NASHVILLE, Tenn., مارس 17, 2020 /PRNewswire/ — HOMGROUP یک تکنولوژی رو به جلو, سرویس کامل, کارگزاری املاک و مستغلات راه اندازی کرده است livestream واقعیت مجازی تورهای به مشتریان خود. این راه اندازی می افزاید راحتی به مشتری و عامل ارتباط با ارائه به راحتی قابل دسترس از صفحه اصلی گزینه های مشاهده.

Sean Miku, موسس و مدیر عامل شرکت HOMGROUP گفت: “ما باید همه رو یک بار عجیب و غریب با COVID-19 اما من واقعا معتقدم این ارائه یک فرصت برای مردم در نهایت به تجربه راحتی آنها سزاوار درون ذاتا مورخ صنعت. مردم ارزش وقت و پول خود را و ما در نهایت بر این باورند که با قرار دادن نیازهای خود را برای اولین بار و با تمرکز بر راحتی به مصرف کننده آن را به درایو یک تغییر در صنعت املاک و مستغلات است که مورد نیاز برای یک مدت زمان طولانی است.”

HOMGROUP همچنان ادامه دارد و گسترش آن با ترکیب فن آوری های جدید در کسب و کار به املاک و مستغلات ساده برای نمایندگان و مشتریان. مشتریان خواهد شد با عرضه هدست واقعیت مجازی برای به حداکثر رساندن HOM تور تجربه در حالی که آنها صرفه جویی در وقت و پول و انرژی است.

در میان COVID-19 فصل فن آوری واقعیت مجازی در دیدار کارگزاری هدف از سرمایه گذاری در فن آوری با خیال راحت به کمک به مشتری و عامل ارتباط در طول فرایند خرید خانه.

“تمرکز ما در HOMGROUP است برای همیشه نفر اول قرار داده. با این پرتاب ما قادر به قدرت حمایت است که ماموریت و نگه داشتن مصرف کنندگان امن در COVID بحران توسط آنها صرفه جویی در وقت و پول در املاک و مستغلات حالات” گفت: Miku.

یک رشد سریع شرکت املاک و مستغلات در تنسی, HOMGROUP اختصاص داده شده است به تهیه برش لبه ابزار آموزش و پر معامله و خدمات مدیریت به کمک عوامل خود را در ارائه خدمات عالی به مشتریان خود را. این راه اندازی اجازه می دهد تا عوامل املاک و مستغلات برای استفاده از برنامه های کاربردی پیشرفته برای ایجاد یک تجربه است که بیش از انتظارات مشتریان بدون توجه به مکان فعلی خود را. دسترسی به آن توسط یک نتیجه از یک فرهنگ است که ناشی از HOMGROUP باور گفته:

ساخت املاک و مستغلات ساده است. دنبال HOMGROUP در Instagram و Facebook. برای اطلاعات بیشتر www.homgroupvr.com.

تماس با ما: Sean Miku

[email protected]

(615) 492-2727

فایل های مربوط به

fullsizeoutput_9.jpeg

لینک های مرتبط

HOMGROUP واقعیت مجازی وب سایت

HOMGROUP سایت

منبع HOMGROUP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de