ملی دبستان بسکتبال مسابقات خارج از محدوده برای ستاره نکردم مینه سوتا تیم

این دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ با رد درخواست از طرف دو مینه سوتا بالا بالا تیم بسکتبال مدرسه به بازی در Geico دبیرستان در مسابقات قهرمانی ملی در ماه آوریل است.

در میننهها آکادمی پسران تیم و هاپکینز دختران تیم شد موضوع درخواست توسط رشید غازی یک شریک در شیکاگو بر اساس معیار های بازاریابی که اداره ملی تلویزیونی مسابقات پرسیدن که تیم ها در دسترس خواهد بود به بازی.

Paragon ساخته شده درخواست خود را در یک Jan. 30 e-mail به لیگ, مدیر اجرایی, Erich مارتنز هجی کردن Paragon.بنابراين ،

“ما تا به حال بهره از هر دو هاپکینز دختران تیم اول دانشگاه یا دانشکده و میننهها پسران اول بسکتبال تیم برای شرکت در postseason رویداد اگر آنها واجد شرایط برای انتخاب” قاضی اصلی e-mail گفت.

میننهها آکادمی در حال حاضر 17-2 رتبه شماره 1 در کلاس 3A و شماره 8 در کشور با توجه به MaxPreps ملی رتبه بندی. این Redhawks که با شکست تیم ملی سیرا کانیون (کالیفرنیا.) در اوایل ماه ژانویه در یک بسته بندی شده هدف مرکز کشیده شده اند توجه ملی با دو بسیار مورد توجه قرار دهند. ارشد گارد Jalen Suggs و 7 پا junior قدرت به جلو چت Holmgren سر تا عمیق و با استعداد فهرستی که همچنین شامل پتانسیل Divsion من بازیکنان در junior گارد Hercy میلر و دانشجوی سال دوم به جلو شاهزاده Aligbe.

دفاع از کلاس 4A دختران قهرمان هاپکینز است که رهبری UConn-متعهد پیج Bueckers بالا-دارای ارشد در کشور است. خاندان سلطنتی 21-0 و در سرعت به پایان دومین فصل متوالی بدون از دست دادن.

هر دو تیم بودند که به دنبال بازی در اتباع فرض که آنها برنده مربوطه دبیرستان در مسابقات قهرمانی کشور.

Martens پاسخ از طریق پست الکترونیکی که در این مسابقات که به دعوت هشت پسران و دختران’ تیم به نیویورک برای بازی ملی به عنوان نقض دبیرستان, لیگ, آیین نامه درجه اول آن حکومت disallowing تیم به بازی در خارج از تعریف دبیرستان فصل بسکتبال.

“ارائه یک تمدید فصل برای انتخاب تیم خواهد ارائه یک مزیت ناعادلانه به هر تیم است که اجازه داده می شود و می سابقه مجموعه که بسیاری از تیم های دیگر و دیگر ورزش ها به احتمال زیاد درخواست” Martens گفت: در یک پاسخ ایمیل در فوریه. 6.

Martens صحبت در مورد این مسئله به طور مستقیم جمعه با استناد به این واقعیت است که اکثر فردی دولتی دبیرستان های نظارتی اجازه نمی دهد برای تیم ها برای شرکت در این مسابقات است.

“ما آیین نامه می گویند که این مسابقات باید تحریم لیگ ما و یا دیگر NFHS (فدراسیون ملی مدارس) santioning لیگ در دولت دیگر می شود و توسط یک نماینده دبیرستان یا کالج برنامه و این ملاقات نمی کند که” او گفت:. “بیش از 40 دیگر [دبیرستان] لیگ احساس به همان شیوه.”

این مسابقات در 12 سال دعوت چهار سال دبيرستان و پرداخت تمام هزینه های تیم از جمله سفر و هتل و غذا امکانات و تجارب آموزشی. این رویداد تلویزیونی توسط ESPN.

در حالی که انکار شده است ملاقات با سطوح متفاوت از پذیرش از کسانی که با هر دو تیم بسیاری از آنها توسط احسان لیگ برتر را رد کرده است.

“این یک معامله بزرگ” هاپکینز مربی برایان Cosgriff گفت. “من مربیگری 35 سال بود و هرگز فرصتی مانند این. این است که یک بار در طول عمر فرصت. این نیست که اگر این اتفاق می افتد در هر سال است. در این سال ما رو دو از پسران در میننهها و شماره 1 در هاپکینز. من نمی فهمم که چرا شما نمی خواهید به انجام همه چیز شما می توانید برای ترویج بسکتبال مینه سوتا.”

Cosgriff گفت: ارزش تیم فراتر از بسکتبال به گسترش تجربه های زندگی.

“این همه هزینه پرداخت می شود. ما می خواهم برای دیدن یک برادوی نشان می دهد رفتن به 9-11, یادبود,” او گفت:. “چگونه می تواند شما را انکار و انواع آن انواع فرصت؟”

در میننهها آکادمی پدر و مادر برخی از بازیکنان را ساخته اند و نارضایتی خود را شناخته شده است. رپ Master P, که نام واقعی پرسی میلر پدر Hercy میلر در فصل اول خود را با Redhawks.

“این است که فقط در دبیرستان بسکتبال” Master P نقل است گفت: در TMZ.com سایت. “این یک جرم و جنایت و یا چیزی شبیه به آن. این قانون باید تغییر کند. این بچه ها باید از این فرصت برای رفتن به کشورهای دیگر و بازی و رقابت.”

در حالی که سایر اعضای خانواده از Redhawks’ بازیکنان همچنین با بیان نا امیدی با MSHSL تصمیم, مدرسه, مدیر ورزشی جاش Thurow رفت و در توییتر در روز پنج شنبه گفت: این مدرسه است که به دنبال به حرکت و قرار دادن این موضوع در گذشته است.

“اطلاعیه: میننهها آکادمی است که یک عضو از @MSHSL به عنوان مثل ما به طور کامل آگاه است که ما نمی توانیم بازی فراتر از دولت مسابقات” با توجه به پست از @RedhawksAD. “با که گفت ما قدردانی از این نظر از Geico اتباع — اما هدف ما این است را به پایان برساند در یک 4th مستقیم دولت قهرمانی بازی!”

به دنبال آن پس از آن صدای جیر جیر که خواندن “ما مفتخر به در نظر گرفته شود سپاسگزار از طرفداران بر این باورند که در پسران ما اما هدف نهایی ما این است MSHSL عنوان AAA. با تشکر از همه کسانی که ام نپرسید در این مورد آن زمان زیادی برای بسکتبال مینه سوتا — عالی بازیکنان و رقابت!!!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>