ناسا پشتکار مریخ OK را برای روز شنبه راه اندازی

موشک مجموعه به حمل مریخ پشتکار به سیاره سرخ داده شده OK را برای یک پرتاب سه شنبه صبح از کیپ کاناورال در فلوریدا پس از تصویب راه اندازی آن آمادگی نقد و بررسی با مطلوب پیش بینی آب و هوا.

دلار 2.7 میلیارد rover – یک 2,300-پوند SUV اندازه خودرو خواهد شد که دو ساعت راه اندازی پنجره ابتدا در 7:50 p. m. و قبل از آن آغاز می شود, هفت ماه تا 40 میلیون مایل سفر با یک آسمان جرثقیل-مانند فرود برنامه ریزی شده برای فوریه. 18.

پس از راه اندازی سرنشین اطلس V موشک ساخته شده توسط Boeing-لاکهید ایجاد متحده راه اندازی اتحاد هسته ای-مجهز به شش چرخ مریخ نورد است به صرف نزدیک به دو سال – یک مریخ سال – جستجو در Jezero دهانه نشانه هایی از باستانی مریخ زندگی است.

آن است که به جمع آوری ده ها تن خاک و سنگ نمونه ها که در حال برنامه ریزی برای بازگشت به زمین از طریق یک مشترک ناسا/آژانس فضایی اروپا پروژه به عنوان اوایل به عنوان 2031.

در حالی که شش ماموریت آپولو آورده صدها پوند از نمونه های سنگ از ماه و رباتیک سفینه فضایی را دستگیر کرده اند و بازگشت مواد و گرد و غبار از سیارات و دیگر اجسام کیهانی با پشتکار ماموریت سابقه تنظیم.

“است که می شود اولین بار در تاریخ است که ما انجام داده ایم مریخ بازگشت ماموریت” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری. “در واقع این اولین بار در تاریخ ما انجام یک ماموریت بازگشت از هر سیاره است.”

این است که ناسا پنجم مریخ ماموریت و دارای چندین فن آوری های جدید گنجانده شده در سفرهای قبلی است.

در میان آنها استرنج یک ابزار طراحی شده است برای تولید اکسیژن از مریخ کربن دی اکسید جو ضخیم چهار پوند هلیکوپتر به نام نبوغ خواهد بود که بسته به سطح زیرین پشتکار کاهش یافته است و انجام تست پرواز.

“تصور کنید که به دنبال از پشتکار در یک هلیکوپتر که در حال پرواز در اطراف پشتکار و هلیکوپتر است نگاهی به پشتکار ما دادن تصاویری از پشتکار — چه پشتکار در حال انجام” Bridenstine گفت. “ما در حال رفتن به قادر خواهید بود برای دیدن با چشم خود ما با تصاویر متحرک این نوع از فعالیت اتفاق می افتد در جهان دیگر.”

ناسا تا Aug. 15 برای راه اندازی پشتکار قبل از آن می باید در انبار قرار داده تا 2022 زمانی که مریخ خواهد بود در موقعیت دوباره به تلاش یکی دیگر از راه اندازی.

اگر موفق پشتکار خواهد بود سومین ماموریت به مریخ راه اندازی می شود در دو هفته گذشته. Tianwen-1 (سوالات به بهشت) از چین در تلاش برای تبدیل شدن به دومین کشور به جای یک مریخ نورد در مریخ و امارات متحده عربی’ Al-امل (یا امید) مداری کاوشگر پرتاب شده از ژاپن است.

چین قرار داده است دو rovers در ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im