ملت ناواهو به زودی ممکن است نیاز به 14 روز در قرنطینه برای ساکنان که در سفر به “نقاط داغ”

ملت ناواهو به زودی ممکن است نیاز ساکنان که در سفر به COVID-19 “نقاط داغ” به قرنطینه برای 14 روز پس از بازگشت به قبیله ای سرزمین توجه کنند.

قبیله خود را اعلام کرد قصد دارد به منظور توسعه نظم در انتشار اخبار در شب چهارشنبه. جزئیات بیشتر در مورد سفارش منتشر شد از جمله آنچه در مناطق قبیله تعریف شده به عنوان “نقاط داغ.”

قبیله نیز چهارشنبه اعلام کرد که دولت تعطیلی و آخر هفته طولانی حکومت تمدید خواهد شد به ماه اوت است. مقامات گفت: این تصمیم به گسترش آن سفارشات بر اساس توصیه های کارشناسان بهداشت و COVID-19 داده ها از ایالات متحده است که فراگیر ملت ناواهو از جمله آریزونا.

“داده ها نشان می دهد که نوجو مردم در حال انجام یک کار خوب در آوردن شماره از COVID-19 موارد به ثابت کاهش در ملت ناواهو اما در نزدیکی مرز شهرها و شهرستانها مانند ققنوس و آلبوکرک ادامه برای نشان دادن افزایش موارد جدید,” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت: در انتشار اخبار. “ما نمی توانیم بازی سیاسی با این ویروس بالقوه مرگبار به جای آن ما باید برای گوش دادن به مراقبت های بهداشتی ما کارشناسان و تجزیه و تحلیل داده ها.”

تعداد COVID-19 موارد در آریزونا پیشی گرفته 150,000 روز چهارشنبه با مرگ و میر نزدیک به 3000. بستری و بستری شدن در بیمارستان تعداد تخت در استفاده از پنکه استفاده و مراجعه به اورژانس با مشکوک و تایید COVID-19 بيمار همه را دیدم کمی upticks روز سه شنبه اما به نظر می رسد در ادامه به طور کلی کاهش از هفته گذشته با توجه به بیمارستان داده های گزارش شده به دولت است.

گذشته از اندکی دست انداز در COVID-19 مواردی است که رهبران اعتبار به چهارم جولای تعطیلات نيز گفت: در طول یک آنلاین تاون هال پنج شنبه که ملت ناواهو بود تجربه یک کاهش در تعداد.

به عنوان چهارشنبه, قبیله تا به حال 8,684 شناسایی موارد و 431 تایید مرگ. در مورد 6,456 مردم تلقی شده است بازیافت.

دولت تعطیلی آخر هفته تمدید حکومت

ملت ناواهو تمدید اجرایی به منظور اعلام وضعیت اضطراری و دولت تعطیلی برای ششمین بار به اوت. 16. قبلی سفارش مجموعه به پایان می رسد, روز یکشنبه آینده.

نيز گفت: مسئولان می خواهم در مورد یک طرح برای بازگشایی به ساکنان آن در فاز قبیله ای پارک در بالای لیست در سالن شهر. او اشاره کرد مقامات نیز بحث و گفتگو به جای کارکنان دولت که در معرض ویروس ها با استفاده از گزینه های است که می تواند شامل کار از خانه و یا بازنشستگی پیش از موعد.

“من تکرار نمی تواند افتخار من هستم از شما اما ما باید همچنان به انجام آنچه که ما انجام شده است و یا دیگری که ما در حال رفتن به را افزایش می دهد,” او گفت:. “بیایید 14 روز متوالی از اعداد زیر 50…(و) ما می توانیم بازگشایی برخی از پارک های برخی از کسب و کار اینجا را در ملت ناواهو.”

قبیله گزارش شده کمتر از 100 مورد جدید در یک روز از ماه ژوئن 25 و کمتر از 50 نفر در یک روز از تاریخ 18 جولای با توجه به اخبار قبلی منتشر شده است.

ملت ناواهو همچنین اعلام کرد که 57-ساعت حکومت خواهد گذشته دو تعطیلات آخر هفته آغاز 8 p. m. در جولای 24 تا 5 صبح در جولای 27. آخر هفته بعد حکومت نظامی راه اندازی شد بین 31 ژوئیه و اوت 3.

اسناد و مدارک مربوط به سفارشات نمی شد فورا در دسترس شب چهارشنبه.

قبلی حکومت مورد نیاز ساکنان در خانه بمانند و ضروری کسب و کار — تمام ایستگاه های گاز و رستوران ها — به نزدیک است. به تاریخ ملت ناواهو را به حال 13 آخر هفته طولانی حکومت. استثنا به حکومت شامل کارمندان ضروری است و مردم سفر برای موارد اضطراری و یا فعالیت های ضروری مانند کشاورزی و رسیدگی به دام, ورزش یا رای گیری مقامات قبلا اعلام شده.

“در حال حاضر ما حدود 3,620 ملت ناواهو کارکنان که در حال کار برای انجام وظایف ضروری و حفظ دولت در عملیات – این است که بیش از نیمی از کل نیروی کار” نيز اظهار داشت: در انتشار اخبار در روز چهارشنبه. “ما باید به مبارزه ادامه COVID-19 با هم.”

هر کسی که نقض مقررات منع رفت و آمد خطرات صادر کیفری مزاحمت استناد است که می تواند شامل جریمه تا 1000 $یا 30 روز در زندان مقامات قبلا اعلام شده. در طول قبیله هفت حکومت بیش از 1,290 استناد صادر شد از جمله 861 برای نقض مقررات با توجه به نوجو سخنگوی اداره پلیس کریستینا Tsosie.

غیر-ساکنان سفر از طریق ملت ناواهو در طول تعطیلات آخر هفته مقررات منع رفت و آمد نیز می توان اشاره کرد; با این حال بسیاری از آنها با توجه به هشدار Tsosie گفت: Arizona Republic. او گفت: نتیجه متنوع با وضعیت.

ناواهو کشور مقررات منع رفت و آمد بین 8 بعد از ظهر و ساعت 5 هر شب باقی مانده است در اثر.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im