ملت ناواهو گذشت یک گریم نقطه عطف پنج شنبه با تایید است که تعدادی از شناخته شده جدید کروناویروس موارد بیش از 1000 نفر با 41 تایید مرگ.

تعداد کل تست مثبت افزایش 121 موارد — حدود 13 درصد — از 1,042 گزارش روز قبل از. نیز وجود دارد یک بیشتر از سه مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته.

از ملت ناواهو را 1,042 شناسایی موارد 652 درگیر اعضای قبیله ای در آریزونا زندگی می کنند. ملت ناواهو دارای بیش از 250 ، 000 عضو و دهانه بیش از 27000 مایل در سراسر سه متحده — شمال آریزونا شمال غربی نیو مکزیکو و جنوب یوتا.

برای کنتراست آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 4,234 مورد تأیید و 150 شناخته شده مرگ و میر در ایالت پنج شنبه.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مرگ و میر در آریزونا. اما 1,042 تایید موارد مثبت شامل شهرستانهای:

  • Navajo County, AZ: 306
  • Apache County, AZ: 147
  • Coconino County, AZ: 199
  • McKinley County NM: 203
  • San Juan County NM: 140
  • Cibola County NM: 13
  • San Juan County, UT: 12
  • سوکورو County NM: 10
  • Sandoval County NM: 12

آمریکایی های بومی را تا 16 درصد از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 در آریزونا در میان موارد که نژاد و قومیت شناخته شده با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط Arizona Department of Health Services. در جامعه آمریکا بررسی 5 ساله برآوردها نشان می دهد حدود 4.6 درصد از Arizonans هستند سرخپوستان آمریکایی یا بومی آلاسکا.

پیشگیرانه به محدودیت در محل باقی می ماند به تعداد مرگ افزایش می یابد

ملت ناواهو اعلام کرد که 57-دقیقه های آخر هفته حکومت ادامه خواهد داد برای دو نفر باقی مانده تعطیلات آخر هفته از ماه آوریل است. حکومت نظامی نیاز ساکنان در خانه بمانند و برخی از ضروری کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس جدید.

“در حال حاضر زمان برای آماده شدن برای تعطیلات آخر هفته مقررات منع رفت و آمد” گفت: ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez در بیانیه ای از جمله در آزادی مطبوعات. “اگر شما همه چیز شما نیاز به ماندن در خانه. اگر شما نیاز به مواد غذایی دارو و یا سایر موارد ضروری ارسال یک فرد به فروشگاه و یا در هر جایی که آنها نیاز به رفتن و استفاده از ماسک و دستکش و شستن و یا اصول بهداشتی دست های خود را به عنوان آنجا که ممکن است.”

آزادی مطبوعات اشاره کرد که یکی دیگر از سفارش خواهد بود صادر شده و در روزهای آینده نیاز به ملت ناواهو ساکنان که وارد یک مرکز به پوشیدن ماسک محافظ و دستکش برای کاهش گسترش ویروس.

قبیله مقررات منع رفت و آمد شبانه به صورت ساکن باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی نیاز ساکنان به ماندن صفحه اصلی را بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح هر روز.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de