ملی تسلیحات کنسرسیوم برگزیدگان Dynetics اجرایی جیمز میلر رئیس کمیته اجرایی آن را

“ما هیجان زده به کار با جیمز در ظرفیت های جدید به عنوان رئیس کمیته اجرایی” گفت: Charlie Zisetteمدیر اجرایی NAC. “جیمز باور نکردنی رهبر او است با موفقیت پیمایش دولت متعاهد روند و او را بسیار احترام همسالان خود. ما اعتماد به نفس است که او را با ارائه مداوم رهبری برای NAC خوبی به آینده.”

آقای میلر شده است به یک رهبر در Dynetics برای نزدیک به 18 سال, و او در حال حاضر نظارت همه Dynetics OTA-فعالیت های مرتبط از جمله کنسرسیوم عضویت whitepaper و پیشنهاد توسعه و توسعه کسب و کار و انطباق نظارت. او شده است یک عضو اختصاص داده شده از NAC برای 11 سال شده است و در کمیته اجرایی پس از 2017. در هشت سال گذشته Dynetics اعطا شده است 58 طرح از طریق NAC که منجر به توسعه از سنسور کلاهکهای fuzes رادار, نرم افزار, شبیه سازی, سایبر و راه حل های جامع سیستم های سلاح.

“NAC نقش نقش مهمی در توسعه لبه برش نمونه های اولیه برای ملت ما نیروهای مسلح” گفت: آقای میلر. “من بسیار هیجان زده هستم تا در این نقش جدید از رئیس جایی که من می تواند کمک به تقویت همکاری میان رهبران صنعت و دانشگاهیان و دولت است. ارزش NAC فراهم می کند و در کمک به توسعه راه حل های نوآورانه برای ما warfighters در کارآمد ترین هزینه و شفاف سطح ممکن است آشکار است و من هیجان زده هستم به من ادامه همکاری با این سازمان است.

آقای میلر به دست آورده کارشناسی در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه آبرن به دست آورده و یک کارشناس ارشد تحقیق در عملیات از دانشگاه آلاباما در هانتسویل. آقای میلر شده است حمایت وزارت دفاع, سلاح, سیستم های برنامه های توسعه پس از سال 1985 در یک تنوع از ویژگی های و برنامه های مدیریت مناطق با تمرکز بر روی کلاهک توسعه است.

در مورد ملی تسلیحات کنسرسیوم
ملی تسلیحات کنسرسیوم ساخته شده است تا ملت پیشرو فن مهندسین و طراحان و دانشمندان و تولید کنندگان و مدیران برنامه در سراسر صنعت و دانشگاه و امریکا آزمایشگاه – اما مهمتر از همه آنها پرستان. ماموریت خود را به توسعه تسلیحات که به ایالات متحده فن آوری لبه بیش از ملت ما دشمنان.

در مورد DYNETICS
Dynetics یک Leidos شرکت فراهم می کند, پاسخگو, مقرون به صرفه, مهندسی علمی و راه حل آن برای امنیت ملی, امنیت فضا و زیرساخت های حیاتی بخش است. ما نمونه کارها ویژگی های بسیار تخصصی خدمات فنی و طیف وسیعی از نرم افزار و سخت افزار محصولات از جمله قطعات پايگاههاي فرعي و مجموعه end-to-end systems. این شرکت از 1500 کارمند/صاحبان مستقر در هانتسویل, Ala., و دفاتر در سراسر ایالات متحده برای اطلاعات بیشتر www.dynetics.com.

تماس با ما: Trystine Payfer, 714-715-0700

منبع ملی تسلیحات کنسرسیوم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>