ناخن های چپ در جلوی خانه کنتاکی کلیسا برگزاری خدمات

یک کنتاکی کلیسا برگزار شد که عید پاک خدمات در سرپیچی از دستور دولت به برگزاری گردهمایی های زیادی برای جلوگیری از گسترش coronavirus مواجه شد با ناخن و پیچ و نجار حمالت در کلیسا جلوی خانه.

حدود 50 نمازگزاران نشان داد تا صبح روز یکشنبه در مریویلل کلیسای باپتیست به برگزاری خدمات با وجود هشدار توسط رژیم صهیونیستی. اندی Beshear که پلاک خود را به پایین گرفته شود و آنها می تواند به خواسته خود قرنطینه برای 14 روز لویی پیک مجله گزارش شده است.

دو سربازان دولت قرار داده و قرنطینه اعلامیه در اتومبیل و نوشت شماره مجوز. برگرد. جک رابرتز پوشش برخی از پلاک اما سربازان نوشت وينس برای آن دسته از وسایل نقلیه به گزارش روزنامه.

رابرتز گفت: او به هیچ وجه قصد پایان دادن به این خدمات است. او یکی از چندین کلیسا در کنتاکی و در سراسر کشور است که باید به مبارزه طلبیده سفارشات به نگه داشتن فرد در خدمات با استناد به آزادی مذهب.

رابرتز گفت: “نه علاقه مند در تلاش برای سرپیچی دولت” اما افزود: “اگر شما به عنوان خوانده شده از قانون اساسی ایالات متحده اگر شما خواندن قانون اساسی ایالت کنتاکی آنها هر دو می گویند که (Beshear) است متخلف در کلیسا حقوق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de