راه را با ماندن در خانه.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de