ملی استخدام چشم انداز ثابت باقی می ماند در Q2 با نشانه هایی از نرم شدن در تولید و مناطق ساحلی

میلواکی, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — کارفرمایان ایالات متحده برنامه ای برای ادامه استخدام در یک جامد سرعت در Q2 سال 2020 با اشتغال چشم انداز +19 درصد با توجه به ManpowerGroup اشتغال چشم انداز بررسی (NYSE: مرد).* این نظرسنجی از بیش از 11,250 کارفرمایان** مثبت را نشان می دهد استخدام نیت در تمام 12 صنایع با قوی ترین چشم انداز در Q2 گزارش در اوقات فراغت و مهمان نوازی (+28 درصد) و حمل و نقل و خدمات (+24 درصد) عمده فروشی & خرده فروشی (+22 درصد) به عنوان ضریب اطمینان مصرف کننده را نگه می دارد اقتصاد و بازار کار در یک جای پای محکم.

استخدام چشم انداز باقی می ماند قوی برای کارفرمایان در حرفه و کسب و کار خدمات (+21 درصد) رانده شده توسط تقاضا برای مهارت های دیجیتال. ضعیف ترین اشتغال چشم انداز است که در گزارش Nondurable Goods تولید (12 درصد) پایین 5 درصد در سال بیش از سال, بازتاب بین المللی عدم اطمینان و نگرانی بیش از تجارت است.

“مصرف کنندگان ایالات متحده باقی مانده و اعتماد به نفس و تا زمانی که مصرف کنندگان نگه داشتن هزینه های تجربه ما به ما می گوید که شغل را به دنبال خواهد داشت که در انعکاس مداوم چشم انداز استخدام در Q2 گفت:” بکی Frankiewiczرئیس جمهور ManpowerGroup شمال امریکا است. “مثل بقیه جهان کارفرمایان ایالات متحده محتاط باقی می ماند به خصوص در تولید به عنوان تجارت مذاکرات ادامه خواهد داد و استخدام نیات نرم برای سه ماهه آینده. واقعیت این است که کارفرما در ایالات متحده اضافه شده شغل در هر ماه از ماه اکتبر سال 2010 و تقاضا همچنان برای سبقت گرفتن عرضه از کارگران ماهر. زمانی که شغل مخمل خواب دار در آن طول می کشد بیش از پرداخت برای جذب و حفظ استعداد. تحقیقات ما از بیش از 2 ، 000 کارگران نشان می دهد بهترین راه برای رقابت در استعداد-ترساندن محیط سه برابر: مردم ارائه انعطاف پذیری بیش از زمانی که و که در آن کار انجام می شود به چالش کشیدن کار به یادگیری مهارت های جدید به علاوه رقابتی پرداخت.”

مشاهده کامل Q2 سال 2020 آمریکا نتایج نظرسنجی: ManpowerGroup.ما/MEOS

منطقه

Q2 سال 2020

چهارم بیش از سه ماهه تنوع

سال بیش از سال تنوع

غرب

18%

-1%

-2%

میانه

21 درصد

0%

2%

جنوب

21 درصد

-1%

1%

شمال

17%

-1%

-1%

ایالات متحده استخدام برنامه توسط بخش صنعت, مناطق, مناطق مترو و ایالات متحده

  • کارفرمایان در تمام 12 متحده بخش صنعت انتظار می رود به اضافه کردن کارگران در طول سه ماهه آینده: اوقات فراغت و مهمان نوازی (+28 درصد) و حمل و نقل و خدمات (+24 درصد) عمده فروشی & خرده فروشی (+22%) حرفه ای و کسب و کار خدمات (+21 درصد) ساخت و ساز (+20%) دولت (+18%) و با دوام تولید محصولات (+16%) آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی-درمانی (+17%) فعالیت های مالی (+14%) اطلاعات (+13%) سایر خدمات (12 درصد) و Nondurable Goods تولید (12 درصد).
  • چشم انداز در میانه (+21 درصد) باقی می ماند و در 19 سال به بالا, تخت, چهارم بیش از سه ماهه و 2 درصد بالاتر از سال بیش از سال. استخدام نیت در غرب (18%), شمال (17%) و جنوب (21%) تمام کاهش 1 درصد در سه ماهه بیش از سه ماهه. در غرب و جنوب, چشم انداز کاهش 1 درصد در مقایسه با یک سال پیش در حالی که کارفرمایان در جنوب گزارش افزایش از 1 درصد است.
  • کارفرمایان در آلاسکا (+34%), مین (+34%), ویرجینیا (+30%) و ویسکانسین (+30%) گزارش قوی ترین چشم انداز در سراسر کشور. از 100 بزرگترین شهری مناطق آماری قوی ترین شغل دستاوردهای انتظار می رود در Virginia Beach, Va. (+37 درصد) و مدیسون, Wis., (+35%), Charleston, S. C. (+34%) و دلتنا Fla. (+34%).

نتایج کامل برای ManpowerGroup اشتغال چشم انداز بررسی در دسترس هستند برای دانلود در ManpowerGroup.ما/MEOS. در Q3 سال 2020 بررسی منتشر خواهد شد ژوئن 9, 2020.

*خالص اشتغال چشم انداز مشتق شده است با در نظر گرفتن درصد از کارفرمایان پیش بینی افزایش در استخدام فعالیت و کم کردن از این درصد از کارفرمایان انتظار کاهش استخدام و فعالیت است.

**بررسی های انجام شده بین ماه های ژانویه 6 و 28 ژانویه قبل از گسترش Covid-19.

در مورد ManpowerGroup

ManpowerGroup® (NYSE: مرد) پیشرو در نیروی کار جهانی راه حل های شرکت کمک می کند تا سازمان ها تبدیل در یک دنیای در حال تغییر سریع از کار با منابع ارزیابی توسعه و مدیریت استعداد را قادر می سازد که آنها را به نفع خود. ما توسعه راه حل های نوآورانه برای صدها نفر از هزاران نفر از سازمان ها هر سال ارائه آنها را با ماهر استعداد در حالی که پیدا کردن معنی دار و پایدار اشتغال برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر طیف گسترده ای از صنایع و مهارت است. ما متخصص خانواده برندها – نیروی انسانی Experis و استعداد راه حل – ایجاد ارزش قابل توجهی برای نامزدها و مشتریان در سراسر 80 کشور و منطقه و انجام داده است برای بیش از 70 سال است. ما به رسمیت شناخته شده به طور مداوم برای تنوع ما – به عنوان بهترین محل برای کار برای زنان گنجاندن برابری و ناتوانی و در سال 2020 ManpowerGroup شد نام یکی از جهان ترین های اخلاقی شرکت برای سال یازدهم – همه تایید موضع ما به عنوان نام تجاری انتخابی برای در خواست استعداد.

منبع ManpowerGroup

لینک های مرتبط

http://www.manpowergroup.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im