هلسینکی, آوریل 9 سال 2020 /PRNewswire/ — Nanoform نوآورانه نانوذرات پزشکی را قادر می سازد شرکت منصوب کرده است میگوئل Calado به عنوان رئیس هیئت مدیره. پس از یک سال و جانشینی روند میگوئل موفق خواهد شد Rabbe Klemets که در حال حرکت است به یک مشاوره و موقعیت. غیر اجرایی و عضو هیئت مدیره Mads Laustsenرا فرض میگوئل قبلی نقش معاون رئیس.

پس از پیوستن به Nanoform مدیره در سال گذشته به عنوان معاون رئیس میگوئل اعمال تخصص خود را در کسب و کار استراتژیک و مدیریت امور مالی برای کمک به این شرکت موفقیت های اخیر در بازارهای بین المللی است. میگوئل قبلا بود CFO در پپسی بین المللی و CFO در Hovione گروه یک ذره بین المللی مهندسی قرارداد توسعه و تولید شرکت. میگوئل نیز با تجربه عضو هیئت مدیره با موقعیت در هیئت مدیره شرکت ها در اروپا و آمریکا.

انتصاب جدید رئیس هیئت مدیره به شرح زیر ایجاد Nanoform ایالات متحده آمریکا , Inc. تماما متعلق به شرکت تابعه در ایالات متحده است. با افزایش تاثیر فن آوری خود را در بازارهای بین المللی Nanoform تلاش به سوی هدف خود را از ارائه پیشرفته نانوذرات مهندسی خدمات به همکاران در سراسر جهان.

میگوئل Calado گفت: “داشتن شاهد تکامل از Nanoform فناوری به عنوان نایب رئیس این یک امتیاز بزرگ برای منصوب می شود رئیس هیئت مدیره. من مشتاقانه منتظر به همکاری استراتژیک با Nanoform تیم برای فعال کردن بیشتر بیماران در سراسر جهان برای بهره مندی از پیشرفته درمان مواد مخدر.”

Rabbe Klemets گفت: “این یک سفر فوق العاده از راه اندازی این شرکت از طریق به دیدن آن را تبدیل به یک سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و ارائه بهترین در کلاس نانوذرات خدمات مهندسی. من خوشحال هستم که میگوئل خواهد شد در نظر گرفتن کمر, از آنجایی که من قادر به متعهد برای آینده چندین سال بین المللی توسعه, اما من ادامه خواهد داد برای حمایت از این شرکت به عنوان آن را همچنان به انقلابی دارویی توسعه است.”

ادوارد Hæggström مدیر عامل شرکت Nanoform گفت: “با تشکر از شما Rabbe برای چهار سال مداوم راهنمایی. من در حال حاضر نگاه به جلو به کار با میگوئل به عنوان شرکت همچنان گسترش جهانی.

در مورد Nanoform

Nanoform نوآورانه نانوذرات پزشکی را قادر می سازد شرکت. Nanoform کار می کند همراه با داروسازی و بیوتکنولوژی شرکای جهانی برای کاهش بالینی ساییدگی و افزایش مولکول فرمول عملکرد از طریق آن بهترین در کلاس nanoforming™ خدمات. این شرکت چند اختراع و مقیاس پذیر کنترل گسترش فوق بحرانی راه حل (فرایند®) فن آوری تولید nanoformed™ “طراحی شده-برای-هدف” API ذرات کوچک به عنوان 10nm. این را قادر می سازد ضعیف محلول مولکول های دارویی در خط لوله به پیشرفت به توسعه بالینی با افزایش نرخ انحلال و بهبود فراهمی زیستی. Nanoform منحصر به فرد nanoforming™ فن آوری فراهم می کند رمان فرصت های متنوع در ارزش افزایش تحویل مواد مخدر برنامه های کاربردی.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به http://www.nanoform.com

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
پروفسور ادوارد Hæggström مدیر عامل شرکت
[email protected]
+358-29-415-0684

برای سرمایه گذار روابط پرس و جو, لطفا تماس بگیرید:
هانری فون Haartmanمدیر روابط سرمایه گذار
[email protected]
+46-7686-650-11

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/nanoform/r/nanoform-appoints-miguel-calado-as-chairman-of-the-board,c3084791

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Nanoform

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im