خرده فروشان ملی انجمن خواستار فرمانداران به دستور ماسک

این انجمن به نمایندگی عمده و خرده فروشان از جمله, خارج, خانه انبار و لاو و هدف این است که فشار برای دولت فرمانداران به حکم پوشیدن ماسک.

“ما می خواهیم هر فرماندار به نیاز مصرف کننده که incumbered [sic] توسط یک وضعیت پزشکی به پوشیدن ماسک در هنگام خرید یا در فضاهای عمومی” خرده انجمن مدیران صنایع جمهور برایان جاخالی گفت: در نامه ای روز شنبه به ملی انجمن فرمانداران.

“خرده فروشان ستایش فرمانداران را انتخاب کرده اند که منجر به این مسئله نیاز شهروندان در دولت خود را به پوشیدن ماسک و ما با احترام از آنها بخواهید که آن دسته از فرمانداران که هنوز ماسک مورد نیاز برای انجام این کار بلافاصله” دوج نامه همچنان ادامه دارد.

نوزده متحده در حال حاضر حکم پوشیدن ماسک های صورت از جمله واشنگتن تگزاس, New York, کارولینای شمالی و کالیفرنیا کانزاس است.

هیچ یک از سفارشات درخواست برای کودکان کمتر از 2 یا مردم با یک بیماری یا ناتوانی است که آنها را مانع از پوشیدن چهره و پوشش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد نیاز نیست همه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک حتی اگر اکثر جمهوری خواهان مدافع برای انجام این کار است.

“هنگامی که ما نگاه ماسک و پوشیدن ماسک که انجام می شود بر اساس محل زمانی که شما نمی توانید اجتماعی فاصله,” رئیس ستاد علامت مراتع گفت: در فاکس نیوز. “قطعا یک ملی دستور به منظور نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de