ناسا فضانوردان Meir, Morgan Crewmate Skripochka بازگشت از ایستگاه فضایی

واشنگتن, مارس 17 سال 2020 /PRNewswire/ — ناسا فضانوردان جسیکا Meir و اندرو مورگان به زمین بازگشت و جمعه همراه با سایوز فرمانده اولگ Skripochka از روسیه و آژانس فضایی Roscosmos.

سه نفر ترک ایستگاه فضایی بین المللی در 9:53 p. m. EDT پنج شنبه و امن چتر نجات-کمک به فرود در 1:16 صبح جمعه در قزاقستان (11:16 a. m. به وقت محلی) جنوب شرقی این شهر از راه دور از Dzhezkazgan. در spaceflight مورگان و Meir کمک به صدها نفر از آزمایش های زیست شناسی, علوم زمین, انسان, تحقیقات علوم فیزیکی و فن آوری توسعه است.

مورگان نه ماه ماموریت آغاز ژوئیه 20 2019. او 272-روز پرواز میرسد اعزامی 60-62 فراگیر در مجموع 4,352 زمین مدار و یک سفر 115.3 میلیون مایل است. مورگان اقامت طولانی در فضا را افزایش دانش در مورد چگونه بدن انسان در پاسخ به طولانی مدت پروازهای فضایی از طریق مختلف تحقیقات او پشتیبانی می کند از جمله سیالات شیفت مطالعه است. او همچنین با انجام هفت spacewalks – جمعا 45 ساعت و 48 دقیقه و چهار که به منظور بهبود و گسترش زندگی از ایستگاه آلفا طیف سنج مغناطیسی به عنوان آن به نظر می رسد شواهد ماده تاریک در جهان است.

Meir و Skripochka که از راه اندازی در سایوز MS-15 فضاپیما سپتامبر. 25, 2019, صرف 205 روز در فضا, ساخت 3,280 مدار زمین در طول سفر از 86.9 میلیون مایل است. او spaceflight, Meir انجام سه زن spacewalks با crewmate کریستینا کخ از ناسا در مجموع 21 ساعت و 44 دقیقه است. در میان این تحقیقات که به او کمک کرده است یک مطالعه شرکت-led توسط یک همکار سابق او به بررسی این که چگونه قلب انسان بافت توابع در فضا است. Skripochka تکمیل سومین spaceflight برای تجمعی 536 روز در مدار.

پس از فرود پزشکی چک خدمه باز خواهد گشت با هلیکوپتر به بهبود مرحله شهرستان در بایکونور قزاقستانکه در آن آنها را تقسیم. مورگان و Meir خواهد مدیره ناسا, هواپیما واقع در مجاور شهر Kyzlorda, قزاقستان, برای پرواز به هوستون. Skripochka خواهد مدیره یک گاگارین فضانورد مرکز آموزش هوایی در بایکونور به بازگشت به خانه اش در ستاره شهر روسیه.

در میان تحقیقات آزمایش به آن سفر 62 خدمه کمک کرده بود و قطرات تشکیل مطالعه که ارزیابی قطرات آب شکل گیری جریان آب و به طور غیر مستقیم درک فشار از زمان سر دوش فن آوری نسبت به صنعت استاندارد استفاده از جت نازل. این مطالعه به بررسی اندازه قطرات و سرعت و چگونه آنها را تحت تاثیر احساس افزایش فشار برای کاربر نهایی. آزمایش دیگری که به خدمه کمک کرده بود Mochii یک مینیاتور ميکروسکوپ الکترونی استفاده می شود برای انجام در زمان واقعی در محل تصویربرداری و ترکیب اندازه گیری ذرات. تجزیه و تحلیل از کوچک و میکروسکوپی ذرات است که یک نیاز حیاتی برای انسان اکتشافات فضایی فراتر از پایین مدار زمین که نمونه نمی توان به زمین بازگشت و بلافاصله برای تجزیه و تحلیل.

زمانی که سایوز MS-15 فضاپیما با Meir مورگان و Skripochka رفتگان اعزامی 63 رسما آغاز شد و در داخل ایستگاه ناسا فضانورد کریس کسیدی خدمت به عنوان فرمانده ایستگاه و Roscosmos’ آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner خدمت به پرواز مهندسین.

خدمه اکسپدیشن 63 برنامه ریزی شده به داخل ایستگاه برای استقبال از فضانوردان ناسا رابرت Behnken و داگلاس Hurley, اولین فضانوردان به راه اندازی از خاک آمریکا به ایستگاه فضایی پس از سال 2011 در ناسا آینده SpaceX نسخه ی نمایشی-2 تست پرواز.

دریافت آخرین اخبار و تصاویر و امکانات از ایستگاه فضایی در Instagram, Facebook و توییتر.

منبع ناسا

لینک های مرتبط

http://www.nasa.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر