ملت #1 عامل املاک و مستغلات* کایل Seyboth و Seyboth تیم اعلام وابستگی با قرن 21 املاک و مستغلات

MADISON, N. J., جولای 16, 2020 /PRNewswire/ — قرن 21 املاک و مستغلات LLC امروز اعلام کرد که کایل Seybothملت *شماره یک عامل املاک و مستغلات و 12-عضو Seyboth تیم را انتخاب کرده اند به سهامداران با قرن 21 املاک و مستغلات خواهد شد و در حال حاضر به عنوان قرن 21 Seyboth تیم کارگزاری. این رشد به این اخبار نشان می دهد که جهانی franchisor تلاش برای تبدیل این صنعت از معاملاتي به تجربی و پیروزی با تکمیل املاک و مستغلات تجربه است **به دست آوردن کشش بسیار بالای متخصصان صنعت و شرکت ها. خریدار و فروشنده بازخورد هم با تائید این دیدگاه که در شش ماه گذشته مشتریان را از طریق RealSatisfied را QSS نمرات داده C21® سیستم بی امان فروش حرفه ای خدمات با کیفیت نمرات از 97 درصد رضایت کلی و توصیه امتیاز از 98% است. قرن 21 املاک و مستغلات نشسته در میان مارک های مصرف کننده که تمرکز بر مشتری-محور طرز فکر در حال ساخت یک شهرت بزرگ و جذب استعدادهای برتر به صنعت خود پیشرو تعداد 11,600 دفاتر در سراسر جهان است.

“املاک و مستغلات است که یک رابطه کسب و کار و نام تجاری ما است تنها به عنوان موفق به عنوان مردم ما” گفت: Michael Miedler, رئيس جمهور و مدیر اجرایی, Century 21 Real Estate, LLC. “جذب یک صنعت رهبر مثل کایل و تیم او تأکید می کند که ما فشار را همیشه بالا بردن و به 121% برای ما با ارزش قرن کارگزار حق رای دادن شبکه و وابسته به عوامل کار است.”

“آنچه به من فروخته شده در قرن 21 نام تجاری است که تیم مدیریت ارشد و شناخت و طرز فکر کارآفرینی آنها را به این کسب و کار که در بالا شروع می شود با مایک که همه چیز در مورد داشتن تیم خود را در ارائه بهترین تکنولوژی یادگیری و برنامه های بازاریابی به من وابسته به عوامل, به طوری که آنها به نوبه خود می رفتن بالا و فراتر از آن در کمک به مشتریان خود رسیدن به بهترین نتایج ممکن است” توضیح داد Seyboth که بیسار شد استقبال اکثر املاک و مستغلات تجاری و franchises. “ما سخت کار کرده اند به منظور توسعه روابط قوی و ریشه های عمیق در جوامع ما و این وابستگی تضمین می کند که ما خریدار, homeseller و سرمایه گذار دوستان خواهد بود قادر به ادامه اعتماد و تکیه بر ما برای کمک به املاک و مستغلات بهترین نتایج ممکن است.”

Seyboth ترکیبی از دانش خود را از رود آیلند و جنوب ماساچوست بازارهای مالی و سرمایه گذاری تجربه برای خدمت بهتر به نیازهای شخصی مشتریان خود را. Seyboth و تیم خود را نیز درک اهمیت بهره گیری از آخرین فن آوری های تحقیقات بازار و استراتژی های کسب و کار برای ارائه تجربه فوق العاده. استثنایی تلاش منجر به مشتریان خود با اشاره آنها را به خانواده و دوستان وقت و زمان دوباره.

در علاوه بر این به دستیابی به یک نقطه در هزار لیست کایل گسترده سابقه شامل آمار سالانه بیش از 140 میلیون دلار در فروش بیش از 500 واحد به فروش می رسد و به رسمیت شناختن در وال استریت ژورنال به عنوان یکی از بالا 10 عوامل املاک و مستغلات در کشور است. در زندگی شخصی خود کایل یک افتخار پدر دو دختر زیبا و او لذت می برد مربیگری خود را در تیم های ورزشی در طول هفته و در تعطیلات آخر هفته.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قرن 21 ارزش گزاره و یا برای پیوستن به صفوف بی امان لطفا به www.century21.com/about-us/contact.

*با توجه به 2020 RealTrends و تام فری هزار رتبه بندی جولای 6, 2020.
** https://www.realogy.com/news/2020/05/28/century-21-real-estate-inks-10-new-companies-and-38-renewals-in-first-four-months-of-2020

در مورد Century 21 Real Estate, LLC
حدود 139,000 مستقل فروش حرفه ای در حدود 11,600 دفاتر پوشا 83 کشور و سرزمین در قرن 21® سیستم زندگی می کنند و ماموریت خود را در هر روز: به سرپیچی از حد وسط و ارائه تجارب فوق العاده. توسط به طور مداوم تعقیب برتری دادن به 121% و همیشه بالابر قرن 21 نام تجاری است که کمک به آن وابسته کارگزاران/عوامل به انتخاب اول برای املاک و مستغلات مصرف کنندگان و متخصصان صنعت در سراسر جهان است. قرن 21 املاک و مستغلات وب سایت های متعددی برای کمک به پاسخ خاص مصرف کننده نیاز دارد. آنها century21.com, century21.com/global, century21.com/commercial,
century21.com/finehomes و century21.com/espanol.

Century 21 Real Estate, LLC یک شرکت تابعه از Realogy منابع شرکت (NYSE: RLGY) یک رهبر جهانی در املاک و مستغلات امتیاز و ارائه دهنده املاک و مستغلات کارگزاری جابجایی و خدمات حل و فصل.

©2020 Century 21 Real Estate, LLC. تمام حقوق محفوظ است. قرن 21®, the CENTURY 21 لوگو و C21® ثبت علائم خدماتی متعلق به قرن 21 املاک و مستغلات LLC. Century 21 Real Estate, LLC به طور کامل پشتیبانی از اصول عادلانه مسکن عمل می کنند و قانون فرصت های برابر. هر دفتر به طور مستقل و متعلق به اداره.

تماس با ما:
Peter L. Mosca
Century 21 Real Estate, LLC
تلفن: 973.407.5180
ایمیل: [email protected]

منبع Century 21 Real Estate, LLC

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de