تمام دانشگاههای دولتی و همچنین گراند کانیون دانشگاه و ماریکوپا کامیونیتی کالج ها در حال حرکت به کلاس های آنلاین به طور موقت یا گسترش رخصتی بهار به کاهش گسترش جدید کروناویروس.

Northern Arizona University پنج شنبه اعلام کرد که آن را به طور موقت در حال حرکت خود را در کلاس های آنلاین با توجه به نگرانی بیش از کروناویروس جدید.

NAU اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که با شروع مارس 23 است که در اولین روز از unviersity از بهار تمام کلاس ها برگزار خواهد شد آنلاین برای حداقل دو هفته.

دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه آریزونا هر دو اعلام کرد که آنها خواهد بود در حال حرکت در کلاس های آنلاین به طور موقت و NAU گفت: در آن زمان آنها می تواند باعث واکنش.

NAU پردیس باز باقی خواهد ماند

NAU در حال حاضر در جلسه با دانش آموزان برنامه ریزی برای شکستن بهار با شروع هفته آینده.

NAU پردیس باز باقی خواهد ماند و ادامه عملیات عادی مانند دانشگاه, مسکن, کامپیوتر, آزمایشگاه, آزمایشگاه های تحقیقاتی و خدمات غذایی. NAU کارکنان به شغل خود ادامه انتشار گفت.

پس از دو هفته این دانشگاه “را دوباره ارزیابی و ارائه جهت باقی مانده از ترم” آزادی گفت.

NAU جمهور ریتا چنگ گفت: در یک صدای جیر جیر که او را تشویق دانش آموزان به سفر در طول بهار ،

ASU, UA رفتن آنلاین به طور موقت

UA نمی خواهد شروع کلاس ها در روز دوشنبه به عنوان برنامه ریزی شده. به جای آن کلاس را فردا چهار شنبه, مارس 18 و حرکت از کلاس های حضوری به صورت آنلاین آموزش “هر جا که ممکن است” یک ایمیل به دانشگاه جامعه از UA رئیس جمهور رابرت رابینز گفت.

در یک مد مشابه کلاس های آنلاین خواهد بود-تنها به مدت دو هفته برای همه ASU دانشگاه شروع دوشنبه هنگامی که دانش آموزان در بازگشت از رخصتی بهار. پس از آن دو هفته دانشگاه را چگونه ارزیابی برای ادامه ASU رئیس جمهور مایکل کلاغ گفت.

هر دو ASU و UA این دانشگاه نیز باقی خواهد ماند و باز با مسکونی سالن و خدمات مواد غذایی باقی مانده و عملیاتی.

گراند کانیون دانشگاه همچنین با رفتن آنلاین

گراند کانیون دانشگاه روز پنجشنبه اعلام کرد که با شروع مارس 23 اما چند انتخاب کلاس در ققنوس پردیس منتقل خواهد شد آنلاین برای باقی مانده از ترم بهار. این می آید یک روز پس از GCU سخنگوی باب عاشقانه گفت که این دانشگاه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت به حرکت آنلاین-تنها در یک ایمیل.

این GCU ققنوس پردیس باز باقی خواهد ماند در “محدود” پایه و اساس از جمله مسکونی مسکن کتابخانه را انتخاب کنید و خدمات غذایی.

ماریکوپا کالج گسترش رخصتی بهار

ماریکوپا کالج اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه که مدرسه را رخصتی بهار, تمدید خواهد شد از طریق مارس 20 برای تمام کلاس های حضوری. کلاس های آنلاین در حال حاضر در جلسه و یا برنامه ریزی برای شروع هفته آینده ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

این بیانیه در ادامه توضیح داد که در طول اضافی هفته از شکستن بهار MCC علمی و کارکنان خواهد شد به بررسی گزینه های دیگر مانند حرکت در کلاس های حضوری آنلاین.

این حرکت شامل همه مکان دانشگاه از جمله چندلر-گیلبرت دروازه و ریو Salado.

کوچکتر آریزونا دانشگاه های پایش وضعیت

مرکزی آریزونا کالج گفت: در Facebook پست در روز پنج شنبه که مدرسه در حال حاضر در حال بسته شدن محوطه دانشگاه را ارزیابی اطلاعات در آن رخصتی بهار هفته آینده. پست گفت: دانش آموزان باید آماده و انتظار کلاس به حرکت آنلاین و به روز رسانی ارائه خواهد شد بعد از 19 مارس ،

آریزونا کالج غربی اعلام کرد روز پنج شنبه در یک مصاحبه مطبوعاتی که آن را لغو کلاس های روز دوشنبه و سه شنبه. شروع مارس 18 در کلاس های حضوری خواهد بود انتقال به آنلاین هر کجا که ممکن است تا مارس 27. AWC رخصتی بهار, مارس 30 تا آوریل 3 که در طی آن مدرسه خواهد بود ارزیابی وضعیت.

Embry–Riddle هوانوردی دانشگاه در پرسکات ساخته شده یک پست در وب سایت خود را در روز پنج شنبه بیان کرد که آنها در حال کار “پشتکار و در سراسر ساعت” برای ایجاد یک راه حل است که برای دانش آموزان خود را.

پرسکات کالج ساخته شده یک پست در وب سایت خود را در روز پنج شنبه اعلام کلاس نمی تواند شروع به بالا و از بهار تا مارس 16 و که همه در کلاس های حضوری منتقل خواهد شد آنلاین برای حداقل دو هفته از 16 مارس مارس 30 و پس از آن آنها را ارزیابی وضعیت.

در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز پنج شنبه آریزونا مسیحی دانشگاه گفت: از آن خواهد شد گسترش خود از طریق شکستن مارس 20 و تمام کلاس های آنلاین خواهد بود باقی مانده از ترم. پردیس باز باقی خواهد ماند با مسکن برای دانش آموزان و خدمات مواد غذایی, اما به جای نمازخانه پیام عبادت خواهد شد در این هفته از طریق رسانه های اجتماعی.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در James.Carr@arizonarepublic.com و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im