ملی قرارداد دوخت ماه

باغ بیشه, کالیفرنیا., جولای 24, 2020 /PRNewswire/ — در ماه جولای قرارداد تولید, صنعت, جشن ملی قرارداد دوخت ماه شناخت تمام محصولات تولید شده با سوزن و نخ. به افتخار ماه CustomFab ایالات متحده آمریکا در حال انجام یک سری از وبلاگ تبلیغات.

مونتاژ کالا نیاز به سالها آموزش و توانایی توجه به جزئیات است. بدون چنین کاری ها و استعداد این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای گرفتن ایده در مفهوم و تبدیل آن به تولید دقیق و trackable مراحل مورد نیاز برای تولید انبوه آن.

آخرین سال مالی 2019 در ایالات متحده صنعت نساجی زنجیره تامین—از الیاف نساجی به پوشاک و دیگر دوخته محصولات—استخدام 585,240 کارگران در ایالات متحده آمریکا با نساجی و پوشاک حمل و نقل در مجموع $75.8 میلیارد.

میلیون ها نفر از کارگران در صنعت دوخت برش و بخیه و programed دور به انبار فروشگاه با مجموعهای از مقرون به صرفه محصولات نرم افزاری. با محصولات اعم از کمربند ایمنی و EMT کیسه های برای زندگی-بهبود ارتوپدی و پزشکی دستگاه های نظامی و تاکتیکی دنده-یکی نمی تواند یک روز بدون آمدن در سراسر یک مورد قرارداد دوخت شرکت را ندارد.

جولای ملی قرارداد دوخت ماه می پردازد ادای احترام به همه سورس ماشین اپراتورها و طراحان مکانیک و اپراتور ضروری برای تولید انبوه محصولات نرم افزاری. در این ماه همچنین افتخارات مهندسین تضمین کیفیت متخصصان منابع مدیران و برش و دوختن نوابغ که “پارچه” از این صنعت است.

در مورد CustomFab ایالات متحده آمریکا: CustomFab ایالات متحده آمریکا یک قرارداد ساخت و دوخت خدمات شرکت است که باعث می شود تمام محصولات خود از آغاز تا پایان در امریکا است. شرکت سفید برچسب محصولات برای برخی از بزرگترین نامها در لوازم ورزشی و پزشکی و نظامی پت و صنعت هوا و فضا و تکنولوژی بالا برای تولید تاسیسات واقع در باغ Grove, California. این شرکت در سال 1990 تاسیس شد و در حال حاضر استخدام بیش از 350 کارمند ماهر است.

عکس:
https://www.prlog.org/12831550

آزادی مطبوعات توزیع شده توسط PRLog

منبع CustomFab ایالات متحده آمریکا

لینک های مرتبط

https://customfabusa.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de