ملت ناواهو گسترش اضطراری اعلام تعطیلی دولت به مارس 17

ملت ناواهو تمدید برای بار دوم آن وضعیت اضطراری اعلام و دولت تعطیلی به مارس 17 در تلاش برای کاهش بیشتر گسترش جدید کروناویروس.

اول آن که اعلام وضعیت اضطراری و بسته برخی از ملت ناواهو دولت عملیات اجرا شد و در مارس 13. آن را تمدید سفارش در 31 مارس به پایان می رسد در آوریل 26, با توجه به آزادی مطبوعات از قبیله.

“ما اجازه نمی گارد ما را — در حال حاضر زمان. ما شاهد اندکی مسطح منحنی اما ما باید هوشیار باقی می ماند” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت: در آزادی مطبوعات.

“به عنوان رهبران ملت ناواهو, ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است. ادارات دولتی بسته خواهد شد اما ضروری پرسنل خود را ادامه خواهد داد و وظایف اساسی دولت توابع خود ادامه خواهد داد.”

ملت ناواهو که دهانه آریزونا و نیومکزیکو و یوتا به حال 1,206 موارد شناخته شده COVID-19 و 48 کشته و سه شنبه. بیش از نیمی از این موارد در آریزونا.

سفارش محدود نمی ضروری پرسنل از کار. آن همچنین آمده است که غیرضروری ملت ناواهو کارکنان دولت خواهد بود اعطا مرخصی اداری در طول تمدید بسته شدن.

“مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حال حاضر هشدار عمومی وجود دارد که می تواند موج دوم COVID-19 این زمستان آینده است که می تواند بسیار ویرانگر همراه با به طور منظم فصل آنفولانزا گفت:” معاون رئیس جمهور مایرون Lizer در آزادی مطبوعات. “ما نیاز به سخت کوش باقی می ماند در تمرین های اجتماعی فاصله و توسط خانه باقی مانده به عنوان آنجا که ممکن است. ما خط مقدم رزمندگان وجود دارد مبارزه برای محافظت و درمان ما اجازه ماندن در خانه برای آنها است.”

قبیله پناهگاه در محل سفارش باقی مانده است در اثر تا لغو. آن سفارشات ساکنان برای محدود کردن حرکت خود را به فعالیت های ضروری و تنها نیاز به آنها را به رعایت مقررات منع رفت و آمد شبانه بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح هر روز.

ملت ناواهو نیز یکی دیگر از 57-ساعت منع رفت و آمد بین برنامه ریزی 8 p. m. روز شنبه و 5 صبح دوشنبه.

گذشته از کارمندان ضروری است با شناسایی رسمی است و مردم با شرایط اضطراری ملت ناواهو ساکنان دستور داده شد تا در خانه بمانند و در طول حکومت. هر کسی که نقض قبیله حکومت نظامی ترتیب می تواند با صدور تقدیر نامه از جمله جریمه تا 1000 $و 30 روز در زندان مقامات قبلا اعلام شده.

بین اول و دوم تعطیلات آخر هفته طولانی حکومت بیش از 350 تقدیر نامه صادر شده به ساکنان برای منع رفت و آمد و یا نقض ترافیک.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im