واشنگتن, مارس 14 سال 2020 /PRNewswire/ — “همانطور که ما حرکت در این زمان دشوار حفاظت و مراقبت از ناسا خانواده همچنان اولویت ما و کلید در نظر گرفتن به عنوان ما را در تصمیم گیری در مورد چگونه به جلو حرکت کند. ناسا رهبری در هماهنگی نزدیک با کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و بین همکاران در ملت ما یکپارچه در پاسخ به کروناویروس (COVID-19) و به طور منظم دوباره ارزیابی شرایط در هر مرکز.

“همانطور که شما آگاه هستند, مرکز تحقیقات Ames در کالیفرنیا بالا بود به مرحله 3 از ناسا پاسخ چارچوب پس از یک محل مورد COVID-19 تایید شد در 8 مارس. ما به تازگی تایید دریافت که یک کارمند ناسا در مرکز پروازهای فضایی مارشال در آلاباما دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. به عنوان با ایمز (ames) – در مشاوره با مارشال مدیر مرکز جودی خوانندهناسا رئیس بهداشت و پزشکی افسر Dr. J. D. پولک و مطابق به آژانس پاسخ برنامه – Marshall شده بالا به مرحله 3 است و در اجباری telework وضعیت با دسترسی محدود به مرکز تا اطلاع ثانوی.

“در حالی که ما نمی هر گونه تایید موارد COVID-19 در هر ناسا مرکز از امروز 14 مارس از فراوانی احتیاط تمام دیگر مراکز ناسا در حال انتقال به مرحله 2 پاسخ ما چارچوب است. مرکز مدیران شده اند در تماس با کارکنان خود را در مورد این تغییر وضعیت و مراحل حرکت رو به جلو.

“در مرحله 2 ، telework است به شدت تشویق برای کارکنان است که می تواند کار از راه دور. من کارگردانی کارکنان را به خانه خود را, لپ تاپ, کامپیوتر, کابل برق, ناسا نشان و سایر تجهیزات مورد نیاز به کار به طور موثر از مکانی دیگر و همچنین ضروری در مورد شخصی آنها ممکن است نیاز به. نیروی کار خواسته است به ماندن در تماس منظم با سرپرستان. سفر است که ماموریت ضروری به عنوان تعریف شده در پاسخ چارچوب محدود خواهد شد agencywide.

“اطلاعات بیشتر در مورد ترک و telework در دسترس است در ناسا افراد سایت.

“به من گفت: NASA community, اگر شما در حال انجام ماموریت ضروری کار در مرکز نیست رفتن به محل کار اگر شما احساس بیمار. هر کس باید اقدامات احتیاطی اضافی برای محافظت از خود و دیگران است. من خواسته کارکنان لطفا همچنان به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و آژانس ارشد بهداشت و پزشکی افسر و اگر آنها سوالی دارید دریغ نکنید به صحبت با سرپرست خود.

“به عنوان COVID-19 وضعیت تکامل می یابد ما همچنان به نظارت و هماهنگی فدرال و دولت و جامعه افغانستان را هر بیشتر گام های مناسب برای کمک به حفاظت از ناسا ، ناسا از مردم وب سایت به طور منظم به روز با کارمند هدایت اضافی.

“هوشیاری نیروی کار ما است نمایش داده می شود پاسخ ما به کروناویروس قابل توجه است و قرار داده آژانس ما در موضع قدرت به عنوان ما به مقابله با این ملی اضطراری است. ممنون میشم برای تمام اعضای ناسا جامعه و همه چیز آنها در حال انجام برای مراقبت از سلامت نیروی کار ما و نگه داشتن ماموریت رفتن. ما را از این طریق دریافت کنید با هم و ناسا ادامه خواهد داد برای به انجام رساندن کارهای شگفت انگیز برای کشور ما و همه بشریت است.”

منبع ناسا

لینک های مرتبط

http://www.nasa.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im