تنها فرد متهم به عنوان یک فرد بالغ در همیلتون بالا فوتبال سوء استفاده رسوایی گناه التماس کرد روز جمعه بود و محکوم به شش ماه از مشروط شدن نزدیک به سه سال پس از دستگیری او.

ناتانیل توماس, 19, مجرم به اتهام بزه از تشدید حمله برای دست زدن به یک فرد زیر سن 15 بود که از لحاظ فیزیکی محدود و مهار و با توجه به مورد درخواست.

این درخواست شامل هیچ زمان زندان و نه مجرم ثبت نام.

شش بازیکن فوتبال بازداشت شدند توسط چندلر پلیس در مارس 2017. از سه بازیکن متهم توماس تنها بود به اتهام به عنوان یک بزرگسال.

این Maricopa County دفتر دادستان توافق به اخراج چند تن به اتهام آدم ربایی و تجاوز جنسی و تشدید حمله در برابر توماس. این دفتر همچنین قاضی به اخراج یک Jan. 30 کیفرخواست با اتهام های اضافی مربوط به حوادث در سال 2015 و 2016.

در دادگاه توماس’ اعضای خانواده گریه او به عنوان محکوم شد. قاضی Stephen M. هاپکینز گفت: نوجوانان همواره احترام به دادگاه و به نظر می رسد در زمان خود را در جلسات دادگاه.

توماس’ وکیل جان Dosdall گفت: دادگاه توماس امیدوار است همه طرف های درگیر می تواند به جلو حرکت کند. او گفت که او معتقد است مشتری خود را خواهد شد یک مولد فرد در جامعه است.

در طول سه سال دادگاه تحت نظارت Thomas شده مجاز به ترک خانه تنها به بازدید خود وکیل به دادگاه بروید و کلیسا و دیدن مادرش. او دو شغل دارد.

توماس و خانواده اش تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

“همه من همیشه می خواستم به تحصیلات تکمیلی و مادر من افتخار من,” توماس گفت: جمهوری اسلامی در یک سری از داستان های منتشر شده در اوایل این سال است. “این چیزی است که او هرگز قادر به انجام این کار به دلیل او تا به حال به رها کردن زمانی که او به من بود.”

همیلتون بالا, فوتبال, رسوایی

همیلتون بالا بالا-پروفایل فوتبال برنامه شناخته شده برای آن دولت های متعدد قهرمانی بود را لرزاند که سه جوان بودند که به اتهام در ارتباط با اتهام سوء استفاده برای هم تیمی های در قفسه اتاق آداب و رسوم.

تلفن همراه تصویربرداری بخش هایی از حداقل دو نفر از حمله و به اشتراک گذاشته شد در اسنپ چت.

توماس پس از آن 17 بود کمی استفاده می شود بازیکنی که با حضور چندلر منطقه جایگزین مدرسه تنها با در نظر گرفتن یک زن و شوهر از کلاس در همیلتون. او متهم بود به عنوان یک بزرگسال. دو دختر 16 ساله شد, محاکمه به افراد زیر سن قانونی.

این Maricopa County دفتر دادستان تصمیم به کیف پول اتهامات عنوان شده علیه سر مربی و مدیران مدرسه حتی اگر پلیس گفت: هیچ شواهدی از آنها عدم گزارش سوء استفاده.

چندلر پلیس توصیه می شود به شهرستان وکیل که اتهامات جنایی بود علیه سابق مدیر مدرسه کن جیمز, سابق, سر مربی تیم فوتبال استیو Belles سابق و مدیر ورزشی شاون Rustad.

چندلر پلیس گفت: بسیاری از تجاوزات جنسی مانع شده اند می تواند اگر مسئولان مدرسه که می دانستند در مورد آنها تا به حال به دنبال قانون است.

“تا به حال به این جرائم شده است به درستی گزارش شده است که بسیاری از تجاوزات جنسی نمی خواهد رخ داده است” آماندا Janssen های چندلر اداره پلیس منجر محقق در این مورد نوشت: در گزارش.

سابق شهرستان وکیل لایحه مونتگمری گفت: در سال 2018 که به اندازه کافی قربانیان جلو آمد به یک مورد قوی.

مدنی طرح دعوی در دادگاه حل و فصل

پنج قربانیان واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی در دادگاه منطقه ای فدرال در سال 2018 در برابر چندلر Unified School District و همیلتون دبیرستان کارکنان. حل و فصل شد و در ماه نوامبر رسید اما هیچ اطلاعات منتشر شد.

طرح دعوی در دادگاه ادعا شده که upperclassmen در تیم فوتبال حمله جوانتر هم تیمی چندین بار از 2015-2017 در محوطه مدرسه.

بازیکنان درگیر در آنچه آنها به نام “شروع” آیین با هدف در درجه اول در سال اول بازیکنان, به گفته پلیس مصاحبه با شاهدان و هدفمند دانش آموزان است.

در اکثر موارد یک گروه از upperclassmen خواهد نگه داشتن یک بازیکن جوان و نفوذ او را با انگشتان دست و یا اشیاء. گاهی اوقات حوادث خواهد بود ثبت شده و به اشتراک گذاشته شده در میان دوستان به گفته پلیس اسناد و مدارک.

Arizona Republic خبرنگار جان D’Anna کمک به این مقاله است.

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im