ملی به طور کلی ادغام بررسی: Halper ساده LLP اعلام کرد رسیدگی به اینکه آیا فروش ملی به طور کلی منابع Corp. منصفانه است که به سهامداران; سرمایه گذاران را تشویق به تماس با شرکت

نیویورک, جولای 8, 2020 /PRNewswire/ — Halper ساده LLP جهانی حقوق سرمایه گذار شرکت حقوقی در حال بررسی است که آیا فروش ملی به طور کلی منابع Corp. (NASDAQ: NGHC) به شرکت Allstate برای $34.50 هر سهم عادلانه به ملی عمومی سهامداران. تحت شرایط پیشنهاد معامله ملی عمومی سهامداران را دریافت خواهد کرد $32.00 هر سهم به صورت نقدی از Allstate به علاوه بسته شدن سود سهام انتظار می رود 2.50$در هر سهم. به نمایندگی از ملی به طور کلی سهامداران Halper ساده LLP ممکن است به دنبال افزایش توجه سهامداران اضافی آشکار و اطلاعات مربوط به پیشنهاد معامله و یا کمک های دیگر و مزایای.

اگر شما یک ملی عمومی سهامداران و می خواهم به بحث در مورد حقوق قانونی خود و گزینه های, لطفا از ملی به طور کلی ادغام و یا تماس با دانیل ساده یا Zachary Halper در (212) 763-0060 و یا [email protected] و یا [email protected].

بررسی نگرانی در مورد اینکه آیا ملی عمومی و هیئت مدیره نقض قوانین اوراق بهادار فدرال و/یا نقض خود را امانتی وظایف به سهامداران با عدم: (1) به دست آوردن بهترین نظر ممکن است به صورت ملی به طور کلی سهامداران; (2) تعیین اینکه آیا Allstate است underpaying ملی عمومی; و (3) افشای تمامی اطلاعات لازم برای ملی عمومی سهامداران به اندازه کافی ارزیابی و ارزش پیشنهاد معامله.

اگر شما یک ملی عمومی سهامداران و می خواهم به بحث در مورد حقوق قانونی خود و گزینه مراجعه کنید https://halpersadeh.com/actions/national-general-holdings-corp-nghc-stock-merger-allstate/ و یا تماس با دانیل ساده یا Zachary Halper در (212) 763-0060 و یا [email protected] و یا [email protected].

Halper ساده LLP نشان دهنده سرمایه گذاران در سراسر جهان که کاهش یافته است قربانی به تقلب اوراق بهادار و شرکت در آوریم. وکلای ما موثر بوده است در اجرای, شرکت, اصلاحات و دوره نقاهت میلیون دلار به نمایندگی از سرمایه گذاران defrauded.

وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:
Halper ساده LLP
دانیل ساده, Esq.
Zachary Halper Esq.
(212) 763-0060
[email protected]
[email protected]
https://www.halpersadeh.com

منبع Halper ساده LLP

لینک های مرتبط

www.halpersadeh.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de