ناسا علم باری سر به ایستگاه فضایی در نورث روپ گرومن ماموریت

واشنگتن, Feb. 15, 2020 /PRNewswire/ — یک نورث روپ گرومن ماکیان عرضه مجدد فضاپیما در راه خود را به ایستگاه فضایی بین المللی با حدود 7,500 پوند علوم تحقیقات و محموله پس از راه اندازی در 3:21 p. m. EST شنبه از nasa’s Wallops Flight Facility در ویرجینیا.

این فضاپیما راه اندازی در یک Antares 230+ موشک از ویرجینیا Mid-Atlantic منطقه پایگاه فضایی پد 0A در Wallops و برنامه ریزی شده است برای رسیدن به ایستگاه فضایی در حدود 4:05 صبح شنبه, فوریه. 18. پوشش فضاپیما رویکرد و ورود آغاز خواهد شد در 2:30 صبح در تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس.

سفر 62 فضانورد اندرو مورگان ناسا را با استفاده از ایستگاه فضایی بازوی روباتیک را به تصرف ماکیان و ناسا جسیکا Meir نظارت بر تله متری در طول قرار ملاقات گذاشتن ضبط و نصب و راه اندازی در وحدت ماژول زمین رو به پورت. این فضاپیما قرار است برای اقامت در ایستگاه فضایی تا زمانی که ممکن است.

این تحویل نورث روپ گرومن را 13th پرواز باری به ایستگاه فضایی دوم تحت آن تجاری تدارکات و خدمات 2 قرارداد با ناسا و تعیین NG-13 را پشتیبانی ده ها تن از موجود و جدید تحقیقات.

از جمله در تحقیقات علمی Cygnus ارائه شده است به ایستگاه فضایی عبارتند از:

بهتر بافت و کشت سلول در فضا
موبایل SpaceLab بافت و سلول کشت تسهیلات ارائه می دهد محققان سریع-چرخش پلت فرم به انجام پیچیده ایستگاه فضایی آزمایش های زیست شناسی. چنین آزمایش مهم برای تعیین ایستگاه فضایی چگونه بر انسان, فیزیولوژی و شناسایی راه هایی برای کاهش اثرات منفی.

یک نمای نزدیک
این Mochii تحقیقات اولیه را فراهم می کند تظاهرات جدید مینیاتوری ميکروسکوپ الکترونی با طیف سنجی. Mochii را نشان می دهد زمان واقعی در محل تصویربرداری و اندازه گیری میکرو و نانوساختارهای روی عرشه ایستگاه فضایی است. این قابلیت می تواند سرعت بخشیدن به پاسخ به بسياري از سوالات و ماموریت تصمیم گیری و خدمت به مردم به عنوان یک قدرتمند و منحصر به فرد ایستگاه فضایی تحقیقات پلت فرم.

بررسی از دست دادن استخوان در ایستگاه فضایی
فضانوردان تجربه از دست دادن استخوان در مدار ناشی از فقدان گرانش اقدام در استخوان خود را. OsteoOmics بررسی مکانیسم های مولکولی که دیکته این استخوان با بررسی استئوبلاست سلول در بدن است که به صورت استخوان و استئوکلاست که حل استخوان. درک بهتر این مکانیسم می تواند منجر به بیشتر موثر پیشگیری از فضانورد از دست دادن استخوان در ماموریت های فضایی.

مبارزه با باکتری ها با فاژها
فاژ تکامل به بررسی اثرات ایستگاه فضایی و قرار گرفتن در معرض تابش در فاژ ویروس ها که از بین بردن باکتری ها بدون آسیب رساندن به سلول های انسان و باکتری میزبان تعاملات از جمله فاژ ویژگی برای یک باکتری میزبان و میزبان مقاومت به خاص فاژها. درک بهتری از اثرات ایستگاه فضایی و کیهانی تابش در باکتریوفاژها و میزبان می تواند در تحولات قابل توجهی برای فاژ و تکنولوژی و در نهایت کمک به حفظ سلامت فضانوردان در ماموریت های آینده.

(نه) نور آتش من
این فضاپیما آتش آزمایش-IV (Saffire-IV) بررسی بررسی آتش توسعه و رشد در مواد مختلف و شرایط محیطی تشخیص آتش و نظارت و پست آتش پاکسازی قابلیت های. Saffire-IV منجر به آتش ایمنی و تلاش در محیط های مشابه بر روی زمین از زیردریایی به معادن و کمک به بهبود درک کلی و مدل سازی آتش پدیده.

اینها فقط تعداد کمی از صدها نفر از تحقیقات در حال حاضر در حال انجام سرنشین در مدار آزمایشگاهی در زمینه زیست شناسی و بیوتکنولوژی و علوم فیزیکی و زمین و فضا ، پیشرفت در این مناطق کمک خواهد کرد به نگه داشتن فضانوردان سالم در بلند مدت سفر به فضا و نشان دادن فن آوری برای آینده بشر و رباتیک اکتشاف فراتر از پایین مدار زمین به ماه و مریخ از طریق ناسا آرتمیس برنامه.

این دومین بار است که دو ماکیان فضاپیما خواهد بود در پرواز در همان زمان به عنوان NG-12 خودرو همچنان در مدار پس از خروج از ایستگاه در Jan. 31. ماکیان فضاپیما باقی خواهد ماند در ایستگاه فضایی تا زمانی که ممکن است قبل از آن disposes از چند هزار پوند زباله از طریق آن آتشین هنگام ورود دوباره به جو زمین.

ماکیان NG-13 فضاپیما برای این ایستگاه فضایی بر ماموریت به نام به افتخار نیروی هوایی ایالات متحده مسلح ، رابرت لارنساولین آفریقایی آمریکایی فضانورد انتخاب شده توسط هر برنامه به طور خاص انتخاب شده برای نیروی هوایی را اداره مداری آزمایشگاه برنامه در ژوئن 1967. لارنس درگذشت در یک F-104 Starfighter در هواپیما, حادثه در پایگاه نیروی هوایی ادواردز, کالیفرنیا شش ماه بعد در سن 32.

دریافت آخرین اخبار و تصاویر و امکانات از ایستگاه فضایی در Instagram, Facebook و توییتر.

اطلاعات بیشتر در مورد نورث روپ گرومن ماموریت در:

http://www.nasa.gov/northropgrumman

منبع ناسا

لینک های مرتبط

http://www.nasa.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>