واشنگتن, Feb. 28 سال 2020 /PRNewswire/ — ناسا تجاری باری ارائه دهنده SpaceX با هدف قرار دادن 11:50 p. m. EST جمعه, مارس 6 برای راه اندازی آن 20 بر ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی. پوشش زنده پرتاب از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا خواهد شد در تلویزیون ناسا و آژانس سایت با prelaunch حوادث پنج شنبه, مارس 5 و 6 مارس.

ناسا قراردادی اژدها فضاپیما خواهد بود با لوازم پر شده و بر روی کامپیوتر کاربر از جمله مهم مواد به طور مستقیم پشتیبانی ده ها تن از بیش از 250 علم و پژوهش و تحقیقات است که برگزار خواهد شد در طول سفر 62 و 63. در علاوه بر این به آوردن تحقیقات به ایستگاه اژدها unpressurized تنه حمل و نقل خواهد شد ESA را (آژانس فضایی اروپا) Bartolomeo جدید تجاری تحقیقات پلت فرم تنظیم برای نصب در خارج از مدار آزمایشگاه.

اژدها خود برسد اولیه مدار حدود 10 دقیقه پس از راه اندازی. آن را خواهد شد و سپس استقرار آن انرژی خورشیدی و شروع یک طراحی با دقت سری از thruster اخراج برای رسیدن به ایستگاه فضایی. زمانی که آن می رسد مارس 9, سفر, 62 مهندس پرواز جسیکا Meir ناسا را دست و پنجه نرم اژدها با اندرو مورگان ناسا اقدام به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. ایستگاه خدمه نظارت بر اژدها توابع در طول قرار ملاقات گذاشتن. پس از اژدها گرفتن کنترل ماموریت ناسا در مرکز فضایی جانسون در هوستون ارسال خواهد شد زمین دستورات برای ایستگاه بازو به چرخش و نصب آن در پایین ایستگاه هماهنگی ماژول.

کامل ماموریت پوشش به شرح زیر است (در تمام اوقات شرقی):

پنج شنبه, مارس 5

 • 3 p. m. – ناسا اجتماعی, آنچه در علم هیئت مدیره جلسه از ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. رسانه ها باید این فرصت را به تماس در این رویداد تنها. رسانه ها را یک در یک در فرد فرصت برای صحبت با محققان اصلی برای کامپیوتر در این ماموریت در کندی مطبوعات سایت در 3 p. m. دوشنبه. رسانه ای که می خواهم به در تماس برای آنچه در علم هیئت مدیره جلسه باید گوشی کندی ناسا, اخبار مرکز در 321-867-2468 توسط 2 بعد از ظهر پنج شنبه برای شماره گیری اطلاعات است. این جلسه را برجسته تحقیقاتی زیر:
  • جنیفر Buchliمعاون رئیس دانشمند برای ناسا در ایستگاه فضایی بین المللی برنامه علم, دفتر, را به اشتراک بگذارید مروری بر تحقیقات انجام شده روی عرشه ایستگاه فضایی و چگونه آن مزایای اکتشاف و بشریت است.
  • مایکل رابرتزموقت دانشمند ارشد برای ایستگاه فضایی بین المللی ایالات متحده در آزمایشگاه ملی خواهد شد بحث در مورد آزمایشگاه کار در پیشرفت علم در فضا و در حال توسعه مشارکت است که درایو صنعتی از طریق ایستگاه فضایی پژوهش است.
  • لایحه Corelyمدیر توسعه کسب و کار برای ایرباس دفاع و فضا و Bartolomeo مدیر پروژه Andreas Schütteخواهد شد و بحث های جدید خارجی علوم پلت فرم Bartolomeo.
  • Chunhui زودانشیار در دانشگاه اموری دانشکده پزشکیو محقق اصلی برای نسل قلب ناشی از سلول های بنیادی پرتوان (MVP همراه-03) آزمایش خواهد شد بحث در مورد مطالعه در نسل تخصصی سلول های عضله قلب را برای استفاده در تحقیقات و کاربردهای بالینی. دانشمند ارشد از Techshot, ژن بلندخواهد شد به اشتراک گذاری چگونه چند استفاده از متغیر-g پلت فرم را تسهیل این آزمایش است.
  • پل پاتونارشد مدیریت جلویی نوآوری و نظارتی برای دلتا شیر و Garry مارتیاصلی محصول مهندس دلتا شیر آب را مورد بحث قطرات تشکیل مطالعه که ارزیابی قطرات آب شکل گیری و جریان آب از دلتا شیر آب را H2Okinetic showerhead فن آوری است. این تحقیق در ایستگاه فضایی می تواند کمک به بهبود فن آوری ایجاد عملکرد بهتر و بهبود تجربه کاربر در حالی که صرفه جویی درمصرف آب و انرژی است.
  • هارون Beelerاستاد شیمی دارویی در دانشگاه بوستون و محقق اصلی و متی Maillouxشرکت محقق خواهد شد بحث در مورد جریان شیمی پلت فرم برای واکنش های مصنوعی در ایستگاه فضایی خواهد شد که مطالعه اثرات ایستگاه فضایی در واکنش های شیمیایی به عنوان اولین گام به سمت تقاضا سنتز شیمیایی در ایستگاه فضایی است.

جمعه, مارس 6

 • 4 p. m. – Prelaunch کنفرانس خبری از کندی با نمایندگان از ناسا در ایستگاه فضایی بین المللی برنامه SpaceX و نیروی هوایی ایالات متحده را 45 فضایی بال. رسانه ای که می خواهم به در تماس برای prelaunch کنفرانس خبری باید گوشی ناسا, اخبار مرکز در 321-867-2468 توسط 3 p. m.برای شماره گیری اطلاعات است. شرکت کنندگان عبارتند از:
  • جوئل Montalbanoمعاون مدیر برای ایستگاه فضایی بین المللی برنامه
  • جنیفر Buchliمعاون رئیس دانشمند برای ایستگاه فضایی بین المللی برنامه
  • هانس Koenigsmann, معاون رئیس جمهور, ساخت و پرواز قابلیت اطمینان در SpaceX
  • مایک McAleenan, راه اندازی, آب و هوا افسر نیروی هوایی ایالات متحده 45 فضایی بال
 • 11:30 p. m. – NASA TV راه اندازی پوشش آغاز می شود برای 11:50 p. m.راه اندازی.

دوشنبه, مارس 9

 • 4:30 صبح – تلویزیون ناسا پوشش آغاز می شود از اژدها ورود به ایستگاه و ضبط شده است. ضبط برنامه ریزی شده است برای حدود 6 صبح
 • 7:30 صبح – تلویزیون ناسا پوشش آغاز می شود از اژدها نصب و راه اندازی به نادر پورت هماهنگی ماژول ایستگاه

اژدها باقی خواهد ماند در ایستگاه فضایی حدود چهار هفته پس از آن فضاپیما را به بازگشت به زمین با تحقیق و باری.

آخرین مهلت برای رسانه به درخواست برای مجوز برای راه اندازی این را تصویب کرده است اما اطلاعات کلی در مورد رسانه های اعتباربخشی در دسترس است از طریق ایمیل ksc-media-accreditat@mail.nasa.gov.

برای آخرین برنامه از فعالیت های رسانه ای برای این راه اندازی در محل در کندی, بازدید:

https://www.nasa.gov/feature/nasa-to-broadcast-next-space-station-resupply-launch-prelaunch-activities

اطلاعات بیشتر در مورد SpaceX بر ماموریت در:

https://www.nasa.gov/spacex

منبع ناسا

لینک های مرتبط

http://www.nasa.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im