ملت شهرداران تحسین خانه عبور از قهرمانان عمل

واشنگتن, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — امروز آمریکا در کنفرانس شهرداران جمهور و روچستر هیلز (MI) شهردار Bryan K. بارنت منتشر شد بیانیه زیر را در مجلس نمایندگان ایالات متحده’ عبور از عمل قهرمانان 4th COVID-19 مکمل بسته است که اختصاص $187.5 میلیارد برای دولت های محلی منجر به همه گیر پاسخ در روی زمین:

“شهرداران سراسر کشور سپاسگزار هستند برای خانه عبور از قهرمانان عمل خواهد شد که ارائه بحرانی اضطراری مالی, کمک به شهرهای جنوبی دردناک کسری بودجه. شهرداران و رهبران محلی در خط مقدم مبارزه با COVID-19 اما ما به سادگی نمی تواند آن را به تنهایی انجام. این مستقیم کمک های مالی کمک خواهد کرد که شهرهای پاسخ به COVID-19 بحران حد اخراج و furloughs و حفظ بحرانی خدمات در طول این مشکل اقتصادی دوره است.

“جاده به بهبود اقتصادی از COVID-19 بحران اجرا می شود از طریق شهرهای آمریکا. اما برای راه اندازی است که بازیابی شهرستانها نیاز به توان مالی پایدار است. فوری مستقیم و انعطاف پذیر کمک های فدرال در این لایحه ضروری است که برای بازیابی به جای. ما تماس بگیرید در سنا و رئیس جمهور تهمت به تصویب این کمک اضطراری مالی به شهرستانها – اقتصاد ما به آن بستگی دارد.

“ایالات متحده همایش شهرداران با تشکر از مجلس نمایندگان برای حمایت خود را از شهرهای آمریکا. ما آماده به کار در هر دو حزب مد به اطمینان حاصل شود که در شهرستانها می توانید در ادامه مبارزه با COVID-19 و وخیم آن عواقب اقتصادی.”

در مورد ایالات متحده همایش شهرداران ایالات متحده در کنفرانس شهرداران رسمی حزبی سازمان از شهرستانها با جمعیت از 30 ، 000 یا بیشتر. وجود دارد بیش از 1,400 شهرستانها از جمله امروز در کشور و در هر شهر نشان داده شده است در این کنفرانس توسط رئیس آن انتخاب مقام شهردار. Like us on Facebook at facebook.com/usmayorsیا ما را در توییتر دنبال twitter.com/usmayors.

منبع ایالات متحده در کنفرانس شهرداران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im