شیکاگو, Feb. 20, 2020 /PRNewswire/ — آمریکایی نردبان موسسه چهارمین سالانه ملی ایمنی نردبان ماه را به تمرکز بر روی پنج موضوع کلیدی است که بازی در یک نقش ارزشمند در حصول اطمینان از ایمنی نردبان در محل کار و در خانه است. شروع این پنج شنبه, مارس 23ملی ایمنی نردبان ماه را بر نردبان ایمنی از طریق انواع کانال. هر کس از سازمان های بزرگ به کاربر روزمره می توانند شرکت کنند. به بازی بخشی در کاهش نردبان صدمات و مرگ و میر در سراسر جهان, عضویت گفتگو در رسانه های اجتماعی با استفاده از #LadderSafetyMonth امکان استفاده از آمریکایی نردبان موسسه رایگان ایمنی نردبان, آموزش دسترسی رسمی بازاریابی راهنمای و دانلود و به اشتراک گذاری ملی ایمنی نردبان ماه آگهی و ویدئوها.

از 23 فوریه – 29 ملی ایمنی نردبان ماه تمرکز خواهد کرد در پاسخ به سوال “چه ایمنی نردبان?” و شامل نکات کلیدی مناسب نردبان, انتخاب, بازرسی, استفاده, نگهداری و دفع.

اصلی نردبان نکات ایمنی:

  • سه امتیاز تماس: همیشه حفظ سه نقطه تماس در هنگام استفاده از یک نردبان. نگه داشتن هر دو پا و یک دست یا یک پا و دو دست بر روی نردبان به عنوان شما در حال نزولی یا صعودی. در هنگام کار علاوه بر داشتن هر دو پا پشتیبانی در یک مرحله یا پله بند خود را به نردبان.
  • به آرامی صعود: صعود به آرامی و به عمد تضمین می کند شما نمی توانید هر گونه حرکت ناگهانی است که می تواند کمک به سقوط.
  • حفظ مرکز ثقل: نگه داشتن مرکز خود کمربند دست و پنجه نرم/معده بین این نردبان را سمت ریل هنگام بالا رفتن و کار. فراموش نکنید نفس بیش از حد.
  • توجه سراسر صعود: وقف توجه کامل خود را برای صعود و فرود تا زمانی که شما با خیال راحت از نردبان. اشتباهات ساده و نظارت می تواند عواقب شدید.

راه های بیشتری برای شرکت:

نردبان یکی از رایج ترین و مفید ابزار خانگی اما استفاده نادرست می تواند یکی از خطرناک ترین. با درگیر ملی ایمنی نردبان ماه برای کمک به گسترش این کلمه در امن استفاده از نردبان خود را به خانواده و دوستان و همکاران.

  • دسترسی رایگان ایمنی مواد در ملی ایمنی نردبان ماه سایت: چک لیست فیلم ها, infographics و آگهی—برای استفاده در خانه و در دفتر و یا در محل و به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی.
  • استفاده رسمی راهنمای بازاریابی و #LadderSafetyMonth در رسانه های اجتماعی به گسترش این کلمه در.
  • به اشتراک گذاری چگونه شما در حال شرکت در ماه آگاهی از طریق ایمیل ALI ستاد و به ویژه در اسلام مشارکت نقشه.
  • ثبت نام برای علی رایگان ایمنی نردبان آموزش برنامه: افراد شرکت در, رایگان, مختصر و موثر آموزش تصویری در انتخاب امن استفاده و مراقبت از اغلب استفاده می شود نردبان –مفید ایمنی منابع برای محل کار و منزل.
  • حامی این مهم مبارزه است. اطلاعات در دسترس است در اینجا. بررسی شرکت ها و سازمان ها در حال حاضر حمایت از ملی ایمنی نردبان ماه.

با افزایش آگاهی و تقویت ایمنی نردبان آموزش و آموزش مالکان و کار حرفه ای آمریکا نردبان موسسه با این نسخهها کار برای به انجام رساندن هدف خود را از کاهش نردبان حوادث است.

در مورد آمریکا نردبان موسسه
تاسیس در سال 1947 آمریکا نردبان موسسه (علی) است نه برای سود انجمن تجارت اختصاص داده شده به ترویج امن نردبان استفاده از طریق نردبان های ایمنی منابع دو زبانه آموزش ایمنی و توسعه نردبان استانداردهای ایمنی. علی نیز نشان دهنده کسب و کار مشترک منافع اعضای آن که متشکل از پیشرو نردبان و نردبان جزء تولید کنندگان در ایالات متحده و کانادا.

تماس با ما: نیکی Bartoloni, 312.673.5445

منبع آمریکایی نردبان موسسه

لینک های مرتبط

http://www.americanladderinstitute.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im