طبیعی Grocers توسط ویتامین کلبه, Inc. اعلام کرد در سه ماهه دوم مالی سال 2020 درآمد کنفرانس تلفنی و پخش

LAKEWOOD, Colo., در 23 آوریل سال 2020 /PRNewswire/ — طبیعی Grocers توسط ویتامین کلبه, Inc. (NYSE: NGVC) امروز اعلام کرد که این شرکت خواهد شد و انتشار آن در سه ماهه دوم مالی سال 2020 نتایج مالی پس از نزدیک به بازار در پنج شنبه, مه 7 سال 2020. پس از انتشار از طریق سیم خدمات شرکت میزبان یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران مالی و سرمایه گذاران در 2:30 p. m. کوه زمان (4:30 بعد از ظهر به وقت شرق). برای شرکت در کنفرانس تلفنی شماره گیری 1-888-347-6606 (ایالات متحده); 1-855-669-9657 (کانادا); یا 1-412-902-4289 (بین المللی). کنفرانس ID “طبیعی Grocers توسط ویتامین کلبه.” لطفا شماره گیری در حداقل پنج دقیقه قبل از شروع کنفرانس تماس بگیرید.

سرمایه گذاران و سایر اشخاص ممکن است گوش دادن به پخش از کنفرانس تلفنی با ورود از طریق روابط سرمایه گذار بخش از وب سایت این شرکت در http://investors.naturalgrocers.com یا به طور مستقیم در https://www.webcaster4.com/Webcast/Page/1042/34388.

ضبط صدا از کنفرانس خواهد بود بایگانی شده برای حداقل 30 روز در وب سایت این شرکت در http://investors.naturalgrocers.com/.

در مورد طبیعی Grocers توسط ویتامین کلبه

طبیعی Grocers توسط ویتامین کلبه, Inc. (NYSE: NGVC) است که در حال گسترش خرده فروش تخصص های طبیعی و آلی, مواد غذایی, مراقبت از بدن, محصولات و مکمل های غذایی. محصولات فروخته شده توسط فروشنده باید با دستورالعمل های دقیق کیفیت و ممکن است حاوی رنگ های مصنوعی و طعم مواد نگهدارنده و یا شیرین کننده و یا نیمه جامد یا روغن های هیدروژنه. این شرکت به فروش می رساند تنها وزارت کشاورزی گواهی شده ارگانیک تولید و به طور انحصاری مرتع-افزایش غیر حبس و محصولات لبنی و رایگان-محدوده تخم مرغ است. طبیعی Grocers’ انعطاف پذیر کوچکتر-فروشگاه قالب اجازه می دهد تا آن را به ارائه قیمت های مقرون به صرفه در یک خریدار دوستدار محیط زیست خرده فروشی. این شرکت نیز فراهم می کند گسترده رایگان مبتنی بر علم تغذیه برنامه های آموزش و پرورش برای کمک به مشتریان را مطلع سلامت و تغذیه را انتخاب کند. شرکت تاسیس شده در سال 1955 اتحاد 157 فروشگاه در 20 متحده است.

بازدید www.NaturalGrocers.com برای کسب اطلاعات بیشتر و مکان های فروشگاه. دنبال طبیعی فروشنده در Facebook در www.Facebook.com/NaturalGrocers. دنبال طبیعی فروشنده در Instagram در www.Instagram.com/NaturalGrocers.

تماس با ما:

اسکات ون جابجاICR, مدیر عامل 617-956-6736, [email protected]

منبع طبیعی توسط فروشنده ویتامین کلبه, Inc.

لینک های مرتبط

www.NaturalGrocers.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de